Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Res da jim manjkata Frenkie in Koopmeiners, ampak lahko bi se šli total football. Imajo dva izmed najbolj vročih wing backov pa jih Koeman ne koristi.

 

Recimo nekaj takega. 

 

Verbruggen

VVD - Ake - Van de Ven

Frimpong - Schouten - Reijnders - Maatsen

Simons

Zirkzee - Gakpo

 

Ne vem, kako bi se rezultatsko izšlo, ampak sem siguren, da bi lahko ta ekipa igrala precej lepši fuzbal. 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 8 urami:

Res da jim manjkata Frenkie in Koopmeiners, ampak lahko bi se šli total football. Imajo dva izmed najbolj vročih wing backov pa jih Koeman ne koristi.

 

Recimo nekaj takega. 

 

Verbruggen

VVD - Ake - Van de Ven

Frimpong - Schouten - Reijnders - Maatsen

Simons

Zirkzee - Gakpo

 

Ne vem, kako bi se rezultatsko izšlo, ampak sem siguren, da bi lahko ta ekipa igrala precej lepši fuzbal. 

De Vrij najboljše ratan igralec Nizozemske v izločilnih tekmah in ti bi raje igral Akeja? Wat

 

Frimpong >>>> Dumfries, to se pa ve

Povezava do prispevka

Vglavnem, sem zadovoljen. En finale, ki ga v nedeljo NE RABIM gledat. Čas bom raje izkoristil za kaj pametnejšega. Učenje pravil curlinga, ogled posnetkov snookerja iz Sheffielda, pa morebit Eurobasket U20 Slovenija - Litva, če bo kje prenos (sportklub, pretipliz)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...