Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

De Jong - Pjanić mi res ni všeč, nekako želita oba vodit igro ko bi moral eden od dvojice igrati bolj v ozadju. Ko vstopil Buskets in to storil se mi je zdelo, da delujemo veliko boljše v vezni liniji, sploh njegovo odkrivanje na povratno, ter malo dotikov na žogi... ali pa je Juve toliko popustil. Pedri raste iz tekme v tekmo, lepo.

Povezava do prispevka
Jude reče pred 11 urami:

Martin Strel želi preplavati zemeljsko oblo. Zadnjič sem ga gledal kot gosta Pri Črnem Petru, tip se je komaj usedel na stol. 

 

Plaval bi rad skupaj s Putinom čez Rusijo in Kim Džong Unom okoli Koreje. 

tip mi je bil klovn, sedaj se mi pa smili

na exodus tv je razlagal kak se je v oš s prijatelji igral z italijanskim orožjem in se streljal z brzostrelkami policija se ga je pa bala

pa da so mu po vojni očeta ubili

 

ROJEN JE LETA 54 in glede nato, da se je začel jokat zraven živi preteklost neke druge osebe in to je silno nevarno

 

also. njegovo telo ima tudi po urah in urah plavanja nivo laktata 1.3 nmol/l  . to je na nivoju vrhunskih maratoncev. vsekakor je čudo narave

Povezava do prispevka
Karim reče pred 12 minutami:

ko ga pogledaš lih nima neke športne postave, nevem kako lahko s takim trebuhom preplava reke, deluje bolj kot en upokojenec za v toplice :D drguače pa svaka čast...

saj za to, da te reka nese s tokom morš met mal trebuha, da si bolj ploven haha (pojma nimam če kemijafizika tako delujeta)

uredilo bitje Janša
Povezava do prispevka

Hec je, da recimo Phelps ima po plavanju izmerjenih 5.6 nm/l laktata, Strel ima po par kilometrih oz. urah 1.3 nm/l

laktatna kislina se mu pač ne nabira

res ono izjemna sposobnost regeneracije

 

dejansko je kot dean karnazes, karl meltzer, michellie jones, paula newby, ...

Povezava do prispevka
Karim reče pred 11 urami:

ko ga pogledaš lih nima neke športne postave, nevem kako lahko s takim trebuhom preplava reke, deluje bolj kot en upokojenec za v toplice :D drguače pa svaka čast...

 

Sašo Hribar je šel z njim stavit (brez resnega predhodnega ukvarjanja s plavanjem), da ga rukne v bazenu na 50m prosto. sicer je res, da ga je par mesecev treniral Dimitrij Mancevič, ampak na koncu je Strela precej na lahko premagal. to ti pove vse o plavanju Strela.

 

dam pa Strelu mad propse, da se sploh upa plavat po dreku in med vse sorte žvalmi. :avadodo:

 

mimogrede, tole športno priporočilo sem danes dobil, baje je super za pogledat.

 

 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 4 minutami:

 

Sašo Hribar je šel z njim stavit (brez resnega predhodnega ukvarjanja s plavanjem), da ga rukne v bazenu na 50m prosto. sicer je res, da ga je par mesecev treniral Dimitrij Mancevič, ampak na koncu je Strela precej na lahko premagal. to ti pove vse o plavanju Strela.

 

Maratoncev ne moreš primerjat s šprinterji. To je nekaj takega, kot da bi nekdo, ki se nikoli ni resno ukvarjal s tekom (npr. moja malenkost) premagal Bolta na 5 km. Poleg tega Strel plava v rekah s tokom, ne v bazenih, tako da nam tole res nič ne pove.

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 4 minutami:

 

Maratoncev ne moreš primerjat s šprinterji. To je nekaj takega, kot da bi nekdo, ki se nikoli ni resno ukvarjal s tekom (npr. moja malenkost) premagal Bolta na 5 km. Poleg tega Strel plava v rekah s tokom, ne v bazenih, tako da nam tole res nič ne pove.

 

poanta je bila v tem, da ima tip za sabo preplavanih xy tisoč kilometrov, medtem ko je Sašo Hribar do takrat v življenju preplaval samo nekaj deset kilometrov.

 

Sašo se je za dvoboj dobesedno učil osnov tehnike plavanja. :)

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
Burned Fox reče pred 44 minutami:

In edino smiselno vprasanje, kako se to zmeri?

 

Preprosta meritev iz krvi z merilcem. Drugače pa ja plava naš strel s tokom sej sdrugače se ne da. večji dosežek je da se je moral mazati z neko mastjo pod neopren zaradi kože, ker je bil tako dolgo v vodi

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...