Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Jude reče pred 6 urami:

 

fun fact; 15 let nazaj, ko sem se še resno ukvarjal s športom, je moj trener (Srb) pred vsemi ošamaril mojega sparing partnerja, ko je prišel na plan s podobno idejo. ko je po treningu trener sporočil njegovo idejo očetu, ga je ruknil po pesi še ta. :rofl:

 

carek reče pred 5 urami:

Slika kače

 

tale je pa od Čančarja.

image.png.dececdf543faf42c83ba5fb7cd0a52f9.png

 

Caffrey reče pred 2 urama:

Kaj Rusi in Finci sploh delajo na EP. Res je prevec reprezentanc ze. 

 

UEFI je uspelo s to širitvijo dobesedno razvrednotit pomen EPja. še na zadnjem turnirju smo gledali takšne tekme, kot je bila včerajšnja, praktično v vsakem krogu, si zdaj primoran buljit več kot polovico časa podpovprečne ekipe, ki nimajo ne repa, ne glave, kvaliteta je pa z izjemo posameznika ali dveh običajno res borna.

 

ta koncentrat evropske nogometne kvalitete je delal EP za najmočnejše nogometno tekmovanje na svetu. zdaj je to zgolj neko povprečno tekmovanje v slogu Cope Americe, kjer bi itak lahko nastopale zgolj Brazilija, Argentina, Čile in Urugvaj, ostali pa tudi če jih ne bi bilo.

 

BEDNO.

 

ampak glavno, da prihajajo novci. :mafija:

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 13 minutami:

 

fun fact; 15 let nazaj, ko sem se še resno ukvarjal s športom, je moj trener (Srb) pred vsemi ošamaril mojega sparing partnerja, ko je prišel na plan s podobno idejo. ko je po treningu trener sporočil njegovo idejo očetu, ga je ruknil po pesi še ta. :rofl:

 

 

tale je pa od Čančarja.

image.png.dececdf543faf42c83ba5fb7cd0a52f9.png

 

 

UEFI je uspelo s to širitvijo dobesedno razvrednotit pomen EPja. še na zadnjem turnirju smo gledali takšne tekme, kot je bila včerajšnja, praktično v vsakem krogu, si zdaj primoran buljit več kot polovico časa podpovprečne ekipe, ki nimajo ne repa, ne glave, kvaliteta je pa z izjemo posameznika ali dveh običajno res borna.

 

ta koncentrat evropske nogometne kvalitete je delal EP za najmočnejše nogometno tekmovanje na svetu. zdaj je to zgolj neko povprečno tekmovanje v slogu Cope Americe, kjer bi itak lahko nastopale zgolj Brazilija, Argentina, Čile in Urugvaj, ostali pa tudi če jih ne bi bilo.

 

BEDNO.

 

ampak glavno, da prihajajo novci. :mafija:

 

Počakaj še 5 ali 10 let, da bo Katar nastopal na Euru kot častni gost. :mafija:

 

Povezava do prispevka
SpaWn reče pred 32 minutami:

Ja in pol se folk buni čez Super Ligo.

 

problem SL je zaprt franšizni sistem, ki izničuje PRAVI pomen športa; boj do zadnjega za naslov in predvsem boj do zadnjega za obstanek. bi si res želel gledat nogometni ekvivalent ameriških bedarij, kjer se 10 let namenoma 'tanka' brez kakršnih koli posledic?

 

to ni šport. to je samo podajanje denarja med lastniki.

 

problem tega formata EPja je v dopuščanju zares povprečnih ekip med kvalitetne tekmece. ko so se Latvijci uvrstili na EP, ni imel nihče od nas nobenega problema, ker so si res zaslužili. isto mi, Slovenci. pa še kdo.

 

Majek reče pred 25 minutami:

@hawa meyta zadnji turnir? Tam je blo isto , 2012 je bil zadnji s 16imi reprezentancami. <_<  in nato še knockout faza , ki je Portugalcem  dodelila avtocesto do finala, pa še to so morali vse razen Walesa šele v podaljšku ali po penalih zmagat.

 

OK, ampak Portugalcem res ne moreš očitat manjka kvalitete, ne glede na to, kako so se prešvercali do naslova.

 

medtem pa danes gledaš Fince, Makedonce, Avstrijce (pa še koga), kjer se nekateri fantje dobesedno mučijo z osnovnimi nogometnimi prvinami, kot je štopanje žoge, vtekavanje v prostor, pokrivanje prostora ipd.

 

če tem tipom vzameš hitrost in vzdržljivost, je dobesedno isto, kot da bi gledal Aluminij vs. Celje. :D

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 3 minutami:

 

problem SL je zaprt franšizni sistem, ki izničuje PRAVI pomen športa; boj do zadnjega za naslov in predvsem boj do zadnjega za obstanek. bi si res želel gledat nogometni ekvivalent ameriških bedarij, kjer se 10 let namenoma 'tanka' brez kakršnih koli posledic?

 

to ni šport. to je samo podajanje denarja med lastniki.

 

problem tega formata EPja je v dopuščanju zares povprečnih ekip med kvalitetne tekmece. ko so se Latvijci uvrstili na EP, ni imel nihče od nas nobenega problema, ker so si res zaslužili. isto mi, Slovenci. pa še kdo.

Ne morem sodit Američanov po kakovosti spektakla, ker so mi njihovi "športi" bedni, košarko pa kot pravi Slovenec gledam samo ko igra Dončić. SL ni bila najboljša rešitev a nekaj v tem stilu bi bilo lahko zelo dober spektakel. Že če bi Sandi dal več keša ekipam in recimo zagotovil polfinalistom nastop, bi se veliko pridobilo.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 13 minutami:

OK, ampak Portugalcem res ne moreš očitat manjka kvalitete, ne glede na to, kako so se prešvercali do naslova.

 

medtem pa danes gledaš Fince, Makedonce, Avstrijce (pa še koga), kjer se nekateri fantje dobesedno mučijo z osnovnimi nogometnimi prvinami, kot je štopanje žoge, vtekavanje v prostor, pokrivanje prostora ipd.

 

če tem tipom vzameš hitrost in vzdržljivost, je dobesedno isto, kot da bi gledal Aluminij vs. Celje. :D

Če ti pravim, da je že 2016 bilo tako. preveč slabih. Drugače pa Porgutalci so bli takrat v skupini z Madžari, Avstrijci in Islandci. in niti enih niso premagali.

Povezava do prispevka
SpaWn reče pred 5 minutami:

SL ni bila najboljša rešitev a nekaj v tem stilu bi bilo lahko zelo dober spektakel. Že če bi Sandi dal več keša ekipam in recimo zagotovil polfinalistom nastop, bi se veliko pridobilo.

 

ne vem, no. osebno mi je poleg navijanja za 'moje klube' najljubše nogometno opravilo spremljat random one season wonderje, ki so nekaj let delali popolnoma sistematično, da so prišli do visokega nivoja in sedaj žanjejo uspehe. 

don Perez recimo jamra, kako upada zanimanje za nogomet. ne pove pa, da se v zadnjih 15 letih na vrhu izmenjuje zgolj nekaj klubov. in on bi s SL naslovil to problematiko tako, da bi ravno teh nekaj klubov z random nogometnimi klubskimi odpadki, ki so bili nazadnje relevantni pred 10+ leti (nekateri pa še dlje nazaj) zaprl v neprebojen sistem.

 

itak se gre samo za denar. zakaj ga pa Sandi noče dat od sebe, je pa druga zgodba.

 

Majek reče pred 2 minutama:

Če ti pravim, da je že 2016 bilo tako. preveč slabih. Drugače pa Porgutalci so bli takrat v skupini z Madžari, Avstrijci in Islandci. in niti enih niso premagali.

 

saj pravim. na vsako EP se je uvrstilo par nogometnih ubožcev, ampak kvaliteta nogometa še nikoli ni bila tako slaba, kot je letos.

Povezava do prispevka

Delno je zaradi staranja, itak ni isti čar prvo prvenstvo v življenju in deseto. Je pa tudi kvaliteta oz. zanimivost drastično padla. Skoraj ne vidiš več lepih potez, driblingov itd. Sedaj je samo tek, presing, taktika... Se tolažim s tem, da naj bi šel nogomet v ciklih in se bo kdaj lep nogomet vrnil. 

 

 

Povezava do prispevka

prizadeto je da se niti vse tekme v skupinskem delu ne igrajo v isti državi. to še za igralce ne more bit zabavno. turnir se igra tak da prideš v mesto in si pol tri tekme meriš kurce, vzpostaviš "olimpijsko" vas, pustiš "pečat" v mestu kjer odigraš te tekme. hkrati iz tekme v tekmo rasteš ker igraš na istem prizorišču, uporabljaš nek filing prizorišča, al ti leži al ti ne, in pol ko izpadeš pluvaš po gostujoči državi ker ni bil pravi vibe :D tule pa švica prvo dve tekmi v italiji, zdej pa če sm prav prebral morjo it v BAKU igrat proti TURKOM ... kaj je to? nations league v pičko mater spet, sam spustil bi isto grafiko čez. gledamo predvidljive snoozefeste, gonijo te igralce po celi evropi da se nobenmu ne bo lubl dat neki extra od sebe. kaj ma ta italija za napokat švico 2-0, to je sam zato ker švicarji niso pri stvari, talijani pa doma. po drugi strani so francozi isto faking doma, itak zmagajo 1-0 nemce. vse praktično garantirano na stavah. polomija pač

 

me res zanima ker frajer bi uspel napovedat tekmo francia-alemania po enem tednu nek v španiji. na takle način pa je jebeno easy. osebno vrjamem da kradejo denar tud preko tega da so tekme bolj predvidljive, sam to je tešk dokazat

uredilo bitje WoreH
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...