Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

"Plant-based" ja. Saj pravim razen če se je v zadnjem času kaj spremenilo potem še vedno je ribe, tudi ko je že bil "plant-based" je še vedno občasno jedel ribe. Kot sem že napisal je to bil eden od pogojev da se Vajda vrne leta 2018. Je pa itak že večkrat v intervjujih izjavil da je največja sprememba bila to da je z diete odstranil mlečne izdelke. Zdaj koliko mu pa še dodatno zraven tega gluten free pomaga pa ne vem. Ampak saj vseeno, je samo še vprašanje časa kdaj bo šel na 20+ in pustil za sabo Fedexa in Rafo. 

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka
reder reče pred 24 minutami:

Saj so sami hoteli igrati...

Kolk sem bral izjavi Kasperja in Braithwaita jim je očitno UEFA dala ultimat izbrali so pač manj slabšo opcijo. Tudi Braithwaite je potrdil, da igralci niso hoteli igrat.

 

UEFA tak kaj drugega za pričakovat kot pa, da prvo gledajo na televizijske pravice in denar.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 1 uro:

Kolk sem bral izjavi Kasperja in Braithwaita jim je očitno UEFA dala ultimat izbrali so pač manj slabšo opcijo. Tudi Braithwaite je potrdil, da igralci niso hoteli igrat.

 

UEFA tak kaj drugega za pričakovat kot pa, da prvo gledajo na televizijske pravice in denar.

Kaj to pomeni "ne igrati", a naj kar prekinejo celoten turnir zaradi tega dogodka?

Povezava do prispevka
maksi reče pred 58 minutami:

Kaj to pomeni "ne igrati", a naj kar prekinejo celoten turnir zaradi tega dogodka?

Mal sem tudi jaz zajebal pri pisanju. Ni glih rekel, da nočejo igrati ampak dal je odgovor UEFI, da niso igralci vztrajali, da se tekma takoj nadaljuje kot je UEFA rekla v svoji izjavi. Ampak, da so dobli ultimat dveh slabih možnosti in izbrali manj slabšo.

 

Drugače pa men je mal hecno no. Za korono imajo pravilo, če ekipo resno zadane korona se lah tekma prestavi za največ 48 ur. Tu ko je človek pa dejansko mrtev bil par minut pa jim niso mogli vsaj enega dneva, da si misli zberejo pa potem odigrajo.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 32 minutami:

Drugače pa men je mal hecno no. Za korono imajo pravilo, če ekipo resno zadane korona se lah tekma prestavi za največ 48 ur. Tu ko je človek pa dejansko mrtev bil par minut pa jim niso mogli vsaj enega dneva, da si misli zberejo pa potem odigrajo.

ker je korona nalezljiva, srčni infarkti niso

Povezava do prispevka
maksi reče pred 4 urami:

ruud kot najboljši napadalec vseh časov, ti ti šaljivec

 

Gullit ni bil klasičen napadalec, če cikaš na njegove golgeterske številke. je bil pa daleč pred ostalimi pri marsikateri napadalski karakteristiki, zato ga je tudi kopiralo pol Evrope. ;)

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
Majek reče pred 2 urama:

Meni je še najbolj smešno, da je en slučajen infarkt tako bolj grozljiv za igralce kot  trčenje  med Castagnejem in Kuzyavom. Tam bi se tudi kaj lahko zgodilo, da se konča  s smrtjo, tako na igrišču kot kasneje.

zakaj? logično je da te bolj izpsihira nekaj kar se zgodi dobesedno iz nič kot pa pač nekaj na kar maš vsaj minimalen vpliv

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...