Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

kemik reče pred 59 minutami:

Mislim, tam en spacek iz javne uprave na 3 pirih z minimalno anglesko placo zmerja njega, ki se mu lah jebe za lajf - ma miljone, igra fuzbal, je happy... Pac se lah cloveku sam bizarno smejes nazaj v fris. 

normalen človek se ne bi sploh zmenil za to zmerjanje

Povezava do prispevka
Flosar reče pred 9 urami:

a bo poch zdržal do novga leta s temi primadonami?

 

jaz sem mu tukaj napovedal življenjsko dobo nekje do konca leta, ampak očitno mu ne seže niti do tja.

 

neki šejkovi bratranci (you gotta love big family) so na TWju že pisali Pochu, kako zelo lep je London in podobne...:D

 

bo pa zanimivo vidt, kdo bo naslednji izvajalec penala. ker jaz imam bolj občutek, da je bila tu težava. :D

Povezava do prispevka

Imamo posest, ampak težko ustvarjamo priložnosti, Granada po hitrem golu že skoraj cel polčas zavlačuje. Zadnjih 5 minut smo začeli igrati boljše in si tudi ustvarili nekaj šans, sploh Araujo je bil blizu z glavo iz prekinitve, ko mu je golman branil. Pa Roberto je na začetku zadel prečko. Dest je bil aktiven po desni, zdaj se je po poškodbi Baldeja preselil na levo in imel tudi en strel. Memphis zaenkrat razočaral, od Coutinha tudi ni nič padlo. Res ne vem, kaj Koeman vidi na njem, da računa nanj. Saj vem, da bi v vsakem primeru ostal, a zanj je dejansko rekel, da bi lahko bil pomemben člen ekipe. 

Povezava do prispevka
reder reče pred 7 minutami:

Luuk :rofl: Nekoč je Stoke po stilu igre hotel postati Barca, sedaj pa obratno.

 

Saj s tem, da imaš tak profil igralca v ekipi za plan B ni načeloma nič narobe. Že ko smo imeli precej boljše ekipe bi nam prav prišel. Problem je pač v tem, da nima kvalitete, da bi karkoli dodal tudi tej zelo skromni ekipi.

 

Pa naj me zdaj demantira, bom zelo vesel. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...