Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Vrhovni_Plenum_OF reče pred 1 minuto:

Zakaj Real igra tako obrambno in nazaj? (že kako leto nisem nobene fuzbal tekme gledal več kot kak hajlajt)

Real protu vsem boljsim igra tako da jim prepusti posest pa caka na kontre. Mogoce mal manj kondicije ponucajo pa jo majo se za finise tekem ko tekmec pade

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 3 minutami:

Dobr nas trpajo 

Upam da zdrzimo tale nalet

 

takoj it na plan B (ce ga sploh imamo :D), ker tole je se hujse od pricakovanega.

 

Vrhovni_Plenum_OF reče pred 1 minuto:

Zakaj Real igra tako obrambno in nazaj? (že kako leto nisem nobene fuzbal tekme gledal več kot kak hajlajt)

 

ker jih je L'pool prisilil v to. podhranjeni v hitrosti, agilnosti in sposobnosti. 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 minuto:

 

takoj it na plan B (ce ga sploh imamo :D), ker tole je se hujse od pricakovanega.

 

 

ker jih je L'pool prisilil v to. podhranjeni v hitrosti, agilnosti in sposobnosti. 

Cist nc drugac k zacetki tekem proti Citiyu, PSG in Chelsea. Mene splih ne skrbi k je stari ocitno ze neki nastudiru al pa spet cakamo neko srecno :D

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 3 minutami:

 

spet medvede preganjas naokrog? :D

Ja, nimam kaj, taki kraji so. Malo sem zaploskal in je takoj zašibala ena srna ful gas v gozd. Jaz bi se razbil v prvo drevo. V sredo ob pol dveh zjutraj pa sem pred Ortnekom eno skoraj zbil z avtom, še danes se vidijo črte na asfaltu, za centimetre je šlo. Še dobro, da ni bilo mokro in da sem šel 20 pod omejitvijo, sem pričakoval nekaj takega. Pred enim mesecem pa sem se s kolesom spuščal z Loškega Potoka proti Sodražici in je medvedka s tremi mladiči prečkala cesto. Na srečo sem bil še dovolj daleč in sem se lahko pravočasno ustavil. Potem sem malo počakal, preden sem šel naprej.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...