Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Vrhovni_Plenum_OF reče pred 3 minutami:

lmao, madrid igra scrappy zatežen fuzbal, ki mi je všeč, kjer sam stojijo zadaj in nabijajo naprej, medtem ko se nasprotnik zabija v zid;

 

FML

 

 

Ancelotti je ziheraš in Real je od moua naprej pripravljal to taktiko. zato je carlito tako nevaren. ker igra low variance fuzbal. 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 8 minutami:

 

...zivalske zgodbice, ki mi jih pripoveduje...:rofl:

 

skratka, tudi ti si kar adrenalin junkie. jaz se ne bi upal kar tako tam naokrog vozit s kolesom.

Moraš poskusiti, v 99,5% primerov je šumenje v grmovju samo kakšen ptič. Jaz se kar vozim in upam na najboljše, drugače bi samo doma sedel. Hoja mi je prepočasna, za tek mi ni. Cestna golazen FTW.

Povezava do prispevka
Vrhovni_Plenum_OF reče pred 6 minutami:

kere generične ženske

 

jao jao dissapoint

 

dobro, Monica B. je itak above all, tu ni debate.

 

Kosinus reče pred 5 minutami:

Moraš poskusiti

 

tip se preseli tja na Bloke nekje jeseni. pravi, prve dni sem iz gozda poslusal taksne zverinske zvoke, da sem mislil, da nekoga koljejo. kriki, da pades dol, 5' tisine, potem spet kriki, kot da nekoga dajejo iz koze.

 

gre k prvemu sosedu vprasat kaj se dogaja in sosed pravi; ah, to so samo cigani, ki gobarijo in nabirajo kostanj, pa jih je strah medvedov. :D

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...