Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

K-man reče pred 12 minutami:

Var je itak sranje. Sam tako ga morš vzet, danes je Pool oškodoval, naslednjič bo pa Arsenal. 

You win some you lose some. To je faking Var.


Ne, to pač ne more biti dovolj dobro. Potem je boljše, da ga ni. Napake je v takšnem primeru mogoče sprejeti, kar se sedaj dogaja je pa povsem arbitrarno razsojanje na ravni kakor mi kurac stopi tako pač je.

Povezava do prispevka
rage reče pred 4 minutami:


Ne, to pač ne more biti dovolj dobro. Potem je boljše, da ga ni. Napake je v takšnem primeru mogoče sprejeti, kar se sedaj dogaja je pa povsem arbitrarno razsojanje na ravni kakor mi kurac stopi tako pač je.

Ne sej se strinjam. Samo jaz tako racionaliziram, da ne obolevam preveč.

Moj foter je že na svetovnem dobro povedal, mislim da je bla tekma Švica Srbija, pa je bila ena katastrofalna odločitev, ali Var ni nič posegel ali nekaj, ne spomnim se več.

Var je opisal zlo dobro že takrat: uradna kraja

 

Povezava do prispevka
K-man reče pred 55 minutami:

Lester je zmagal ligo takrat, ko so bli vsi porazni, Arsenal jo je pa mel v žepu pa choknil.

Letos dvomim, da bo City kaj zelo kiksal, Arsenal pa zna. Že proti Unitedu je bil neumen poraz, tisto tekmo bi mogli dobit.

Tko, da jaz sem še zelo rezerviran glede tega :)

Sam lej vseeno, 7 zmag 1 poraz, pa še tisti poraz niste slabo igrali. To so dobri znaki za prihodnost, tud City ima kikse. Je pa seveda EPL zajebana liga, tko da je nemogoče rečt

Povezava do prispevka
K-man reče pred 2 urama:

Var je itak sranje. Sam tako ga morš vzet, danes je Pool oškodoval, naslednjič bo pa Arsenal. 

You win some you lose some. To je faking Var.

 

Tijuana reče pred 2 urama:

To smo pred VARom govorli pa da je sudja samo človek bla bla bla. VAR pa je glih zaradi tega bil ustvarjen. Potem ga naj pa skenlajo in gremo nazaj kot je včasih blo.

 

rage reče pred 2 urama:


Ne, to pač ne more biti dovolj dobro. Potem je boljše, da ga ni. Napake je v takšnem primeru mogoče sprejeti, kar se sedaj dogaja je pa povsem arbitrarno razsojanje na ravni kakor mi kurac stopi tako pač je.

 

točno to, pač z VARom je direkt isto kot prej, ko ga ni bilo

popolnoma nič se ni spremenilo

 

prinesel naj bi objektivnost in neko "točnost"

ne pa da je prinesel to, da namesto, da se s sodnikom ne bi strinjali samo navijači ene ekipe + par najbolj "objektivnih" navijačev druge

se zdaj ne strinja 80%+ neslepih :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...