Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 1 minuto:

čestitke Arsenalu, če tko nadaljujejo so zreli za prvo mesto, samo upat, da se Haaland kmalu poškoduje :ninja:

Ah ne vem. Top4 ja, prvo mesto pa dvomim. City je prehuda mašina. Pa tud znajo past, pa poškodbe itd ...

Čist preveč šans danes neizkoriščenih, to mi gre na živce. Drugi polčas bi mogu Pool vsaj dva kasirat iz igre.

Povezava do prispevka

pač lej, zreli so za to, če bodo pametno igrali, lahko zmagajo ligo, sem fix da Inter eno sezono nazaj ni bil najboljša ekipa v ligi pa je zmagala, pa Leicester tud takrat ni bil lih najboljša ekipa, so bli pa v najboljši formi in zelo neugodni

 

jasno je, da so City favoriti, samo razen Chelseaja k se počasi pobira ni sploh nekih drugih kandidatov za zmagat ligo - Arsenal ima dost velke šanse, da je za verjet. Dokler se Ramsdale, Partey in Saka ne poškodujejo, ste good

Povezava do prispevka

Lester je zmagal ligo takrat, ko so bli vsi porazni, Arsenal jo je pa mel v žepu pa choknil.

Letos dvomim, da bo City kaj zelo kiksal, Arsenal pa zna. Že proti Unitedu je bil neumen poraz, tisto tekmo bi mogli dobit.

Tko, da jaz sem še zelo rezerviran glede tega :)

Povezava do prispevka
K-man reče pred 7 minutami:

Var je itak sranje. Sam tako ga morš vzet, danes je Pool oškodoval, naslednjič bo pa Arsenal. 

You win some you lose some. To je faking Var.

To smo pred VARom govorli pa da je sudja samo človek bla bla bla. VAR pa je glih zaradi tega bil ustvarjen. Potem ga naj pa skenlajo in gremo nazaj kot je včasih blo.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...