Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 5 minutami:

Najbolje bo, da pokličeš A1 tehnično pomoč in jim opišeš problem. Možno je, da je treba pri njih na daljavo ponastaviti modem.

 

Zdravo, to sem pozabil omeniti. Klical ze nestetokrat, pravtako pisal. Nimajo posluha. Tehniki trdijo, da imajo navodila oz direktive, da ne urejajo nastavitev modema oz ruterja, da ce neznam sam naj si dobim racunalnicarja 😄 zadevo mi je pogledal tudi kolega, dodala sva forwarding porte kot omenjeno, zadeva ne spila.

 

Ce mi lahko kdo konkretno svetuje potem prosim 😄

Povezava do prispevka
Janez lll reče pred 2 minutama:

Zdravo, to sem pozabil omeniti. Klical ze nestetokrat, pravtako pisal. Nimajo posluha. Tehniki trdijo, da imajo navodila oz direktive, da ne urejajo nastavitev modema oz ruterja, da ce neznam sam naj si dobim racunalnicarja 😄 zadevo mi je pogledal tudi kolega, dodala sva forwarding porte kot omenjeno, zadeva ne spila.

 

Ce mi lahko kdo konkretno svetuje potem prosim 😄

Poglej še, če ti modem dopušča DMZ (demilitarized zone) opcijo. To ti izklopi vse možne firewalle in zaščite na določenem IPju.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 5 minutami:

Jaz bi ti pomagal, ampak nimam pojma o čem govoriš.

 

lp

Nat type imam na 3, torej je zadeva strict in imam probleme pri online gamingu. Ne moram biti host igre, tudi chat ne deluje, ker je zadeva nastavljena na strict. Da ne omenim, da igre isce zelo dolgo, ker se dejansko lahko povezem samo na uporabnike, ki imajo open nat..Rabil bi type 2, ki je moderate ali type 1 - torej open

Povezava do prispevka

Statični ip in tvoj router, ki dela mimo modema in drži linijo.  100% open NAT.

 

Če ni, imaš ti nekaj narobe nastavljeno. 

 

Ponavadi ti en port nastavijo na statični ip… Je pa res da pri A1 znajo bit takšne in drugačne… Telekom in T2 imajo lepo urejeno. 

uredilo bitje Ethan
Povezava do prispevka

Torej, ce te prav razumem bi potreboval se dodatni router? Definitivno mi je jasno, da je nekaj z nastavitvami, vendar kot sem omenil do sedaj nisem imel tega problema in nikoli nisem nic spreminjal pri prejsnjih operaterjih pa sem zadevo vedno imel open oz vsaj na moderate.

 

Ip je staticni

Povezava do prispevka
Ethan reče pred 1 minuto:

Statični ip in tvoj router, ki dela mimo modema in drži linijo.  100% open NAT.

 

Če ni, imaš ti nekaj narobe nastavljeno. 

Po moje nima routerja. Router med modemom in napravami je itak najboljši fix za vse.

 

Janez lll reče pred 5 minutami:

Modem je original od A1, torej Zyxel. DMZ dopusca vendar ga ne znam nastaviti. Mi lahko pomagas?

Nimam pojma na pamet. Probaj googlati točen model modema + "how to enable DMZ for PS5" ali "how to enable Nat2 for PS5".

Povezava do prispevka
Janez lll reče pred 7 urami:

Ga imam. Probal prvo z dinamicnim, potem sem zahteval staticni za doplacilo - isto.

 

Modem je original od A1, torej Zyxel. DMZ dopusca vendar ga ne znam nastaviti. Mi lahko pomagas?

A imaš na modemu dostop? 

 

Pa so ti povedali kater statični so ti določili? 

Ker glede na tvoj opis so ti samo fiksirali IP, ampak nat je ostal, kar pomeni da ti niso dodelili javnega IP-ja

 

Edit: vidim da si resu, super :)

Povezava do prispevka

Od zadev v videu mi rahlo do pretežno namasti šupak

- Rise of Ronin

- Prince of Persia metroidvania

- Silent Hill 2 R

- Dragons Dogma 2

- Plucky Squire

- MGS 3 R

 

Od ne-omenjenih zadev pa japonski pedo fest

- Persona 3 Reload

- Metaphor: ReFantazio

 

In pa

- Warhammer 40K: Space Marine 2

 

 

Dejansko se obeta zanimivo gayming leto. Nobenega res pravega AAAAA brutal monita hita, pač se pozna da je Sony popolnoma zavozil to generacijo kar se tiče proper ekskluziv, ostali pa nimajo keša ali pa ne upajo tvegat. Ampak po drugi strani pa dosti enih carskih AA zadev. Ko da smo v PS2 cajtih ffs :D Drgač pa velik support AA sceni, sem bil vedno huge fan.

Povezava do prispevka

Meni je ostal cel kup iger od letos:

 

Lies of P

Cyperpunk Phantom Liberty s celo igro (ker sem igral smeče ob izidu, da vidim razlike)

Dead Space Remake

Baldurs Gate 3 (bom verjetno šel na svežo na PS5)

Alan Woke 2

Ona igra od razvojalcev Desperadosov

pa še par zadev sem pozabil kaj sem mel namen...

 

Za drugo leto pa:

Shadov of Erdtree itak

Dragon's Dogma 2 (najverjetneje)

pa sproti se bo kaj našlo...

 

in bo tu 2025.

 

 

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 7 minutami:

Meni je ostal cel kup iger od letos:

 

Lies of P

Cyperpunk Phantom Liberty s celo igro (ker sem igral smeče ob izidu, da vidim razlike)

Dead Space Remake

Baldurs Gate 3 (bom verjetno šel na svežo na PS5)

Alan Woke 2

Ona igra od razvojalcev Desperadosov

pa še par zadev sem pozabil kaj sem mel namen...

 

Za drugo leto pa:

Shadov of Erdtree itak

Dragon's Dogma 2 (najverjetneje)

pa sproti se bo kaj našlo...

 

in bo tu 2025.

 

 

 

Jaz sem ratal gorenjc in se mi tud stalno povečuje wishlista in kupujem day1 samo še tisto kar res vem da mi bo top tako da imam od lani še 

 

Lies of P

Lords of the Fallen 2

Alan Wake 2

Cyberpunk complete

Star Wars Survivor

Spiderman 2

 

Če sam tole preigram sem dober za vsaj četrt leta lol :D 

+ Diablo 4 sezona vsakič ene 30-40 ur

 

Day 1 nakupi za letos pa zagotovo Dragons Dogma 2 in FFVII Rebirth ostalo bomo pa še videli.

Povezava do prispevka

Hmmm v novi jazbini v uvodniku piše da se že sušlja o novem ps5 pro, novem xboxu series x brez optične enote in celo novem switchu:o


Tole zna biti kar vroče leto. Čeprav goddamn, sony me bo s projem res nategnil, ker zdaj imam štiri ps5 konzole in me že zdaj boli glava koliko od teh naj menjam na pro (ena je priklopljena na računalnik in skoraj nikoli prižgana, ena pa na morju in se uporablja 14 dni na leto, tako da vsaj zaenkrat te dve nista ravno v prvi vrsti za menjavo:D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...