Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Aktivist Vanč reče pred 20 minutami:

Steelrising :) Pa glih pred pardnevisem razmišljal al me sploh še vleče vanj ali ne... po demu me je vleklo, da bi igral naprej, kasneje pa nisem mel več neke volje. Če bo res suša...

Mora bit na nivoju sahare suša, pa še pol ti špila ne bi priporočil.

Povezava do prispevka

A že lahko s tem Kojima narcisom počasi vsi odjebejo?

 

Zdej mi tukaj Sony pa MS tekmujeta, kdo ma močnejši partnership z njim, da announcajo špil, ki itak izide leta 2030,

povrh cel event traje 30 minut, da potem gledam njegove filozofske nebuloze 10 minut. 

 

Tip je pomoje vase bolj zaljubljen, kot je v njega Geoff, štuli se že na vsak event, doma pa ma verjetno po zidu polepljene svoje plakate in si ga itak rednodnevno drka na njih.

 

Tko, sit sem ga počasi že, in njega, in njegovih razvlečenih monologov.

  • Račka +1 3
  • Groot, ki sir je 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

Hecno kak so lani bile špekulacije po zanič Showcasu, da Sony drži nazaj špile iz enega ali drugega razloga in da bo še en secret Showcase.

 

Sodeč po State of Playu bo očitno še eno leto suše za Sony 1st party SP špile. 

 

Kozola to generacijo kot se šika tudi lepo podira rekord itd ampak glede 1st party ekskluziv pa zaenkrat kar v kurcu generacija. 

Povezava do prispevka
fric reče pred 1 uro:

Model v marcu dobimo Rise of Ronin, aprila Stellar Blade nevem o kakšni suši ti govoriš.

 

Tijuana reče pred 8 urami:

Hecno kak so lani bile špekulacije po zanič Showcasu, da Sony drži nazaj špile iz enega ali drugega razloga in da bo še en secret Showcase.

 

Sodeč po State of Playu bo očitno še eno leto suše za Sony 1st party SP špile

 

Kozola to generacijo kot se šika tudi lepo podira rekord itd ampak glede 1st party ekskluziv pa zaenkrat kar v kurcu generacija. 

 

Govorim o suši Sonyjevih 1st party špilov izpod rok njihovih studijev.

 

Rise of Ronin je konzolna ekskluziva izpod rok Team Ninje, ki si jih lasti Koei Tecmo.

 

Stellar Blade pa delajo korejci, ki si jih 30% lasti Tencent. So pa novembra z Sonyjem podpisali publishing deal in se pridružili njihovem 2nd party partner programu ter skenslali xbox port. Bi sicer se lahko štelo kot 1st party tudi recimo dokler imajo deal.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 23 minutami:

Samo bodmo fair - tebi je tudi Armored Core VI "izgledal kot smeti", tako da ti itak nisi tapravi naslov za take sorte špilov.

Bodimo iskreni, kdaj sem jaz napisal, da je AC6 smeti? 

 

Celo kupil sem igro in jo igral, dokler mi ni dopizdlo in ugotivl, da ni zame. Ne zanikam pa, da je marsikomu ql in da je narejena kvalitetno. Pac igra ni smeti, ampak meni ni vsec. In moje mnenje je, da ne zadovljuje FromSoft standarde. Kar pa ne pomeni da je smeti. 

 

Docim v tem primeru, ze po trailerjih je moje mnenje, da je smeti oz narejena nekvalitetno in niti ne pomislim, da bi jo kupil. Seveda, glede na to da je nisem igral, se lahko motim. In tudi ta igra bo komu vsec, logicno. Ampak po videnem, mi izgleda narejena zelo nekvalitetno narejena in mi deluje pac smeti zaradi same izvedbe.

 

Celo kupil bi jo, da igram malo coop mp, ker mi ta wave rush odgovarja. Ampak ne morem cez to da graficno in mehansko deluje zelo cheap in da je vrjetno precej zbugana.. v glavnem.. smeti.

 

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Jaja absolutno

 

Pametni mozi priznajo napake

 

Je narejena kar dobro, ni smeti, streljanjw grafika, dobro premikanjs je malo leseno ma pase v stil igre, ko si nek obicen soldat.. se ko reloadas, mores pazit da porabis vse metke, ker kar ostane v magazinu gre v nic ipd.. frendly fire je nonstop on

 

Pa tko takticno mores uporabljat te field upgrejde ipd

 

Na dolgi rok pa ne vem.. dejanako odklepas in upgrejdas orozja, field upgrejde to je to

 

Misije niso lih  banalne na prvi pogled

 

Je pa to MP igrica oz mp coop ni nekih ql elementov za SP spilat

 

 

 

 

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...