Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

BigBoss82 reče pred 28 minutami:

Zdaj alfa samec ni vec moderen, zdaj je najjaci sigma

 

@Aktivist Vanč jaz in ti in kekit smo rigma, brat.. jebes alfa to je nazadnjasko

 

Jebi ga časi se spreminjajo. Osnovna pravila pa pač ne. Nimaš tu kaj in proti naravi se ne gre boriti.

 

Blagorček incelom, ker ne rabijo poslušat nerganja :D

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 35 minutami:

Nikoli ne reci nikoli

 

Pa bom rekel... bi ga mel pri 25 recimo, takrat pa sem mislil, da počakaš... zdaj pa sem postal preveč sebičen, da bi čas in denar dajal za froce. Vso veselje me minilo, če pomislim, da bi do penzije rabil, da bi froc sploh polnoleten postal in čemu vse bi se moral zaradi tega odrekati v tem obdobju življenja.

 

P.S.: Pizda, to je PS5 tema :wacko:

 

lp

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 9 minutami:

Pa sej se neb rabil odrekat neki, sj baba skrbi zanj, cez 10 let pa pac skupej igrice igrata

 

Če ne rabim skakt za njim cele dneve in če ne rabim dajat keša... pol bi mogoče še šlo :D Samo ne verjamem, da bi ženska lahko sama financirala vse (vrtec, šolo, dopuste...). Svoj keš hočem zase in delček dam še za babo, da ne rabim k cipicam hodit.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 8 minutami:

Če ne rabim skakt za njim cele dneve in če ne rabim dajat keša... pol bi mogoče še šlo

Na tole je letelo (in seveda na kočevsko trdo tikvo, ki misli, da je RL videoigrica).

Veliko bolje za otroka, da v takem primeru NE GRE.

 

Mi je jasno, da se zevedaš tega btw. Samo dodajam svoje mnenje.

 

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
shure reče pred 3 urami:

Samo ne mačke porabit za 🧻.

Ja ves kako gre... grem na bidet si obrisem rit z roko in vodo lepo, si btw se  "prekontroliram hemeroide" in to in pol si obrisem mokro roko v mackona valda :))) in se mu je vsec :)))

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Ne predstavljam si, da bi šel na katerikoli zmenek, brez da bi se prej stuširal. Valjda ni dovolj bide. :D

Ja to je res pizda

 

Samo kaksen krat pride nepricakovano in je dobro imet oprano rit z bidetom konstantno

 

Ampak ja to je skoraj nikoli :))) najvec krat je pricakovano in pol ni ne :)))))

 

Drugace pa prisparaa precej na wcpapirju evo

Povezava do prispevka

Proper čiščenje riti (ne samo s paprijem lol) po defeciranju je itak odraz dobre osebne higijene. Samo fora je, da po defaultu folk ne voha lastnega smradu, tisti ki ga pa morajo pa ti ne bojo prišli povedat v faco, da si slabo čistiš rit. :D

Sej po moje bi vsakdo rad imel doma bide in proper navade, samo včasih enostavno ne gre. Tuširanje po vsaki uporabi WCja pa je ful odvečna stvar.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 6 minutami:

Proper čiščenje riti (ne samo s paprijem lol) po defeciranju je itak odraz dobre osebne higijene. Samo fora je, da po defaultu folk ne voha lastnega smradu, tisti ki ga pa morajo pa ti ne bojo prišli povedat v faco, da si slabo čistiš rit. :D

Sej po moje bi vsakdo rad imel doma bide in proper navade, samo včasih enostavno ne gre. Tuširanje po vsaki uporabi WCja pa je ful odvečna stvar.

 

Jaz si rit umivam na bideju čisto vsakič po tem ko grem srat od 16. leta dalje. Prav spomnim se, poleti 1999 sem začel uporabljati bide, takrat sem iz dečka postal moški. Ta nasvet mi je dal ded in mu bom večno hvaležen zanj. ako sem vajen na čisto, dišečo, lepo umito rit, da sem se na prvem šihtu parkrat peljal domov iz Viča do Vevč (prisežem), da sem se lahko doma umil. Zdaj sem sicer bolj trpežen in celo zdržim par ur brez da si grem umiti rit, ampak ne smem razmišljat o tem, da imam umazan šupak, ker me začne srbeti in se ne morem fokusirati na delo. Gotovo sem si u lajfu vsaj 2x večkrat umil rit kot zobe, u bistvu sploh ni vprašanja.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...