Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 3 urami:

namest da bi otrokom pustil PS4 da se lah mal igrajo, bi ga prodajal :/ žalostna priča, brate

 

kaj ti pomaga met otroke če jih nimaš rad

Ja saj bom obdržal. Je bil plan dve petki, ti pa o tužni priči ;)

Ni pa prav nič glasen, če je bil pravkar očiščen :sleeping:

 

Povezava do prispevka
gojc reče pred 20 urami:

VRR je fantastična zadeva za igre, ki ga dejansko izkoristijo in zelo obeta za vse nove prihajajoče igre. Spiderman Morales lahko potrdim, da je top šit. Moram še kje dobit kak pocen Ratchet :D

Žal pa VRR ne pomaga Elden Ring prav nič. Framerate dropi na ps5 verziji so preprosto preveliki. Ps4 verzija na Ps5 tako ostaja EDINA opcija za locked 60fps.

 

Rabiš Ratcheta?

Jaz slučajno imam enega viška... :D

 

Sem pa včeraj naletel na ta video - nisem dosledno pogledal celega, ampak če sem prav razumel, zgleda da PS5 podpira 30-120 range pri supported igrah, 48-120 je pa za tiste nepodprte

 

 

 

uredilo bitje Stipe2
Povezava do prispevka
Logihack reče pred 13 urami:

Ja saj bom obdržal. Je bil plan dve petki, ti pa o tužni priči ;)

Ni pa prav nič glasen, če je bil pravkar očiščen :sleeping:

 

Doma imam petko zapakirano glede na to da potrebujes drugo, za 700 eur se lahko zmeniva. 

Ne morem ga dat ceneje, saj se mi zdi ponudba ok. Valda da nisi tok ubog da ne bos mogel dat tega.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 2 urama:

Sem pa včeraj naletel na ta video - nisem dosledno pogledal celega, ampak če sem prav razumel, zgleda da PS5 podpira 30-120 range pri supported igrah, 48-120 je pa za tiste nepodprte

 

Ni sicer potrdil tega, ker nima informacije koliko frejmov dejansko ima pri Spidermanu, vendar pa očitno je kar razlika med supported in ne-supported igrami. Je pa res, da pri nesupported igrah je VRR zaenkrat na ps5 skoraj neuporaben, ker framerate stalno pada pod 48.

 

Vsekakor je VRR game changer samo ni še tam kjer bi moral biti. Upam da bodo zdaj dali te funkciji večji poudarek. Če bi lahko igral igre na boljših graphic nastavitvah in bi ti VRR 30 fps mode spremenil v to kar je pri Spidermanu bi bila kar zmaga za gejmerje. 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 55 minutami:

Ni sicer potrdil tega, ker nima informacije koliko frejmov dejansko ima pri Spidermanu, vendar pa očitno je kar razlika med supported in ne-supported igrami. Je pa res, da pri nesupported igrah je VRR zaenkrat na ps5 skoraj neuporaben, ker framerate stalno pada pod 48.

 

Vsekakor je VRR game changer samo ni še tam kjer bi moral biti. Upam da bodo zdaj dali te funkciji večji poudarek. Če bi lahko igral igre na boljših graphic nastavitvah in bi ti VRR 30 fps mode spremenil v to kar je pri Spidermanu bi bila kar zmaga za gejmerje. 

 

Po moje je tako, ker kako bi drugače lahko fural fidelity 30fps mode z VRR, če bi VRR ne bi šel izpod 48fps - al?

 

48 je še vedno uporaben za igre, ki niso solid 60fps - recimo GT7 me replayi dosti droppa, tam opazim razliko...

 

Povezava do prispevka
G.T.I. reče pred 2 urama:

Doma imam petko zapakirano glede na to da potrebujes drugo, za 700 eur se lahko zmeniva. 

Ne morem ga dat ceneje, saj se mi zdi ponudba ok. Valda da nisi tok ubog da ne bos mogel dat tega.

Bedak, kadarkoli jo dobim za 500. Nisem rekel, da je ne morem kupiti, ali dobit. Bebo, ki ne zna brati, a misli, da je (pre)pameten, da se ukvarja z mano. Prodaj za 799. Norcev je veliko. Saj veš, gamerji pa intelekt, hahaha.

 

 

 

uredilo bitje Logihack
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 uro:

 

Po moje je tako, ker kako bi drugače lahko fural fidelity 30fps mode z VRR, če bi VRR ne bi šel izpod 48fps - al?

 

48 je še vedno uporaben za igre, ki niso solid 60fps - recimo GT7 me replayi dosti droppa, tam opazim razliko...

 

Ja verjetno se frejmi v 30fps načinu lepo podvajajo (temu je že sedaj tako). In če recimo špil pade na 26fps potem outputa v 52fps kar je še vedno znotraj VRR omejitev. V bistvu bi bil problem če bi špil padel pod 24fps (isto kot 48fps v 60fps načinu).

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 32 minutami:

Kaj mas kej dobrega v ozimnici?

Saj ti veš, da nimam v resnici nič. Ti pošljem plačan predračun za petko, katere itak sploh ne kupujem, saj jih ni? haha  Verjetno te to matra, ne pa moja ozimnica. Haha...res ste smešni, gaming intelektualci. Sami uspešneži, ki ne vejo s kom se pogovarjajo na internetnih....ampak ja, lahko je takole biti glavni in špilat keyboard heroja.

uredilo bitje Logihack
Povezava do prispevka

Ok, po pravici povem, da je verjetno res nimam za dve leti. Je vloženega kar nekaj. Stročji fižol, paradižnik je predelan in v glažih še ful, prav tako razne pripravljene mešane salse, krompir jemo še lanski, je pa že novi v igri. Letos ga bo več, če bo....100 po glavi, nekje...res pa imam bukovih drv že za dve tri leta, prav tako kuhališče in peč na drva. SE še čakam, ampak v primeru najhujšega, ne bomo lačni, niti nas ne bo zeblo.

Dej, dosti o tem, haha

Povezava do prispevka
Logihack reče pred 1 uro:

Bedak, kadarkoli jo dobim za 500. Nisem rekel, da je ne morem kupiti, ali dobit. Bebo, ki ne zna brati, a misli, da je (pre)pameten, da se ukvarja z mano. Prodaj za 799. Norcev je veliko. Saj veš, gamerji pa intelekt, hahaha.

 

 

 

Zakaj imas potem samo eno

Povezava do prispevka
G.T.I. reče pred 4 minutami:

Zakaj imas potem samo eno

Pizda kaj je z vami? 

Imam(nimam še)eno, ker imam še proja. 

Petka je vplačana danes, dobim takoj drugi teden.

Ste prizadeti? Bi jih kupili 10, če bi jih lahko, da bi se šli skalperstvo, bedniki. Fak in folk se ima za pametnega. 

Pa končno, kaj vas boli kurac?

Lažem? Ok...pa tudi če, vam pravim. 

Že večkrat sem napisal, da se v 20letih na tem forumu ni bistveno spremenilo nič, le še več tepcev je tukaj. 

 

Povezava do prispevka

Tip je tudi glede ozimnice čist amaterček - to kar navaja je brez veze držati. Krompirja v Sloveniji pridelamo kolikor hočeš in ga ne bo zmanjkalo, fižol prav tako, paradižnikov je v Italiji še 10x preveč. 

 

Po drugi strani je pa splošno znano, da so najboljša ozimnica testenine. Jaz jih imam zato kakih 40 kil, kar je za vsaj 120 obrokov.  

 

Ko bo lakota pošlji ženo k meni, za blowjob dobi špagete bolognese.

uredilo bitje Feget
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Feget reče pred 1 minuto:

Tip je tudi glede ozimnice čist amaterček - to kar navaja je brez veze držati. Krompirja v Sloveniji pridelamo kolikor hočeš in ga ne bo zmanjkalo, fižol prav tako, paradižnikov je v Italiji še 10x preveč. 

 

Po drugi strani je pa splošno znano, da so najboljša ozimnica testenine. Jaz jih imam zato kakih 40 kil, kar je za vsaj 120 obrokov.  

Feget govora je o ozimnici, ki jo sam pridelam. Ti pa farmaj v gejmu, haha

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 minutami:

Pomoje bi blo najbolš za tvoj pritisk da ne obiskuješ spletnega foruma mn3njalnika

Zdaj si že zdravnik? Samo bedak, pa mogoče konj. Haha, res verjameš, da sem zaradi pritiska v nevarnosti?

Imam čas, pa lahko zajebavam tepce kot si ti, haha

uredilo bitje Logihack
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...