Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 2 minutama:

Prodajaš predrago, ampak ne štekaš, da ni kupcev. Seems legit.

 

(EDIT: NPM resnice)

 

V trenutni situaciji 330 ni predrago - jaz sem PS4 Slim prodal za 220 in Pro za 320, oba takoj naslednji dan po oddaji oglasa...edino sem pozabil povedat, da za Pro sem imel še original škatlo, ki iz nekega razloga ful šteje zgleda. :D

 

Povezava do prispevka
gojc reče pred 15 minutami:

Analiza različnih PS5 iger z VRR:

 

 

VRR je fantastična zadeva za igre, ki ga dejansko izkoristijo in zelo obeta za vse nove prihajajoče igre. Spiderman Morales lahko potrdim, da je top šit. Moram še kje dobit kak pocen Ratchet :D

Žal pa VRR ne pomaga Elden Ring prav nič. Framerate dropi na ps5 verziji so preprosto preveliki. Ps4 verzija na Ps5 tako ostaja EDINA opcija za locked 60fps.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 11 minutami:

Prodajaš predrago, ampak ne štekaš, da ni kupcev. Seems legit.

 

(EDIT: NPM resnice)

 

Greva od cene odbiti vse igre, en joypad polnilno postajo, servisa pač ne morem in je cena lahko 250? Saj pravim, da ni šans, da je to kar sem skompletiral zdaj,vredno pod 200€. 

 

Ni panike z denarjem, pa seveda obdržim raje sam, kot,da dam nekomu pod ceno,  ker folk nima denarja 

 

Naj si pa kupi novo, hehe. 

Stipe, tudi jaz imam original škatlo. Pa še garancija velja več kot pol leta. Meni, se res ne zdi (pre)drago.

uredilo bitje Logihack
Povezava do prispevka
Logihack reče pred 2 minutama:

Greva od cene odbiti vse igre, en joypad polnilno postajo, servisa pač ne morem in je cena lahko 250?

Seveda ne lol. Maksimalno 200 EUR imo.

Kolk iger pa prodajaš zraven?

 

Stipe2 reče pred 5 minutami:

V trenutni situaciji 330 ni predrago - jaz sem PS4 Slim prodal za 220 in Pro za 320, oba takoj naslednji dan po oddaji oglasa...edino sem pozabil povedat, da za Pro sem imel še original škatlo, ki iz nekega razloga ful šteje zgleda. :D

 

Ravno zdaj boš težje prodal, kot pa recimo pred enim letom.

Ne rečem, da se ne da, samo ta cena je upravičena zgolj, če prodaja zraven ene 10 iger (če predpostavljamo vrednost 10 eur na igro) ali kake nove naslove.

Povezava do prispevka

Za 380 kupis raje ps5 digital

 

 

Dodatni ploscki, polnile postaje za ps4, to so vse relikti preteklosti. Ds4 plosckov se bo cedalje manj uporabljalo. Igrice prav tako, vse bo slo na ps5. Al bos prodal za nevem 250 vse skp takoj, al bos pa cincal za teh par deset evrov pa na konc naus prodal sploh. Cez nekej let v kleti pa bos kaj naredil, podaril komu al pa za 100e vse skp dal sosedovmu mulcu

Povezava do prispevka
Logihack reče pred 10 minutami:

Ma sploh ni važno. Oglas je, če kdo kupi ok, drugače pa....naj folk raje denar prihrani za kruh in krompir. Jaz imam svojega ;)

Po številu iger sem vprašal, ker me zanima ali prodajaš po zmerni ceni al ful precenjeno.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Last of us remastered

Uncharted 4

Walking dead

Battlefield 1

 

Prva dva dobis na ps5 zastojn, tak da ce ju prodas skup za vec k 20e ti grem cestitat. Walking who? Battlefield 1 topkek, mislm da je tut neki battlefield v ps collectionu. Uglavnm, ce ti da kdo 30e za vse te igrice pojdi pol takoj lotto listek vplacat. Konzola 220e pa vsa ta krama zraven ce dobis za 50e, je to 270e ne pa 380

Povezava do prispevka

Ja sej pravim, da mi dol visi. Koliko pa stane servis in koliko je vredna garancija? Zame, ki sem plačal velja, za kupca pa ne. Torej je vse ok, a predvsem zame, ki bom očitno zadevo obdržal.

Imata mala2 vsak svojo sobo, pa sploh ne bo problema. 

Zdaj pa dosti o tem, kako hočem kogarkoli nategniti s starimi jajci. 

Danes vplačan ps5, jutri bo pa že pri meni. 

Kočevc, za 380, je bil gt7, zdaj ga ni in tudi cena je nižja. Nekateri bi pa še volan zraven, hehe

uredilo bitje Logihack
Povezava do prispevka

Servis nema veze, sej a k avto operes pa posesas, to racunas novemu kupcu? Al pa k kups robcke za usnje brisat, a dvignes ceno za 20e? 

 

Stomic je lani prodal ps4 pro za 220e z enim kontrolerjem pa eno igrico al dvema. Pac nc posebnega od igric tk kt tvoje,  k jih lah senkas zraven al pa na bolhi za 7e prodajas. Plejka je sla v roku dneva in toj to. Pol se je pa naprej za 250e al kolk prodajala ma pustmo podrobnosti xD. Zdj ce hoces met 250e bos prodal, ce nocs met, pol daj mulcu v sobo in pozab na ta dnar.

 

Ps5 je zunej ze leto in pol,  ce v tem casu nisi mogu dobit plejke po redni ceni ofc pol pa tut zalost

Povezava do prispevka

Meni je smešno kako folk tko mirno vpraša na gaymerskem forumu a je ta cena uredu (vstavi overprice ceno) ali pa zakaj ne morem prodat,.. itd. Potem, ko dobi gaymerske odgovore, ki so ponavadi reality check, pa saj je  vse uredu bo pač doma ostal al neki.

Mine kak mesec, dva pa se zgodba ponovi na eni strani nek random dude, na drugi forumska smetana.:D

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka

Kaj žalost? Nisem kupoval.

Ps5 dobim praktično kadarkoli, pa trgovine kao nimajo, za objavo. Tako, to je.

Kupujem pa sedaj.

 

In ja, je pomembno, da ima avto velik servis narejen. Je vsekakor plus, da ne govorim o garanciji.

 

Poglej oglas, ki je na tem forumu konkurenčen mojemu.ps4pro + en kontroler za 270€. Pa starejša verzija je in brez garancije 

 

Povezava do prispevka
Vodokotlič reče pred 1 uro:

 

A prodajaš za 330 ali za 380?  V oglasu je druga cena. 

Ne prodajam več, a bila je 330(380 z gt7, ampak sori, volana ni zraven). Sem vprašal, ali je ok, intelektualci pravijo da ni in sem se odločil zadevo obdržati, ker glede na vse kar sem napisal, jo res cenim več. Kontrolerja sta kot nova, saj se je v glavnem šofiralo, nekaj malega Fortnite, Minecraft. Če izven garancije crkne(januar), jo pa samo v kosovne zabrišem, ampak vem, da ne bo tako in da bo še kako prišla prav. Bolj kot 200€, katerih res ne potrebujem.

Da pa cena ni bila ok, je pa itak jasno, ker povpraševanja ni. Saj nisem majmun, za kar me je dr.Feget označil. Sem za razliko od marsikoga tu, ki tako zabija službo, to pisal med hojo v hribih, pa je kakšen stavek izpadel neumno. Za vse drugo je pa poskrbel vaš intelekt in hvala vam, da ste me prepričali, da zadevo obdržim.

 

uredilo bitje Logihack
Povezava do prispevka

Ma dej kekit odjebi. Kot te berem, si že 20+ let točno tam, kjer si še danes. Verjetno sam s svojimi konzolami. Jaz pa majmun v hribih z družino in z življenjem in ozimnico za dve leti. Pa da ne pozabim: še z dvema konzolama, haha. Po 20.letih torej, na tem forumu nič novega. 

Povezava do prispevka
Logihack reče pred 12 minutami:

Ma dej kekit odjebi. Kot te berem, si že 20+ let točno tam, kjer si še danes. Verjetno sam s svojimi konzolami. Jaz pa majmun v hribih z družino in z življenjem in ozimnico za dve leti. Pa da ne pozabim: še z dvema konzolama, haha. Po 20.letih torej, na tem forumu nič novega. 

Meni je samo smešno, da si tako užaljen, da si šel to celo pisat v vzrok urejanja teme v bazarju.

Vprašaš ali je neka cena fer, folk ti pove da ni in ti začneš podjebavat.

 

Drugače pa čestitke za delujoč penis.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...