Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 2 urama:

 

Čak mal a to tvoj TV podpira sam 48-120hz vrr al ima PS5 to omejitev? Moj CX ima namreč 20-120hz razpon.

 

Ne vem piše ps5 supports this device 48-120hz.

 

Gatsu reče pred 1 uro:

Hmm ne duha ne sluha o tem da bi blo to live ne na redditu ne na twitterju...

 

Je live. Ni posebaj patch/update.

Povezava do prispevka
NateS reče pred 38 minutami:

Je kdo provbal Elden Ring z VRR na auto? Dela kaj bolj gladko? Ni namreč na seznamu uradno podprtih VRR iger. Kakorkoli, upam da bo kmalu.

 

Maš dodatno opcijo spodaj  ''Apply to unsupported games''

Tiste, ki so na seznamu samo pomeni, da dobijo še dodatni update prav za nov VRR način.

VRR očitno deluje izključno na PS5 igrah. Ni opazit, da bi se vključil na PS4 igrah.

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Tega si sploh ne predstavljam. Ajde, jaz že leta vse igre igram na gamepad, pa naj bo na konzoli ali PC. Sem verjetno postal že kar motoričen debil z miško in tipkovnico. WASD nisem uporablja že tako dolgo, da ne pomnim :D Alt, shift in ctr bi verjetno kar mimo stiskal, ker sploh več nimam filinga...

 

P.S.: Kje pa je oni Majek (saj je prav ime?)? Ko sem začel s From igrami v začetku leta je res dobro poznal vse te igre... se je izognil zaradi spoilerjev? Znal pa je biti tudi kar piker do kakih začetnikov in še koga...

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 18 minutami:

Tega si sploh ne predstavljam. Ajde, jaz že leta vse igre igram na gamepad, pa naj bo na konzoli ali PC. Sem verjetno postal že kar motoričen debil z miško in tipkovnico. WASD nisem uporablja že tako dolgo, da ne pomnim :D Alt, shift in ctr bi verjetno kar mimo stiskal, ker sploh več nimam filinga...

 

P.S.: Kje pa je oni Majek (saj je prav ime?)? Ko sem začel s From igrami v začetku leta je res dobro poznal vse te igre... se je izognil zaradi spoilerjev? Znal pa je biti tudi kar piker do kakih začetnikov in še koga...

Pobral se je, k ga je folk bashal, da se dela preveč pametnega glede fromsoft iger in na sploh glede odnosa do soforumašev. Ful bedno, da je prišlo do tega imo.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Pobral se je, k ga je folk bashal, da se dela preveč pametnega glede fromsoft iger in na sploh glede odnosa do soforumašev. Ful bedno, da je prišlo do tega imo.

 

Zdaj vidim, da sem postnil v napačno temo. Sem bil ziher, da smo v Elden Ring temi kjer je blo omenjeno igranje na keyboard + mouse :D

 

Aja, zato je šel... Saj se spomnim, da je blo nekaj o tem debate takrat. Ampak, da je dejansko šel zaradi tega... Včasih je sicer res znal bit malo naporen do nas novincev z vzvišenim tonom, sem pa tudi kar nekaj nasvetov pobral. Med drugim tudi o kodah za dungone in pa prvič slišal takrat za save hack, da sem lahko platiniral v prvem runu. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 48 minutami:

 

 

P.S.: Kje pa je oni Majek (saj je prav ime?)? Ko sem začel s From igrami v začetku leta je res dobro poznal vse te igre... se je izognil zaradi spoilerjev? Znal pa je biti tudi kar piker do kakih začetnikov in še koga...

Js ga mam med kolegi na PSju, nazadnje k sva se pogovarjala je reku, da je kake 110 ur naredu

Povezava do prispevka
gojc reče pred 14 urami:

Tisti ki nimajo ustreznega  2.1 televizorja jim piše VRR not supported.

 

Al pa moraš najprej vklopit VRR v nastavitvah.

Jaz sem že trznil, ko mi je sprva napisalo not supported...:D

 

Zaenkrat sem probal v GT7 (ki sicer ni še uradno supported) - pri replayih so droppi dosti manj opazni...kul

 

Mislijo kdaj dodat tudi 1440p podporo?

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 uro:

 

Kako 48-60?

Meni piše PS5 supports range 48-120, če greš v screen nastavitvah pod information - poglej

Problem je spodnja številka in 48 za spodnji limit je katastrofa tbh... Elden Ring lahko igraš na quality če imaš XSX + VRR TV, na PS5 pa žal ne ker skos dropa pod 48 fps...

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Problem je spodnja številka in 48 za spodnji limit je katastrofa tbh... Elden Ring lahko igraš na quality če imaš XSX + VRR TV, na PS5 pa žal ne ker skos dropa pod 48 fps...

 

Dobro, Elden Ring je že kot igra optimizacijsko v kurcu, kar se tega tiče - takih iger ni dosti.

Imaš pa na drugi strani Insomniac, ki je z VRR odklenil fpsje.

 

Ne vem pa vseeno, zakaj so se tako odločili - ki hardver sigurno dopušča enak range kot na XSX.

Povezava do prispevka

Ena off.....se vam zdi, da za svojega proja pričakujem preveč, če ga z nekaj igrami in dodatnim joypadom, polnilna postaja, prodajam za 330? Očiščen in vse dela bp, a niti enega potencialnega.

Res ga ne dam ceneje, saj se mi zdi ponudba ok. Če je pa trg res tako ubog, ga pa raje obdržim, saj bo pri treh gamerjih, vseeno dobra tolažba, ko bo ps5 primarna konzola.

Povezava do prispevka
Logihack reče pred 36 minutami:

Ena off.....se vam zdi, da za svojega proja pričakujem preveč, če ga z nekaj igrami in dodatnim joypadom, polnilna postaja, prodajam za 330? Očiščen in vse dela bp, a niti enega potencialnega.

Res ga ne dam ceneje, saj se mi zdi ponudba ok. Če je pa trg res tako ubog, ga pa raje obdržim, saj bo pri treh gamerjih, vseeno dobra tolažba, ko bo ps5 primarna konzola.

 

Če si napisal 380eur. v boljšjaku.  Za 330eur mi je zanmivo. Če daš še malo ceneje ti dam 960GB SSD. :D

Povezava do prispevka
Logihack reče pred 44 minutami:

Ena off.....se vam zdi, da za svojega proja pričakujem preveč, če ga z nekaj igrami in dodatnim joypadom, polnilna postaja, prodajam za 330? Očiščen in vse dela bp, a niti enega potencialnega.

Res ga ne dam ceneje, saj se mi zdi ponudba ok. Če je pa trg res tako ubog, ga pa raje obdržim, saj bo pri treh gamerjih, vseeno dobra tolažba, ko bo ps5 primarna konzola.

 

Ne, to je čisto ok cena - jaz sem svojega prodal za 320 s tremi igrami (GT Sport, RDR2 in Horizon) in enim ploščkom (in še enim pokvarjenim, za dele)...probaj dat na facebook, boš prej prodal, kot na bolhi.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...