Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

kid666 reče pred 15 urami:

evo sm fixal, dost easy se da odpravit

s slamco sm pihu v prostor pod levo palco pa je prov ena smet vn prletela :D

od takrtat nobenih problemov več

 

zdej morm sam še pogruntat, če se da odpravit probleme z dpadom

ni konstantno, sam velikrat zazna napačen input, v Horiznu npr se premikam levo med toolsi pa se mi kr naenkrat Aloy začne healat

To ni napaka. Aloy ima vedno prav!

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 20 minutami:

To sem mislu, ja. Najprej me je tip spomnu na Dead Rising. :D

Anyway, mogoče Kojima načrtuje tudi naslednjo igro v partnershipu s Sonyjem?

 

Itak! Silent Hills :sorcerer:

 

Mnja verjetno bomo še letos izvedeli na Summer Game Festu kva delajo. Od izida DS je pač že 2,5 let.

 

 

P.s. Btw je kdo iz Amerike k sm dubu invite za nakup PS5 lol :) 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Hmm še bolj zanimivo lol.  Nekaj podobnega se je drugač zgodilo z Bluepoint ko je prehitro ušla na internet napačna pasica. Ampak tokrat je Kojima sam delil to pasico pod katero je ne samo Playstation logo ampak celo napis studios zdej pa pravi da je folk narobe razumel. Ampak ja dokler ni uradno pač ni uradno in je še zmeraj neodvisen. Važn da bo delal dobre igre :)

 

 

Se pa vsaj nekaj "dogaja" v tem mučnem čakanju na SummerGameFest ki bo itak spet razočaral because Covid... sam počas to pač ne bo več mogel bit vzrok al kva...

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 53 minutami:

Hmm še bolj zanimivo lol.  Nekaj podobnega se je drugač zgodilo z Bluepoint ko je prehitro ušla na internet napačna pasica. Ampak tokrat je Kojima sam delil to pasico pod katero je ne samo Playstation logo ampak celo napis studios zdej pa pravi da je folk narobe razumel. Ampak ja dokler ni uradno pač ni uradno in je še zmeraj neodvisen. Važn da bo delal dobre igre :)

Glede Playstation Studios brandinga je bilo tole rečeno 2 leti nazaj ko so ga uradni rebrandali.

Navedek

The PlayStation Studios branding will adorn all Sony games on the PS5, but the branding will also be applied to games developed with non-PlayStation studios as Sony partners, and PlayStation exclusives.

 

“If our studios are managing the production of these games and working with an external developer, it will still come out under the PlayStation Studios brand,” Lempel said. “It doesn’t mean that we outright own the developer, but it just means we brought it up as a first-party. In a lot of cases we don’t own the developer.”

Jaz mislim, da se je iz muhe naredilo slona glede tega bannerja. Death Standing je vendarle Sonyjev IP, igra narejena na Decima enginu (Horizon engine by Guerrilla). Kojimi je pa tudi pomagalo več kot 70 razvijalcev iz Guerrille.

 

Kojima je pa tudi vendarle troll. Ne govorim, da je nemogoče da jih Sony prevzame. Sicer pa Bluepoint je tudi še 2 mesca pred prevzemom govoril kak so neodvisni, da mal požgem te govorice :D 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Mi je potekel PS Plus in bi si rad podaljšal (US račun). Tisti, ki bolj spremljate te zadeve, kje se trenutno dobi najceneje? Kolikor gledam imata CDkeys in GameSuply po polni ceni. Sem našel na g2a za 47evr, sam ne vem kako "legit" je to za Sony? Za Steam se že kupil par stvari tam in ni bilo nikoli problema tu pa si ne upam glih  reskirat:ermm: 

 

Hvala

 

Povezava do prispevka
bojler1 reče pred 11 urami:

Mi je potekel PS Plus in bi si rad podaljšal (US račun). Tisti, ki bolj spremljate te zadeve, kje se trenutno dobi najceneje? Kolikor gledam imata CDkeys in GameSuply po polni ceni. Sem našel na g2a za 47evr, sam ne vem kako "legit" je to za Sony? Za Steam se že kupil par stvari tam in ni bilo nikoli problema tu pa si ne upam glih  reskirat:ermm: 

 

Hvala

 

 

Ne vidim nekih hudih dealov, lahko pa probas tole

 

https://slickdeals.net/f/15662302-1-year-sony-playstation-plus-membership-digital-delivery-40-38?src=SiteSearchV2Algo1

Povezava do prispevka
Navedek

Here is a look at our updated regional rollout schedule.

  • Asia markets (excluding Japan) – targeting May 23, 2022
  • Japan – targeting June 1, 2022
  • Americas – targeting June 13, 2022
  • Europe – targeting June 22, 2022

Additionally, we’re also expanding our cloud streaming access to the following locations for a total of 30 markets with cloud streaming access**. The following markets will also offer the Premium tier from PlayStation Plus at launch: Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Greece, Hungary, Malta, Poland, Republic of Cyprus, Romania, Slovakia, and Slovenia.

PSBlog

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...