Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 3 minutami:

Men se ti zdiš true PC gamer. Sploh ne vem čemu bi ti potreboval PS5, ali PS4 če smo že pri tem.

 

Točno to. DaCapo sploh ne igra konzolnih iger, pubec pa še manj. Njemu nima smisla nabavljati konzole, saj bolj tipičnega PC-jaša težko najdeš. Ne sedaj, v prihodnosti pa bo konzola še manj aktualna pri hiši. Pa še številne nekoč konzolne ekskluzive se vedno bolj širijo tudi na PC.

Povezava do prispevka

ajoj, bože mili... ne zdaj omenjat ke_kit Arcade Boxa, ker bom čisto možno še zadnje cente vložil v to, in da ga bomo postavili v Bunkarju!
  /potem sem itak prodan in me bo pubec moral s sekiro odganjat, ko bo imel doli svojo bejbo :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Finančno poročilo od Sonyja:

  • 19.3M PS5 shipped to date (March 31)
  • 117.2M PS4 shipped to date (March 31)
  • V prejšnem finančnem letu (31.03.2021 do 31.03.2022) so shippali 11.5M PS5 konzol (plan je bil 14.8M)
  • V tem finančnem letu imajo plan shippat 18M PS5 konzol (če jim uspe je 6.5M konzol več kot lansko finančno leto)
  • Total gaming revenue up .7% YoY 
  • Hardware revenue down Year over Year.
  • Software revenue up 16.4% YoU and Network Service revenue up 6.6%
  • Digital games 71% of all purchases.
  • 14.5 Million first party games sold in last quarter.
  • 47.4M PS+ Subscribers (lani blo 47.6M)
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 53 minutami:

ajoj, bože mili... ne zdaj omenjat ke_kit Arcade Boxa, ker bom čisto možno še zadnje cente vložil v to, in da ga bomo postavili v Bunkarju!
  /potem sem itak prodan in me bo pubec moral s sekiro odganjat, ko bo imel doli svojo bejbo :) 

Mogoče ne bo mel bejbe, ampak tipčka in boste vsi skupaj nažigal arcade box 

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 3 urami:

Se razlikuje od iger. Večinoma je free upgrade kot pravijo ene igre kot GT7 pa zahtevajo 10€ za ps5 verzijo. Glede optimalne verzije je kar odvisno od igre npr za Elden ring ljudje pravijo da je daleč najboljše igrati ps4 verzijo na ps5 ker ne dropa pod 60fps 

Kokr sem gledal analize tudi PS5 verzija v performance načinu dela zlo fajn če TV podpira VRR.

 

Drugače bodo pa od GT7 naprej vse nadgradnje (iz PS4 na PS5) za Sonyjeve first party špile na žalost za plačat.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...