Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

stom1c reče pred 2 minutama:

Tezko bos drugace nasel.

Ce bi jaz iskal, bi se angaziral in kontaktiral naokoli trgovce preko maila/po telefonu in se probal zmenit.

acs, harvey, mimovrste, bigbang

je bil pa zadnjic res dober deal na bolho, dejansko nanoskalperska cena.

Hja, trenutno mislim, da jih je tut na Bolhi/FB marketplace izredno malo pa lahko potem po želji nabijajo cene po 650€+.

Kakšno ceno pa je imel pa je imel on? 

 

Sem že pošiljal danes maile naokoli ja (BB,Mimovrste,Igabiba,Konzolko,HarveyNorman,...), sporočim, če mi kje uspe dobit, sam zaenkrat slabo kaže.

Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 1 minuto:

Hja, trenutno mislim, da jih je tut na Bolhi/FB marketplace izredno malo pa lahko potem po želji nabijajo cene po 650€+.

Kakšno ceno pa je imel pa je imel on? 

 

Sem že pošiljal danes maile naokoli ja (BB,Mimovrste,Igabiba,Konzolko,HarveyNorman,...), sporočim, če mi kje uspe dobit, sam zaenkrat slabo kaže.

Ej mislim da je bil disc edition za 600€ z dvema kul igrama.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 8 minutami:

 

Edini v Sloveniji, ki sprejema prednaročila, je Sony ACS - jaz sem enega kupil pri njih.

Ostali so lenuhi, ki se jim ne da jebat, ker zakaj bi, itak se vse proda...

Hvala, sem naročil preko njih ja, baje, da bom šele poleti na vrsti, pa še cena je 540 € brez kakršnih koli dodatkov, ampak dobro, če ne bo nikjer prej dobil bom pa pri njih vzel. 

Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 1 minuto:

Hvala, sem naročil preko njih ja, baje, da bom šele poleti na vrsti, pa še cena je 540 € brez kakršnih koli dodatkov, ampak dobro, če ne bo nikjer prej dobil bom pa pri njih vzel. 

 

Jaz sem čakal v dan točno 2 meseca. :)

Nisi vzel dodatnega ploščka za 40€?

Potem te pride samo 10€ več od msrp - a če je kdaj dodaten plošček bil must za PS, je tokrat - to tako pije baterijo, da ni res. :D

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče Pravkar:

 

Jaz sem čakal v dan točno 2 meseca. :)

Nisi vzel dodatnega ploščka za 40€?

Potem te pride samo 10€ več od msrp - a če je kdaj dodaten plošček bil must za PS, je tokrat - to tako pije baterijo, da ni res. :D

 

Aja nisem dobro pogledal, sem predvideval, da je tut kontroler vsaj 60 € 

 

Pa sej po resnici povedano niti ne rabim 2, ker kupujem PS5 bolj za SP špile, primarna konzola mi je itak Series X pa bo verjetno tut ostala, ker že imam tam Gamepass in vse urejeno skupaj s kolegom. 

Novega Gran Turisma se mi ful lušta pa si nočem kvarit izkušnje na PS4ki :D 

 

Drugač pa ja, če si v dveh mesecih dobil je top itak, upam da bo tut pri meni kaj hitreje kot do poletja :) 

Povezava do prispevka
urby20 reče pred 24 minutami:

V leclercu te vpišejo na seznam in te lepo pokličejo, ko dobijo ;)

 

Pri meni je trajalo ravno 14 dni.

Resno? Se da tut prek telefona zmenit al samo osebno tam? :) 

 

Hell666 reče pred 6 minutami:

kisla scena, bo treba res ta mesec scalperjem dat 750-800e

Mah sej ga dobiš tut za nekje 650 €, al pa še kej ceneje z mal sreče, samo jim ne mislim profita delat, raje mal počakam.

Povezava do prispevka
urby20 reče pred 5 minutami:


Resno.

 

Jaz sem bil tam osebno in me je prijazna prodajalka vpisala v zvezek na seznam.

 

Se vprasajo katero verzijo zelis.

Jaz Leclerca žal nimam nikjer blizu, da bi se lahko šel zmenit, sem jih klical v MB, ampak ta "svetovalec", se je delal butastega, baje da so nazadnje 4 mesece nazaj dobil zadnjo zalogo pa še tist da samo 6 kosov :rofl:

 

Mi je rekel, da bo povprašal vseeno pa da me pokličejo jutri, bomo videli..

Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 16 minutami:

Jaz Leclerca žal nimam nikjer blizu, da bi se lahko šel zmenit, sem jih klical v MB, ampak ta "svetovalec", se je delal butastega, baje da so nazadnje 4 mesece nazaj dobil zadnjo zalogo pa še tist da samo 6 kosov :rofl:

 

Mi je rekel, da bo povprašal vseeno pa da me pokličejo jutri, bomo videli..

 

Pokliči še v LJ.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Jaz sem šel iz Ljubljane na Obalo po PS5, če si ga boš res močno želel boš tud en dan si prišparal za PS5 in šel na izlet :D

Sej ni fora v tem, da se mi ne bi dal it do MB/LJ, če bi vedel da se bo dalo zmenit, ampak sam zato, da mi potencialno povejo da se ga ne da sploh (pred)naročit se mi pa res ne da časa in benza zgubljat. :D  

 

Bom poklical jutri še v LJ ja @urby20, mogoč bojo tam malo bolj znali pomagat :) 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 22 minutami:

Reči, da je znanec naredil isto (poklical in naročil) pa so mu javili, ko je bila zaloga. Ker si daleč stran doma in se ne moreš voziti gledat... 

Sej onem v MB sem povedal, da mam znanca, ki je pred kratkim narocil pri njih pa se je neumnega delal, da se ne da nic narocit pa da ze 4 mesece niso mel zaloge 🤷

 

Baje, da bo preveril in javil jutri... bom se poklical v LJ, pa ce tam na kakšnega bolj sposobnega naletim. 

 

@urby20a to si zdaj pred kratkim dobil PS5ko tam?

uredilo bitje RatKing69
Povezava do prispevka
urby20 reče pred 10 urami:

Za cifro pa ne vem, probaj… sicer pa imas se eno na prilozenem racunu, drugace te pa itak vezejo na oddelek racunalnistva.

Hvala... sem klical zdajle še v Ljubljano, se mi je ena ženska javila. Dala mi je nekak vedit, da zna bit kar dolgo za čakat, da zelo malo zaloge dobijo, prvo me je celo hotela prepričat, da od decembra niso nič imeli, sem ji pa povedal, da imam znanca, ki je februarja naročil in se je potem "čudežno" spomnila, da so tut takrat imeli ja, ampak baje samo 4 konzole :D

 

V glavnem me ima zdaj na čakalni listi, sem ji rekel, da mi ni sploh važno digital ali dvd, samo, da je čimprej, zdej pa upam, da se tut meni nasmehne sreča pa pride v nekem doglednem času. :) Baje da pokličejo, ko dobijo pa da moraš potem priti v 24 urah, če ne dajo naslednemu. 

 

 

Povezava do prispevka
urby20 reče pred 1 minuto:

Tako je, prevzeti moras v enem dnevu.

 

Ko so mene klicali in ko sem sel iskati mi je rekla, da so dobili samo 2 kosa ;)

Sam da si v 2 tednih dobil si imel res kr srečo :) Kaj drugač si standarda vzel ne? Mislim, da so ti lažje dobavljivi ne? V bistvu bi tak najraje standard mel, da se lahko tut proda naprej igre, ko se jih naveličaš. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...