Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

[]D [] []V[] []D reče pred 33 minutami:

Vseen je Harry Potter svet ene 37x manj gay kot ta comic book heroes rubbish.

Ma kle je glavna razlika, da za Harry Potter je folk recognizal DAY 1, da gre za mladinski roman/IP, pri superjunakih pa so ljudje še kar prepričani, da gre za neko adult zadevo al neki :D 

Povezava do prispevka
Gatsu reče Dne, 2. 2. 2022 at 19:02:

Ghostwire Tokio showcase jutri ob 23:00

 

 

20220202_191657.jpg.2741492033e829aca0bbabcf610e28b1.jpg

Sem gledal k je folk igral, zgleda mi kul ideja, všeč mi je mešanje japonske mitologije z neon futurističnem Tokyo-em, samo grafično mi pa tole ne izgleda kot Next gen naslov, to izgleda meni kot nekaj kar bi lahko tudi PS4 poganjal, sploh voda mi je bla grda, kulise so pa dokaj prazne (ali pa je tak samo uvodni level)

 

pa v daljavi vidš Tokyo Tower, potem pa uporabi lok k približa vid pa Tokyo Tower izgine :D

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Pa dobro, tolkrat je bilo povedano in zdej ze pticki na veji civkajo, da ce hoces dobit konzolo, jo mors prednarocit. Predvidoma 2025 bos pa verjetno lahko prisel random v trgovino in jo vzel s police.

Ko dobi trgovina tisto mizerno zalogo, jo naceloma instant potalajo med prednarocnike.

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 2 urama:

Pa dobro, tolkrat je bilo povedano in zdej ze pticki na veji civkajo, da ce hoces dobit konzolo, jo mors prednarocit. Predvidoma 2025 bos pa verjetno lahko prisel random v trgovino in jo vzel s police.

Ko dobi trgovina tisto mizerno zalogo, jo naceloma instant potalajo med prednarocnike.

Kua si sitn a ne smem vprasat? Sej mam prednaroceno na vecih mestih sam ce se ne ves ne delujejo povsod po principu prednarocil, ampak tut po principu, kdor prvi pride prvi melje, recimo BigBang ali pa Mimovrste, ko so imel na prevzemnih mestih doloceno stevilo konzol pred casom. 

Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 9 minutami:

Kua si sitn a ne smem vprasat? Sej mam prednaroceno na vecih mestih sam ce se ne ves ne delujejo povsod po principu prednarocil, ampak tut po principu, kdor prvi pride prvi melje, recimo BigBang ali pa Mimovrste, ko so imel na prevzemnih mestih doloceno stevilo konzol pred casom. 

Na vsaki strani so neki tvoji spastični posti o nakupu ps5.

zanimivo, da si ga lasti pol mn3njalnika, pa niso najedali, ampak se angažirali.

evo, ti ga jaz zrihtam. Ps5 disk edicija + kontroler za 800€.
dobis ga lahko jutri.

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 20 minutami:

Na vsaki strani so neki tvoji spastični posti o nakupu ps5.

zanimivo, da si ga lasti pol mn3njalnika, pa niso najedali, ampak se angažirali.

evo, ti ga jaz zrihtam. Ps5 disk edicija + kontroler za 800€.
dobis ga lahko jutri.

A res na vsaki strani? Mislim da sem en/dva tedna nazaj sprasval, pa zdej se enkrat, dej umir se en internet przigac haha..s tem najedam ce sem samo lepo vprasal ce slučajno kdo ve da bi kje mel zalogo? Dej take a chill pill. 

 

Drugac pa ja, ne vem kom so smesne tele tvoje 12 letne fore men ne..nisem tak obupan da bom scalperjem placeval nabite cene, ga rajs nimam, sicer pa od tebe ko si tak sitn ga se za 500€ ne bi hotu :)

 

uredilo bitje RatKing69
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 4 minutami:

Ne vem, če sem že kdaj omenil - Sony ACS sprejema normalna prednaročila :D

Hvala, ze mam prednaroceno tam ja, sam baje da bo sele konec poletja :mellow: 

 

@Weraziel

Ka je zej bil point tvojga komentarja? Spet en spodletel obup sarkazma al kaj? Vprasal sem samo ce kdo ve za kaksno novo zalogo kje, ne vem cemu rabijo nekateri dramo delat iz enega nedolznega vprasanja. Ce nimas kej pametnega za povedat je vcasih bolje da molcis, ce nekatere izmed vas

 tega niso doma naucili :)

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 9 minutami:

alora dejmo se organizirat in tem ubogim maminim sinkotom zrihtajmo te konzole, ker pač niso vajeni sami zase poskrbet :P 

 

 

 

Mislim clovk sam vprasa za pomoc, ce kdo ve za kako novo zalogo kje pa je zato ze mamin sinko, eh eni ste res debili. 

 

Bols da grete spet debatirat kak ne bote frocovja nikol met, ker tist se res teme o PS5kah ful dotika. 

Povezava do prispevka
RatKing69 reče Pravkar:

Mislim clovk sam vprasa za pomoc, ce kdo ve za kako novo zalogo kje pa je zato ze mamin sinko, eh eni ste res debili. 

 

Bols da grete spet debatirat kak ne bote frocovja nikol met, ker tist se res teme o PS5kah ful dotika. 

No, evo pravomoški post.

Dolgo je trajalo, da je prišel na forum pravi moški in nam pokazal, da smo male pičkice.

naj živi ratking69!

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...