Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Celoten opis storitve je bolj podoben Nintendo Online servisu kot pa Gamepassu..... ampak NO ima družinski paket za 8 ljudi za 35 eur na let oz. 70 za expansion pas. Pa vsi userji dobijo cloud saves. Že pri PS+ je nadležno, da ima samo main account cloud saves. Otroka sta izgubila vse save file, ko sem moral PS5 resetirat. Sin od takrat kar na mojemu accountu igra Ben10 in Spongeboba :D Sackboya sploh nisma od takrat več zagnali, ker je imel že 50% končano, in mu je vse dol padl, da bi moral še enkrat preigrat za to....

 

Pa klasični špili.... dvomim, da imajo emulator za PS3, tako da ta del bo samo streaming, in s tem razlogom ne bodo upoštevali če imaš špil na ploščku ali digitalno. Če bodo res PSP in Vita špili, še nekako razumem za fizične špile. Kartuše pač ne moreš vtakniti v konzolo, digitalno bi ti pa lahko priznali, ne glede na naročnino. 

 

But.....they'll want us to pay.... upam, da bo vsaj essential ostal tak, kot je sedaj PS+.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 27 minutami:

Also 10 $ na mesec za osnovno funkcijo? Fucking cloud save, jebemo mater, kako to ni osnovni feature za met zastonj? Sony poči se, gladko še naprej ne bom imel nobene naročnine

 

Ja, lahko bi res bilo free - ampak jebiga, v nobeni panogi ne obstaja eno podjetje, ki v enem izdelku ponuja zbir vseh najboljših featurjev konkurence.

Drugače kot jaz razumem, bo vse več al manj ostalo isto, samo drugače se bo imenovalo (mislim essential paket)...

uredilo bitje Stipe2
Povezava do prispevka

No, Spongebob bi igral tudi jaz, ker je kar decent platformščina :D Ben10 je pa dolgočasen in kar nekaj hroščev, tudi sinetu ni preveč všeč, pa me je cel teden prosjačil, da mu ga kupim na sale-u. No sej, na koncu si ga je sam, ker sem mu rekel, da mu "tisti" trenutek res ne bom kupoval novih iger, lahko si pa sam.... In mi je dal denar.....ok, fine... sem tako rekel. Pol je pa še hčerka dala zraven za še spužija :D No money out of my pocket :P 

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 2 minutama:

No, Spongebob bi igral tudi jaz, ker je kar decent platformščina :D Ben10 je pa dolgočasen in kar nekaj hroščev, tudi sinetu ni preveč všeč, pa me je cel teden prosjačil, da mu ga kupim na sale-u. No sej, na koncu si ga je sam, ker sem mu rekel, da mu "tisti" trenutek res ne bom kupoval novih iger, lahko si pa sam.... In mi je dal denar.....ok, fine... sem tako rekel. Pol je pa še hčerka dala zraven za še spužija :D No money out of my pocket :P 

 

Sej se hecam itak - ne poznam spuži igro, ampak če je ok platform, bom počekiral še jaz. :D

Moj tudi dostikrat reče, da bo dal svoj denar, pa potem se vedno moram neki diplomatsko vadit ven - ki ne vem, koliko je prav, da mu pustim prosto porabljat, ker igra skoraj samo Fortnite, Apex in Roblox, to bi šel ves denar v enem tednu. :D  

Povezava do prispevka

No, imam srečo, da ga (trenutno) ti špili še ne zanimajo oz. Fortnite sem rekel, da mu ne pustim, ko je sestra spraševala, če bi z bratrancem igral. Že pri Fall Guys je postal preveč živčen, ko mu ni šlo. Pa ko je videl, da so določeni kostumi plačljivi, je tudi nehal prosjačit zanje, ker sem mu rekel, da za to pa ne dam niti centa. Na srečo trenutno najraje igra Nintendo špile :D Bomo videli, kaj bo čez 3 leta :D 

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 56 minutami:

No, imam srečo, da ga (trenutno) ti špili še ne zanimajo oz. Fortnite sem rekel, da mu ne pustim, ko je sestra spraševala, če bi z bratrancem igral. Že pri Fall Guys je postal preveč živčen, ko mu ni šlo. Pa ko je videl, da so določeni kostumi plačljivi, je tudi nehal prosjačit zanje, ker sem mu rekel, da za to pa ne dam niti centa. Na srečo trenutno najraje igra Nintendo špile :D Bomo videli, kaj bo čez 3 leta :D 

 

Jaz pri svojem opažam, da je najbolj živčen, ko igra ravno Fortnite in tudi največkrat se kregava za Fortnite skine in pizdarije - ne vem kaj točno je na tej igrici, ampak meni ni všeč - tako da kar vztrajaj, dokler gre...koliko je star junior?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...