Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 51 minutami:

Moraš vedet, da tudi atomic je senzacionalist, samo v obratno smer recimo kot jaz. :D

 

Itak da optimizacija je resnična, samo vprašanje, koliko sredstev lahko namenijo temu, kot si napisal...

Jest nisem senzacionalist. Jest samo rad izzivam neke trenutna prepričanja, kot je recimo to trenutno o katerem govorimo. Se pravi da ekskluzive najboljša grafika zaradi optimizacije.

Jest pa pravim, da ni, ker za vsako ekskluzivno grafično referenco določene generacije jest najdem  multiplatform igro, ki zgleda bolje, ne samo bolje, precej bolje...

Povezava do prispevka
kmetek reče pred 5 minutami:

atomic: PS+ je nekje 35-40€ max.

rabljene retail igre ali posojanje med znanci, win win :)

Kaj? Na kaj je to letelo? A ni prvi post?

 

Kaj pa to:

online igranje je tam nekje od 0-0€ max, forever, ne na letni ravni

piratske igrice zastonj, lahko si introvert ne rabiš met znancev...

Povezava do prispevka

Jaz Pcja ne pogrešam gejmersko ama čisto nič, četudi vsake tolko časa kaj spiratiziram, zlasti če je špil ven preden je sploh releasan (naprimer Sifu sem najprvo igral na PCju,.. zdajle drkam ps4 (pro) verzijo na PS5,.. ker se mi za stare dualshocke bolj jebe in sem pripravljen zjebat kak stick

 

Pa igram na pcju od 286tke ,.. Za dnar State of the art mašine raje nabavim 77''OLED.

Povezava do prispevka
foker reče pred 2 urama:

atomic je pijan na vsezgodaj.

To so take izjave k jih je najboljse pustit na miru. Graficne kvalitete se ne da kvantificirat tko da gledas sliko tko da je ta izjava cist brezvezna. Ko bo prisel en spil ki bo res odlom bo atomic reku evo reku sm vam, jz bom reku da to niti priblizno ni isto kot matrix in meli bomo 3 strani nabijanja in clio vs mercedez postov. 
Pa nic slabega atomicu sam take stvari je pol tezko dokazat. Ze bolj enostavnih stvari se ne moremo zmenit :D

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 uro:

Pozabljate eno zadevo, da je za 60fps potrebno 2x več computing powerja, kot za 30fps. Tako da ja, mark my words, do konca te generacije bomo ugledali full game, ki bo zgledal, kot matrix omenjeni techdemo.

Itak, da bomo. In jaz dam roko v ogenj, da bo to prej ekskluziva kakor multiplatfrom igra (minus gta 6, ker rockstar obvlada in imajo neomejen keš).

Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 uro:

Jest nisem senzacionalist. Jest samo rad izzivam neke trenutna prepričanja, kot je recimo to trenutno o katerem govorimo. Se pravi da ekskluzive najboljša grafika zaradi optimizacije.

Jest pa pravim, da ni, ker za vsako ekskluzivno grafično referenco določene generacije jest najdem  multiplatform igro, ki zgleda bolje, ne samo bolje, precej bolje...

 

Letos je Ratchet & Clank zmagal DF-jevo best graphics

Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 uro:

Ok mucki... dejte neki... da vas raturim, ko Mamić novinare... Kje je ta optimizacija? Kje je ta ekskluziva, ki iztisne iz konzole več, kot bi bilo mogoče iz multiplatform naslova?

Sem ti jih naštel na prejšnji strani.

atomic reče pred 1 uro:

Jest pa pravim, da ni, ker za vsako ekskluzivno grafično referenco določene generacije jest najdem  multiplatform igro, ki zgleda bolje, ne samo bolje, precej bolje...

Daj mi ti naštej plz vsaj ene 3 (poleg RDR2)

Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 uro:

Jest nisem senzacionalist. Jest samo rad izzivam neke trenutna prepričanja, kot je recimo to trenutno o katerem govorimo. Se pravi da ekskluzive najboljša grafika zaradi optimizacije.

Jest pa pravim, da ni, ker za vsako ekskluzivno grafično referenco določene generacije jest najdem  multiplatform igro, ki zgleda bolje, ne samo bolje, precej bolje...

 

Grafika je itak zelo subjektivna stvar. DF vseeno skor redno daje nagrade za najboljšo grafiko leta Sony 1st party igram. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 minutami:

tud optimiziran je fantastično

Evo, predvsem tole vsi ful omenjajo.


Aja, pa spomnil sem se še zadnjega Tomb Raiderja, ki se baje na veliko uporablja za benchmarke.

Kaj še? Valhalla, FC6, Dying Light 2, zadnji Metro?

Ne vem, k nič od tega nisem igral, razen Valhalle, ki pa me ni ravno vrgla na rit ajde. Me je Matrix Experience bolj sezul.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 37 minutami:

 

Grafika je itak zelo subjektivna stvar. DF vseeno skor redno daje nagrade za najboljšo grafiko leta Sony 1st party igram. 

Sicer nisem ful notr v MS ekskluzivah ampak zaenkrat še nobena ni bla tko impresivna da bi reku uau. GoW je bla še najbližje ampak še vedno ni bla več kot samo "uau to je kar kul".

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

Aja fak, Cyberpunk. Čisto pozabu :D

Sam tisto ne bi ravno imenoval optimizirana igra. :D

Pa bi rekel, da je. Pogon mi je kar všeč in jaz dropov v frejmih nisem imel, je pa hroščat špil (bil?)

Samo za nabit vse možne grafične opcije za benchmark je kr legit izbira. Sicer ne na mojmu kompu, ampak mislim da je skos na seznamih za benchmark

Povezava do prispevka
atomic reče pred 2 urama:

To ima gospod nekaj na bad...

Original nastavitve in 1080p ima vgrajeni benchmark 33fps avarge.

https://youtu.be/_iPEB_sxYyQ


1. Preprosto, benchmark ni pokazatelj, kako se igrica obnasa v gameplayu (tvoja videa sta od istega avtorja z istim setupom, en je za gameplay en pa za benchmark in isti setup ima ocitno pri benchmarku 50% vec fpsjev (22 proti 33) saj tvoj prvi video kaze da ima na "original" nastavitvah average 22 fps v gameplayu.
2. Izklopljen ima recording funkcijo graficne, kar ni v skladu z merili, ker ima ps4 konzola video recording vklopljen in je to en od mega selling pointov tiste generacije.

3. Navito ima v oblivion, nekaj kar v 400$ pcju brez hlajenja z najcenejsimi komponentami nebi blo mozno (ampak ok, tut ps4 rate jet engine, tko da ajde nej bo).

4. Uporablja procesor in ram o kakrsnem je 400$ pc takrat samo sanjal.

 

follow like and subscribe for more hardware tips

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...