Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

reaper reče pred 15 urami:

Jaz jih imam tudi na lagerju. Tisti ki je prišel s PS5 dela še vedno ok. Sekundarni je rabljen skupaj 5 ur in je rezerva, terciarni je še original zapakiran in rezerva rezerve. 

 

Terciarni ko pride na vrsto, bo pa baterija verjetno že v kurcu (verjetno tudi od sekundarnega, če ga ne nafilaš vsake toliko)...ni biznis kupovat na zalogo stvari z baterijami in jih držati v predalu zapakirane dolgo časa - če jih imaš 3, jih rotiraj.

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 3 urami:

 

Terciarni ko pride na vrsto, bo pa baterija verjetno že v kurcu (verjetno tudi od sekundarnega, če ga ne nafilaš vsake toliko)...ni biznis kupovat na zalogo stvari z baterijami in jih držati v predalu zapakirane dolgo časa - če jih imaš 3, jih rotiraj.

 

Sekundarni je na PS Dualchargerju, terciarni star par mesecev in mu nima kaj bit. Kupil pa sem ju, ker sta bila znižana na 50 EUR, prvi več kot leto nazaj, drugi pa par mesecev nazaj. Pa še za Nintendo Switch ga lahko uporabljam (z 8bitdo adapterjem). Ni straha, da bo baterija propadla.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 28 minutami:

15 let stari dualshock 3 še zdaj delujejo čisto ok s svojo baterijo, tako da to si zdaj iz riti potegnil:D

 

Načeloma baterije crkne z uporabo - ima določeno število filanj v sebi in to je to... od samega stanje se ne zjebe toliko.

 

Kaj si ga imel 15 let zapakiranega brez polnit baterijo in ti še vedno dela ok?

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 35 minutami:

Dejansko tudi jaz nisem opazil pri kontrolerjih nekega upoda kapacitete baterije. Kar je zanimivo glede na ostale elektronske naprave. Dualsense mi tudi po več kot 1500 urah še vedno zdrži cca. 5 ur igranja

 

DualSense je res jajce, kar se baterije tiče - me čudi, da ni več graje na ta račun...folk je to kar sprejel (kao adaptive triggerji, napreden ff, nimaš kaj)

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 3 minutami:

DualSense je res jajce, kar se baterije tiče - me čudi, da ni več graje na ta račun...folk je to kar sprejel (kao adaptive triggerji, napreden ff, nimaš kaj)

 

Za veliko večino uporabnikov je 5 ur vrh glave. Koliko krat igraš eno igro več kot 5 ur v kosu? Ne vem... meni je to čist ok in se mi je pri Elden Ring kar nekaj krat zgodilo, da se je spraznil, ker sem imel tako dolge seanse. Je pa me to samo spomnilo, da sedim pred TV-jem že predolgo :)

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Za veliko večino uporabnikov je 5 ur vrh glave. Koliko krat igraš eno igro več kot 5 ur v kosu? Ne vem... meni je to čist ok in se mi je pri Elden Ring kar nekaj krat zgodilo, da se je spraznil, ker sem imel tako dolge seanse. Je pa me to samo spomnilo, da sedim pred TV-jem že predolgo :)

 

To že, samo vseeno boš dosti prej potrošil vse baterijine charging cikle, če jo polniš 2x pogosteje...povedano drugače, Mefistu DualSense ne bo znesel 15 let. :D

 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 15 minutami:

A na Igabibi je torej najcenejši joypad v akciji? Rabim ravno pink ali pa maksimalno red warianto za žensko kupit :D 

 

Da in so šli takoj. Čeprav vidim da so danes dobili nove zaloge. 

 

Predvsem vzemi novo serijo, ki ima updejtane gobice in triggerje ! Je vmes sony izboljšal kvaliteto.

Serija teh novih so:

 

Nova Pink

 

Starlight Blue

 

Galactic Purple

 

 

Povezava do prispevka
Traktor reče pred 52 minutami:

V Mercator tehnika imajo 5ko z Fifo za 620 EUR, ne vem pa če se da trojne pike uveljavit.

Sem že zadnjič omenil, da je v Črnučah pa izgleda folk boli kurac za FIFO :D Jaz bi kupil pa ga šparal, samo nema para trenutno

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
gojc reče pred 24 minutami:

 

Da in so šli takoj. Čeprav vidim da so danes dobili nove zaloge. 

 

Predvsem vzemi novo serijo, ki ima updejtane gobice in triggerje ! Je vmes sony izboljšal kvaliteto.

Serija teh novih so:

 

Nova Pink

 

Starlight Blue

 

Galactic Purple

 

 

 

Grey camo barva ni updejtana verzija? Namreč naročil sem ga..

Povezava do prispevka
urby20 reče pred 39 minutami:

 

Grey camo barva ni updejtana verzija? Namreč naročil sem ga..

 

Je ampak po komentarjih sodeč folk pizdi nad kvaliteto slednjega:

 

Navedek

I like this color but the first thing I noticed when I checked the buttons was a horribly squeaky/creaky d-pad. God, it's horrible. I purchased the controller, along with a new PS5 directly from Sony (I got an invitation to get one), and the white pack-in controller is perfect. The quality on this camo one seems way worse and I just don't understand it. I plan on returning it.


 

Navedek

 

I bought this controler and also as @Moonsidian my d-pad was "horribly squeaky/creaky" also cirle doing this same. I go to shop for 2nd one but when I tested before buy another have same problem with d-pad :/ Also my Camo dualsense after 2-3 days have problem with analogs... I guess that this squeaky is in all camo controlers - production fail.


 

 

Navedek

I had the same exact issue yday when i bought mine. Never heard squeaks so bad from a bpad before and they were sticking already out of the box.

 

Povezava do prispevka

Meni se v tem času cela konzola pospravi v rest mode. Če grem scat, na čik, v kuhinjo po kak sok al prigrizek... je že v rest mode ali pa vidim napis, da bo vsak čas šla - za energy saving (rešimo planet). OLED TV pa še prej vklopi ohranjevalnik zaslona, če je slika statična v kakem meniju v igri.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...