Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 1 uro:

Ja sam to si imel že prej essential ane? Popusta ne dobiš, če bi rad vzel cenejšo varianto.

A za dražje opcije imaš tudi popust?

 

Mi ponudi. Mogoče zato, ker mi itak ponuja znižanje tistega 'doplačila', kolikor je še razlike v vrednosti do višjega paketa...:)

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 9 minutami:

Kaj lahko vzameš za več let naročnine z 25% popustom, al je 1 leto max?

 

tomazek reče pred 2 minutama:

Komot stackaš več let. Feget ima do 2026 al kdaj že :D

Kolikor mi je znano si to lahko počel le v preteklosti, tako da si kupil prepaid kartice. Tiste se je tudi dalo dobiti s popustom za BF.

Od kar so novi tierji pa teh kartic ni več. Oz. mogoče so sam tiste za essential, nimam pojma.

Mogoče bojo uvedli kartice tudi za višje tierje, pol se bo spet dalo kopičiti.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 urami:

Če cancelam sub, mi ponuja samo opcijo resub. Ne vpraša te kateri plan bi rad, ampak ti da samo opcijo, da ponovno vklopiš to kar imaš trenutno.

Nimam pojma kako je, če počakaš, da ti dejansko poteče naročnina. Meni velja še do 27. novembra.

Bom počakal, pa poročam takrat. Dvomim, da bo drugače kot zdaj.

Mogoce ce pol kups1 mesc extra pusti extra za leto s popustom

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 1 uro:

Lahko kar nekaj let nafilaš, jaz imam do 2024 in mi da možnost novega nakupa s popustom še za eno leto... 

 

Stipe2 reče pred 1 uro:

 

Gre ja, sem doštukal tudi jaz - sem razmišljal če čem vzet Extra, pa sem pol pomislil na backlog (še tvoj TLOU II nisem uspel preigrat :D), tako da 2 leti Essential it is. :D

 

Kako pa to izgleda? Men da samo možnost ponovnega vklopa naročnine in pravi, da me bo billalo na dan, ko mi poteče.

Povezava do prispevka

Ker imaš prekinjeno naročnino. Sam sem tudi imel cancelirano, da poteče 25. Sem nabavil extra za eno leto in je dalo, da se ponovno billa 25.11.2023. Še enkrat nakup po istem postopku, samo da je Buy Again in napiše ponovno billanje 25.11.2024

 

Ne greš pod profil, greš direktno v trgovino.

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka
Jurus reče pred 30 minutami:

Ker imaš prekinjeno naročnino. Sam sem tudi imel cancelirano, da poteče 25. Sem nabavil extra za eno leto in je dalo, da se ponovno billa 25.11.2023. Še enkrat nakup po istem postopku, samo da je Buy Again in napiše ponovno billanje 25.11.2024

 

Ne greš pod profil, greš direktno v trgovino.

Ne bo šlo.

image.png

 

image.png

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Poglej na zadevo s svetle plati... danes dobiš eno leto Premiuma za 10€ manj kot boš čez en teden dal za eno leto Extra. In tako sam sebe potolažiš kak dober deal si naredil :)

Ja, sam pol bo to nek nenehen vrtinec podaljševanja po "nižji" ceni za nekaj kar ne rabim. :D

Po moje bom počakal, da mi poteče in upal, da bo kak popust za holiday sales.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 10 minutami:

Ja sej, silijo te, da jim daš več denarja. Smeti. :\

Noben te ne sili ;)

 

Poglej, j če imajo kje fizične Extra za BF ceno in ko ti poteče trenutna naročnina takrat vnesi kodo. 

Ne moreš imeti dve naročnini na enem računu oz. iz višje podaljšati na nižjo. 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Res so židi <_<

 

Premium sem dobil takrat na tisto PS Now foro zastonj pa se še vedno čutim nategnjenega :rofl:

 

Čeprav bomo morda še naprej profitiral ker auto renew je ko mi poteče samo 59.99$ :w00t:  Bomo vidli aprila :D

 

@ke_kit Koliko ti kaže znesek za avtomatično podaljšanje ? Če si takrat izkoristil tisto foro bi moralo biti polovični znesek.

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 8 urami:

In vse tiho je bilo... :D

E baš tebe čekam ceu dan, da ti odgovorim :)


Drugač ti pa lahko po smsu pošlje seznam in mu prek appa downloadaš na njegovo konzolo. Tko da ja, ne rabiš imet svojega accja na njegovem PSju vpisanega.

 

Ampak sj ti je že Tomažek odgovoril. Ti primerjaš psn račun z avtom in ženo. Jebi ga zdej. Pač plačaš tistih 50€ in mirno. Men pač ps acc ni isto, kot žena ane in mi je vseeno če ima frend moj PS account vpisan na svoji konzoli. Ne bojim se da bi mi kak achivement naredil. Mi je pa cool, ker imava zdej poleg extra psn naročnine še vse igre 50% off…

 

Jest sem imel v 90ih s sosedom povezano povezane kompe v LAN in sva dajala vsak 50% za ADSL, ki je bil takrat ful drag pa še na ISDN si moral bit naročen. Glede na to da plačujem T2 70€ pogrešam tega soseda, sam je uspel v lajfu in se preselil v LJ.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 12 urami:

Kako pa to izgleda? Men da samo možnost ponovnega vklopa naročnine in pravi, da me bo billalo na dan, ko mi poteče.

 

Ne vem, kaj bi bilo pri tebi - jaz sem kupil za 1 leto in potem še enkrat ponovil vajo...samo jaz imam Essential in me rabijo še zmutit za višji tier, ti pa imaš Premium in te že držijo za jajca, verjetno je to. :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...