Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

atomic reče pred 10 urami:

E baš tebe čekam ceu dan, da ti odgovorim :)


Drugač ti pa lahko po smsu pošlje seznam in mu prek appa downloadaš na njegovo konzolo. Tko da ja, ne rabiš imet svojega accja na njegovem PSju vpisanega.

 

Ampak sj ti je že Tomažek odgovoril. Ti primerjaš psn račun z avtom in ženo. Jebi ga zdej. Pač plačaš tistih 50€ in mirno. Men pač ps acc ni isto, kot žena ane in mi je vseeno če ima frend moj PS account vpisan na svoji konzoli. Ne bojim se da bi mi kak achivement naredil. Mi je pa cool, ker imava zdej poleg extra psn naročnine še vse igre 50% off…

 

Jest sem imel v 90ih s sosedom povezano povezane kompe v LAN in sva dajala vsak 50% za ADSL, ki je bil takrat ful drag pa še na ISDN si moral bit naročen. Glede na to da plačujem T2 70€ pogrešam tega soseda, sam je uspel v lajfu in se preselil v LJ.

 

Dobro, vem da si moral šolat še ostale noobe tu gor, ampak vseeno malo sem bil užaljen. :D

Kako pa deluje to z appom? To prvič slišim...

 

Drugače ja - avto, žena, PSN account...kaj jaz vem, meni je to vse isti nivo, ne glede na materialno vrednost - nič od tega ne maram delit - tudi v praksi se je pri meni izkazalo da večina ljudi ne zna pazit na tuje stvari in sem večinoma dobil stvari nazaj v spremenjenem stanju...

Mogoče če bi iz Bosne prišel na Gorenjsko, namesto na Obalo, bi danes razmišljal drugače - ki vidim da vi ste sharing dvignili na zelo visok nivo, kot se za gorenjski hive mind spodobi. :D

 

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 uro:

 

Kako pa deluje to z appom? To prvič slišim...

Inštaliraš app na telefon, nastaviš palystation na kerga naj se ti vse downloada oziroma katerega spremljaš in potem lepo downlaodaš in downloada na konzolo, kadar je prižgana ali kadar je v standbymodu.

 

 

Stipe2 reče pred 1 uro:

Drugače ja - avto, žena, PSN account...kaj jaz vem, meni je to vse isti nivo, ne glede na materialno vrednost - nič od tega ne maram delit - tudi v praksi se je pri meni izkazalo da večina ljudi ne zna pazit na tuje stvari in sem večinoma dobil stvari nazaj v spremenjenem stanju...

Mogoče če bi iz Bosne prišel na Gorenjsko, namesto na Obalo, bi danes razmišljal drugače - ki vidim da vi ste sharing dvignili na zelo visok nivo, kot se za gorenjski hive mind spodobi. :D

 

Ne vem stipe, če uporabljaš ženo tako pogosto, kot svoj psn account jo boš nevede delil, ne s prijatelji, ampak tudi z neznanci. :) 

 

Ja na gorenjskem delimo marsikaj, če se nam splača oziroma, če vzajemen benefit prekaša slabosti. Nimamo pa nekih swingerklubov, kot vi na primorskem :)

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 uro:

Inštaliraš app na telefon, nastaviš palystation na kerga naj se ti vse downloada oziroma katerega spremljaš in potem lepo downlaodaš in downloada na konzolo, kadar je prižgana ali kadar je v standbymodu.

 

 

 

Ne vem stipe, če uporabljaš ženo tako pogosto, kot svoj psn account jo boš nevede delil, ne s prijatelji, ampak tudi z neznanci. :) 

 

Ja na gorenjskem delimo marsikaj, če se nam splača oziroma, če vzajemen benefit prekaša slabosti. Nimamo pa nekih swingerklubov, kot vi na primorskem :)

Stipetu gre sam na kurac, ker je imel tisti kolega gršo ženo, če bi bila neka huda bi bil pa prec team sharing is caring :D

Povezava do prispevka
atomic reče pred 5 urami:

Inštaliraš app na telefon, nastaviš palystation na kerga naj se ti vse downloada oziroma katerega spremljaš in potem lepo downlaodaš in downloada na konzolo, kadar je prižgana ali kadar je v standbymodu.

 

Ne vem stipe, če uporabljaš ženo tako pogosto, kot svoj psn account jo boš nevede delil, ne s prijatelji, ampak tudi z neznanci. :) 

 

Ja na gorenjskem delimo marsikaj, če se nam splača oziroma, če vzajemen benefit prekaša slabosti. Nimamo pa nekih swingerklubov, kot vi na primorskem :)

 

Tipa - jaz ga hecam, on takoj vređa :D

Ne, sej brez brige - veš kako rečejo pri nas, ženski ne sme manjkat ne kurca ne batin. :D

 

 

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 1 minuto:

Dualsense je po enen letu in enem mesecu casual igranja tako zjeban, da ce nimas skos palca na desni gobici, na hard vlece na gor.

pac tak fejst, da je neuporabno.

ps4 kontroler je bil po petih letih bp.

Prvi kontroler v lajfu, da se mi je  zjebal in to po nevem mybi 30h uporabe. Men ga vleče v levo. Teb na gor, vsaj to, lažje dostopaš do G-točke.

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 13 minutami:

Dualsense je po enen letu in enem mesecu casual igranja tako zjeban, da ce nimas skos palca na desni gobici, na hard vlece na gor.

pac tak fejst, da je neuporabno.

ps4 kontroler je bil po petih letih bp.

Jaz sem moj PS5 dual sense ki sem ga kupil v konzolkotu poslal na garancijo mi pošljejo nazaj kao da je popravljen oz. OK  se kar drifta pomoje še pogledal niso samo poslal nazaj kao DELA.  Sem šel kupit novega v BB .

uredilo bitje MartinPocrezze
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...