Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Gapi182 reče pred 14 minutami:

Ma kaj sm js kriv da je čudno premikanje v vsaki VR igri medtem ko tega problema enostavno nimas v racing igrah? Gt7 je GLADKO  najboljši špil trenutno za VR. GLADKO

Skoraj vsaka igra, ki sem jo jaz preizkusil ima običajno premikanje pod nastavitvami. Drži pa, da jih ima večina po defaultu ali teleport ali pa zamik pri premikanju/obračanju.

 

Povezava do prispevka
fric reče pred 36 minutami:

Skoraj vsaka igra, ki sem jo jaz preizkusil ima običajno premikanje pod nastavitvami. Drži pa, da jih ima večina po defaultu ali teleport ali pa zamik pri premikanju/obračanju.

 

Ma ja ravn to je malo čudno tist teleport in to. Ni tako naravno kot normalno v igrah. Pa da ne bo pomote,  PSVR2 je TOP! Sam pravim da trenutno mi najboljše kaže v GT7 in horizon ki pa je kot so drugi rekli prakticno tech demo. Js komaj čakam kako bo izgledal RE v VR in igre v prihodnosti sam nimam pa neke želje po nakupu v tem trenutku ker mi edino v GTju kaže kot da res izboljša izkušnjo. Ljudje imajo tist filing v trebuhu kot na gugalnici ko se peljejo skozi določene ride, me res zanima kako je, to more bit next level za fane sim racerjev

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 8 minutami:

Ma ja ravn to je malo čudno tist teleport in to. Ni tako naravno kot normalno v igrah. Pa da ne bo pomote,  PSVR2 je TOP! Sam pravim da trenutno mi najboljše kaže v GT7 in horizon ki pa je kot so drugi rekli prakticno tech demo. Js komaj čakam kako bo izgledal RE v VR in igre v prihodnosti sam nimam pa neke želje po nakupu v tem trenutku ker mi edino v GTju kaže kot da res izboljša izkušnjo. Ljudje imajo tist filing v trebuhu kot na gugalnici ko se peljejo skozi določene ride, me res zanima kako je, to more bit next level za fane sim racerjev

Teleport je zaradi motion sicknessa. Ta zadeva je rak rana VRja. Zakaj? Ker enostavno in učinkovito odžene folk od VR sveta.Folk, ki to enkrat doživi ne spraviš več v VR, niti blizu.

Vidim, da je tudi Ragnarock prišel. Malo preveč urc sem pustil v tem.:D

 

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka

 

Journey to the Savage Planet: Employee Of The Month next gen PS5 upgrade je zastonj če mate PS+ Extra ali Premium !

 

Možno, da gre za napako ker drugače naj ne bi bilo zastonj :D

Journey to the Savage Planet is/was on PlayStation Plus or GamePass. Do I get Employee of the Month for free?

No. When the game is available on PS+ or GamePass, it is the base game and not EOTM. It is not eligible for the EOTM upgrade path.

 

Meni na US profilu preverjeno dela !

 

 

 

Povezava do prispevka
fric reče pred 8 minutami:

Teleport je zaradi motion sicknessa. Ta zadeva je rak rana VRja. Zakaj? Ker enostavno in učinkovito odžene folk od VR sveta.Folk, ki to enkrat doživi ne spraviš več v VR, niti blizu.

Vidim, da je tudi Ragnarock prišel. Malo preveč urc sem pustil v tem.:D

 

Ma ja točno to. Mene motion sickness ne jebe v VRju tko da imam raje normalno premikanje. Mislim da znamo v naslednjih 2 letih dobit res top igre za VR tko da konec leta ai znam nabavit :D

Povezava do prispevka

Čisto iz firbca...

 

Nimam časa čisto nič več za ps5 in bi prodal v kompletu vse skupaj ps5 bluray kupljen februarja 2022 (ravno iz garancije), igran čisto malo. Poleg playseat challenge, volan thrustmater t300 rs gt, igre (gt7, cyperpunk, Isonzo, star wars (s figurico cela igra zapakirana nikoli igrana..., itd....)

 

Kakšno naj dam neko realno ceno?

 

Sam sem preveč zaposlen z delom nonstop, tako da s tamalo kadar imam kaj časa igrava izključno switch oled...

Povezava do prispevka

Tam okrog 1100€ sem imel v mislih za cel komplet, nekaj iger je še novih zapakiranih, ogromno eksluziv in možnost nakupa z accountom kjer je preko 100 top ps iger (tud RDR2...)

 

Za točnost vklučjenih iger pa moram pogledati, vendar si upam staviti, da za tak denar nihče ne dobi boljše ponudbe ;)

 

Seznam iger javim jutri, če bom utegnil..

Povezava do prispevka

Sj sm skor dal download, pol sm pa igral pavlov in je tam tudi zombie map, in me da v neko zapusceno bolnisnico... ma v avli sm quitno predn je karkol zacel laufat vame fuck this:D tko da ne ne mislm probat prevec sm pussi to bi bil infarkt zame tm v tisti kleti, al pa dlc rose k te manekeni ganjajo .. lp

 

Drugace kok cudn filing k umres, l fases headshot pa ti narise trajectory direkt med oci pa celada zavibrira.. pa ko primes noz, obrnes okol pa si rezilo not v prsa porines k ti mali mozgan krici DONT DO IT :D

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Ja to je zarad lego figurce, lego figurca je vredna ne spil, 100€ ti ne bo dal noben ker se figurce prodajajo po cca 60, obdrz figurco pa prodej spil. Saj jaz sem tko naredil.

 

Also

 

LEGO Star Wars Skywalker Saga Deluxe Edition (PS4)

 (0 ocen)
 Zaloga: Na zalogi

 

Še štirje na zalogi v skladišču. Dostavimo na dom ali pripravimo za prevzem v trgovni predvidoma v dveh delovnih dneh po oddaji spletnega naročila.
61,00€
Cena: 61,00€
Deluxe edicija vključuje tudi mini figurico Skywalkerja
uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 7 minutami:

Ja to je zarad lego figurce, lego figurca je vredna ne spil, 100€ ti ne bo dal noben ker se figurce prodajajo po cca 60, obdrz figurco pa prodej spil. Saj jaz sem tko naredil.

 

Also

 

LEGO Star Wars Skywalker Saga Deluxe Edition (PS4)

 (0 ocen)
 Zaloga: Na zalogi

 

Še štirje na zalogi v skladišču. Dostavimo na dom ali pripravimo za prevzem v trgovni predvidoma v dveh delovnih dneh po oddaji spletnega naročila.
61,00€
Cena: 61,00€
Deluxe edicija vključuje tudi mini figurico Skywalkerja


Si sploh prebral moje zadnje sporocilo, oz. si pismen?

Povezava do prispevka

Pac ja razumem videl si ceno zdej bi lupil mn3carje ker sanjas da bos se zasluzu na spilu, tko da imo najbolje da s temi cenami odjebes na bolho

 

In ce bi bil sam pismen bi znal izluscit moj point; kdor hoce igrat igro ne rabi figurce, tist ki je hotu igrat igro day1 jo je ze, tist ki bi jo pa leto po izzidu ga pa boli kurac za figurco oz. dajat za spil 70€\100€. In tist ki bi mel figurco bo kupil sam figurco, tist ki jo je res hotu met jo pa ze ma. Pac sedi na kompletu pa upaj

 

 

Lp

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 6 minutami:

Pac ja razumem videl si ceno zdej bi lupil mn3carje ker sanjas da bos se zasluzu na spilu, tko da imo najbolje da s temi cenami odjebes na bolho

 

In ce bi bil sam pismen bi znal izluscit moj point; kdor hoce igrat igro ne rabi figurce, tist ki je hotu igrat igro day1 jo je ze, tist ki bi jo pa leto po izzidu ga pa boli kurac za figurco oz. dajat za spil 70€\100€. In tist ki bi mel figurco bo kupil sam figurco, tist ki jo je res hotu met jo pa ze ma. Pac sedi na kompletu pa upaj

 

 

Lp


Ok, vsakemu svoje, itak sem pricakoval take komentarje ;)

 

Manjka mi na tem svetu nic ne, podarjal pa ne bom kar tako, v dobrodelne namene pa sem tudi ze veliko daroval (verjeli ali ne).

 

Pa lep vecer vsem se naprej :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...