Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Pošiljke PS5 so se od sredine januarja močno povečale za EU območje, tko da zadnje prodajne cifre močno sekajo ven

 

zdej bi bil pa počas cajt za kak nov showcase 1st party špilov. Verjetno koncem maja ali v začetku junija.

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
Gatsu reče Pravkar:

Wolverine, Spiderman 2 in HFW DLC so PS5 only tko da imo je konc crossgena. 3rd party devsi pa eni še dolg ne bodo nehal.

 

Mi je pa ful bizarno da vsake tolk časa še vedno izide kak indie/AA  špil ki sploh nima XS/PS5 verzije...

1st party crossgen je finito. Vse kar je bilo najavljeno oz. še bo najavljeno iz 1st party studiev bo PS5 only.

 

glede druge alineje pa je bila zadeva v razvoji za PS4(XBX in bi bilo predrago še sočasno naredit current gen verzijo.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 15 minutami:

Meni še vedno ni jasno kako so od naznanitve konca pomanjkanja, praktično čez noč uspeli povečat proizvodnjo za 400-500%.

Kaj se je odprla kaka nova fabrika?

Kaj mi pomaga ti odgovarjat, če ingoriraš ali enostavno resetiraš možgane in pol jovo na novo? :nicjasno:

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

Kaj mi pomaga ti odgovarjat, če ingoriraš ali enostavno resetiraš možgane in pol jovo na novo? :nicjasno:

 

Ker itak ne sprejmeš dejstva, da so cele ladje polne PS5 bile parkirane in čakale 2 leti, da se narodu strga in pograbi pol vse. Hunta je ustvarila pomanjkanje. 

 

Celi Pfizer je baje v ozadju. 

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 6
Povezava do prispevka

Jaz z obema svojima OLED-oma (55 kot monitor in 65 kot TV) delam kot z malima dojenčkoma. Stalno nastavljeni screen saverji, vse opcije proti burn-inu vklopljene, ko grem scat ugasnem ekran ali nastavim nek filmček, da ni statične slike, ikone z namizja umaknjene in podobna jajca.

 

Se navadiš po kakšnem tednu, amapk mi je vredno za 100x boljšo sliko :)

Povezava do prispevka
Ethan reče pred 33 minutami:

A nismo tle govorili da pri današnjih tv-jih "burn-in"-a ni več. :) 

image.thumb.png.7ef24ec92e80cb02781a3e41bfb7b4a9.png

Burn-in itak obstaja samo je treba tudi te raziskave z rezervo jemat. 19 ur na dan so imeli TV-je prižgane s tem, da so OLED-i bili skos na novicah (CNN). Torej v treh mescih so, če se ne motim OLEDi bli na CNN ene 1700 ur (od vsega skupaj ene 2300 ur).

Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 7 urami:

 

Šta to znači? Kolega je iz Bosne, kako da mu to prevedem?

Malo sem se hecal :D. Ker si napisal, če smo večinoma še vsi na PS4 ali kdo slučajno že ima PS5. Mislim, da je tukaj pol izbe imelo PS5 na release date, ostali pa par tednov ali mesecev kasneje. Tukaj je seznam elitnih forumašev, ki smo konzolo dobili day 1 

 

  

Slinch reče Dne, 18. 11. 2020 at 21:01:

 

x4nH7uQ.gif

 

bigboss82

BigFoot

bitsurugi

Boba-Fett

Body

Ćamir (izbrisani)

[]D [] []V[] []D

Ezoterik

Gatsu

gojc

g. Profesor

Hattori

kemik

KE RIT

kid666

MartinPocrezze

modriadsl

nsignific

Nuclear_

raveer

Slinch

samo_hren

UnKn0wn

 

npoeV7I.gif

 

dzaver (za pomoč somn3čarju do day one konjzole)

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 1 minuto:

Malo sem se hecal :D. Ker si napisal, če smo večinoma še vsi na PS4 ali kdo slučajno že ima PS5. Mislim, da je tukaj pol izbe imelo PS5 na release date, ostali pa par tednov ali mesecev kasneje. Tukaj je seznam elitnih forumašev, ki smo konzolo dobili day 1 

 

Vprašaj jih na ZS če kateri proda svoj PS5 za 400 eur in mi pošlji seznam, da povem kolegu dalje kako in kaj.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...