Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

kid666 reče pred 9 urami:

nimate pojma o suicide squad

zgleda top

Igra zgleda dobra. Dober traversal, raznolika akcija, sem dobil kar malo spominov na Vanquish, seveda bolj otročjo in gay verzijo Vanquisha, ampak vseeno

 

Ampak ker je igra always online ne bom igral, lep lp

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 1 uro:

Igra zgleda dobra. Dober traversal, raznolika akcija, sem dobil kar malo spominov na Vanquish, seveda bolj otročjo in gay verzijo Vanquisha, ampak vseeno

 

Ampak ker nimam prijateljev za igranje online ne bom igral, lep lp

popravu sm ti izjavo komentarja Chenier, as vidu?

Povezava do prispevka

Men zgleda SS res smeti, da ni večjih. Sam jaz sem biased, ker me boli kurac za cape shit. Za takole cape shit generično streljanje pa še toliko bolj.

 

V bistvu mi je kr noro kako bedno mora biti fanom teh likov, ki namesto da bi igrali svoje priljubljene heroje z značilnimi lastnostmi, kasirajo faking looter shooter, kjer skorajda težko ločiš med posameznimi characterji.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

jaz sem tudi pogledal video, ker ga je smetanovec Čamir kvazi-pohvalil. Wat da actual fak stari moj, kakšen ORJAŠKI kup dreka lol :D 

 

ke_kit reče Pravkar:

V bistvu mi je kr noro kako bedno mora biti fanom teh likov, ki namesto da bi igrali svoje priljubljene heroje z njihovimi značilnimi lastnostmi, kasirajo faking looter shooter, kjer skorajda težko ločiš med posameznimi characterji.

 

a ne???? Če prav razumem, igraš v igrici Harley Quinn, edgy pičko ki lomi bele moške s kijem za bejzbol; orjaškega morskega psa; deadly sniperja ki zadane z vsakim strelom in še enega random smrada, ki mu je verjetno nek učenec iz 6 razreda OŠ tudi spisal cel background in mu dal unikatne abilityje.

 

...fast forward do samega špila, vsi štirje liki se igrajo identično, ves gameplay izgleda isto, vsi streljajo z brzostrelkami na spongy sovražnike, ki se jim ranljivi deli svetijo v rumeni ali viola barvi in vse skupaj izgleda kot sveže posrana (always on) driska. FUCK kako slabo no

Povezava do prispevka

Ma saj jaz dosti upanja deliveram iz studia, ki stoji za igračko, ipak sta mi Batman: Arkham Asylum in City res vrhunski igrici, pa tudi zaključek trilogije, Arkham Knight, ni lih švoh - če ne drugega, je AAA ko prasica, in še leta 2023 zgleda zelo dobro. Saj to je malo presenetljivo, da ima Suicide Squad tako meh grafiko, ker Arkham Knight je pomoje ena grafično bolj impresivnih PS4 zadev in bi jo z minimalno upliftanja komot prodal kot PS5 igrico

 

Berem pa zdaj, da so v bistvu vsi relevantni ljudje za temi igricami vmes zapustili studio, tako da ja, takle mamo

Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 minutami:

jaz sem tudi pogledal video, ker ga je smetanovec Čamir kvazi-pohvalil. Wat da actual fak stari moj, kakšen ORJAŠKI kup dreka lol :D 

 

 

a ne???? Če prav razumem, igraš v igrici Harley Quinn, edgy pičko ki lomi bele moške s kijem za bejzbol; orjaškega morskega psa; deadly sniperja ki zadane z vsakim strelom in še enega random smrada, ki mu je verjetno nek učenec iz 6 razreda OŠ tudi spisal cel background in mu dal unikatne abilityje.

 

...fast forward do samega špila, vsi štirje liki se igrajo identično, ves gameplay izgleda isto, vsi streljajo z brzostrelkami na spongy sovražnike, ki se jim ranljivi deli svetijo v rumeni ali viola barvi in vse skupaj izgleda kot sveže posrana (always on) driska. FUCK kako slabo no

Tole, ja. Sicer, ajde, imaš neke razlike med liki, ampak traversal in osnovne shooting mehanike mi delujejo res preveč podobne med različnimi heroji. Mogoče bodo orožja vezana na lik, ki ga igraš? Sam tudi, če je tako, men je vseeno vse skupaj preveč na prvo žogo.

Pa da ne govorimo o tem, da je vsakdo, ki je pričakoval nekega dostojnega naslednika Batman trilogijie, dobil prst v rit. :D

Povezava do prispevka

Samo prst? Ajde, mogoče od 2.05 m 140 kg tišlarja / fizičkega radnika :D 

 

 

Chenier reče pred 4 minutami:

Ma saj jaz dosti upanja deliveram iz studia, ki stoji za igračko, ipak sta mi Batman: Arkham Asylum in City res vrhunski igrici, pa tudi zaključek trilogije, Arkham Knight, ni lih švoh - če ne drugega, je AAA ko prasica, in še leta 2023 zgleda zelo dobro. Saj to je malo presenetljivo, da ima Suicide Squad tako meh grafiko, ker Arkham Knight je pomoje ena grafično bolj impresivnih PS4 zadev in bi jo z minimalno upliftanja komot prodal kot PS5 igrico

 

Berem pa zdaj, da so v bistvu vsi relevantni ljudje za temi igricami vmes zapustili studio, tako da ja, takle mamo

 

glih sem hotel napisat, da je že kr neki vode preteklo od (tudi meni fenomenalnega) Arkham Cityja :D 

 

vtYfNu.jpg

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 54 minutami:

Ma saj jaz dosti upanja deliveram iz studia, ki stoji za igračko, ipak sta mi Batman: Arkham Asylum in City res vrhunski igrici, pa tudi zaključek trilogije, Arkham Knight, ni lih švoh - če ne drugega, je AAA ko prasica, in še leta 2023 zgleda zelo dobro. Saj to je malo presenetljivo, da ima Suicide Squad tako meh grafiko, ker Arkham Knight je pomoje ena grafično bolj impresivnih PS4 zadev in bi jo z minimalno upliftanja komot prodal kot PS5 igrico

 

Berem pa zdaj, da so v bistvu vsi relevantni ljudje za temi igricami vmes zapustili studio, tako da ja, takle mamo

image.jpeg.2f367590340536a26d42bb7ebfc0a2e1.jpeg

Arkham knight je 8 let star špil FYI.

 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 12 minutami:

Upam, da bom doživel holodeck.

Ko sem si v PSVR2 nastavljal gaming boundary in imaš tisto AR mrežo v sobi okoli sebe sem bil kot mali otrok. :D

A misliš nekaj takega?

ali pa Quest pro in Demeo

Quest Pro ima barvni skozivid (passthrough). Demeo skozivid sicer deluje tudi na Quest2, ki pa črnobelega isto kot PSVR2.

 

Edit: Offtopic sori šele zdaj sem opazil, da sem v PS5 temi.

 

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 7 minutami:

 

No saj, glede na to, da je omenjal, da je vzel kot darilo pamžu, se bojim da ne bom ravno hitro na vrsti za test.:ermm: 

 

1 teden pa mu bo zmanjkalo iger :D

 

Ne res a je še koga izjemno razočaral nabor iger ?

Še včeraj v šovu ni sony napovedal nič zanimivega :hmm:

 

Jaz VR 2 zaenkrat prav zaradi tega potem nisem vzel ker mi zanimivo deluje samo Horizon pa še ta je 5-urni tech demo.

Evo ko bi vsaj RE4 mel day 1 vr način bi ga instantno kupil. Tko pa prav vem, da bi zadeva po dveh tednih pri meni nabirala prah na polici.

 

Mislim tehnološko je očitno res izjemna naprava ampak praktično brez iger.

Povezava do prispevka
gojc reče pred 2 urama:

 

1 teden pa mu bo zmanjkalo iger :D

 

Ne res a je še koga izjemno razočaral nabor iger ?

Še včeraj v šovu ni sony napovedal nič zanimivega :hmm:

 

Jaz VR 2 zaenkrat prav zaradi tega potem nisem vzel ker mi zanimivo deluje samo Horizon pa še ta je 5-urni tech demo.

Evo ko bi vsaj RE4 mel day 1 vr način bi ga instantno kupil. Tko pa prav vem, da bi zadeva po dveh tednih pri meni nabirala prah na polici.

 

Mislim tehnološko je očitno res izjemna naprava ampak praktično brez iger.

Vr je praktično edino uporaben če imaš volan in igraš GT7. Vse ostalo so tech demoti.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...