Skoči na vsebino

[uradno] Indie zakladnica


Priporočeni prispevki

Good, good.

Zdej sem ravno dobil idejo, da bi naredil temo za Igre iz 2010-2020 ere, ki smo jih morda falili.

Da imamo nek seznamčič za ove ljudi, ki iščejo kaj potencialo neznanega za igrati. Priporočila iz backloga. Nekaj kar ne bi bilo polno review-jev, mogoče kak trailer video in mini opis.

Vem, da vas večina preigra nekaj pa potem samo šiba dalje, pa sem prepričan, da smo kaj falili. Npr. Ke_kit do nedavno ni igral Titanfall 2.

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 minutami:

Good, good.

Zdej sem ravno dobil idejo, da bi naredil temo za Igre iz 2010-2020 ere, ki smo jih morda falili.

Da imamo nek seznamčič za ove ljudi, ki iščejo kaj potencialo neznanega za igrati. Priporočila iz backloga. Nekaj kar ne bi bilo polno review-jev, mogoče kak trailer video in mini opis.

Vem, da vas večina preigra nekaj pa potem samo šiba dalje, pa sem prepričan, da smo kaj falili. Npr. Ke_kit do nedavno ni igral Titanfall 2.

Daj ti prvo odpri temo o FILMIH SERIJAH KNJIGAH po igračkarskih licencah, pol pa idemo dalje :D 

 

(Sem drgač tudi za to temo valda, kar odpri :P)

Povezava do prispevka

  

tomazek reče pred 53 minutami:

 

Nisem. To mi po posnetkih nikakor ne deluje (žal za moj okus totalno odbijajoč izgled). Zelo močno dvomim, da bi mi bilo všeč. Zoperstavi se mi tudi vse, ko slišim za ponavljanje in grindanje... zato tudi nisem igral Returnal, Deathloop...

 

 

Ok Deathloop je men precej povprečno zastavljen in mi sploh ni jasno zakaj je dobil tako visoke ocene (88 lol). Ampak Returnal in Hades imata pa tako hud gameplay loop da ti res ni nobena muka ponavljat ker je tolk variacij da se ti sploh ne zdi da ponavljaš stvari. Sploh Hades je tukaj razred zase ker imaš 5 različnih orožij ki imajo poleg tega vsak 4 različne načine in potem imaš res nebroj kombinacij skillov ki jih pobiraš med igranjem. Res toplo priporočam da probaš sej maš PC in pašnike če nisi ziher a ti bo všeč al ne. 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 urami:

Nisem. To mi po posnetkih nikakor ne deluje (žal za moj okus totalno odbijajoč izgled). Zelo močno dvomim, da bi mi bilo všeč. Zoperstavi se mi tudi vse, ko slišim za ponavljanje in grindanje... zato tudi nisem igral Returnal, Deathloop...

Čisto istega mnenja sem bil sam. Pol sem pa padu v težke droge. :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 10 minutami:

Čisto istega mnenja sem bil sam. Pol sem pa padu v težke droge. :D

 

Potem pa ob priliki 100% sprobam, ker sem bil tudi glede From iger na istem kot ti. Zdaj pa čist zasvojen :D Že drugič sem malo začel DS3 s cleric built, ker sem do zdaj vse igral strength (razen DS Remastered dex). Do petka za zabavo malo, da prođe vreme :)

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

A si predstavljate kako bi ocd skladiščniku Marjanu prihajal ko bi mu dal kej tacga za igrat? Al pa Wilmota. Tko cel dan prelaga škatle na šihtu, k mu un len kurac Joža vse pusti, kjer se mu zdi, res najbolj je nervozen. Pol pa še na čiku pa na kofetu skoz visi, Marjan se pa jebe cel dan, zdej bom pa res en dan šel do šefa pa mu vse povedal, ej prov jebov jim bo mater, pizda ne prov odpoved bo ruknu, bojo vidl oni kakšen bo pol skladišče. Pa zbere pogum, pa gre do šefa, odjeclja da je Joža res fejst desc, da stvari res lavfajo, sam da bi mogoče mal drugač nardil stvari. Šefe (drugač nesposobn, zato se lahko šefa špila k Marjan tolk nardi še namest njega), ki je model, nabija špile in bestletnice mu pa sam nabije: dej Marjan ne seri, Joža v treh urah naredi več kot ti v enem tednu, pejt zdravit svoj ocd s Sokobanom, Wilmotom. Marjan ves v bedu, kljub temu da je bolj sposoben kot cela firma, bo pa vseen naredu kar mu šef reče, ker se to spodobi, zvečer zlovda Sokobana, v 22em poskusu naredi prvo plato in gre blažen spat. Končno je najdu svoje poslanstvo, zdej bo on kralj svojega sveta. 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...