Skoči na vsebino

Nakup novega računalnika


amnesia

Priporočeni prispevki

maksi reče pred 49 minutami:

Tehnično ni, ker ni namenjeno za EU trg, samo MS ne bo blokiral te ključe.

Ja, ker v EU nimamo firm ki nabavljajo volume licence, ane? :D 

 

Enostavno tud ne morejo blokirat, ker je en kljuc za 100+ naprav. Za teh x naprav so dobil denar, ce se keyi "porazgubijo" na "domacih racunalnikih" zaposlenih MS-a niti najmanj ne briga. Ce kdo svoj "sedez" odda naprej, jih ne briga. Ni pa neke striktne regulacije, ali lahko tak key prodas naprej ali ne.

Se bojo pa zmer nasli taki k bojo rekl "sej key sem senkal, sam postnih stroskov je blo za x €"

Povezava do prispevka

za bratranca (10 let) rabim eno kišto pa monitorje, miško itd in sem že malo ven iz tega pa me zanima kakšno konfiguracijo bi vzel? intel + nvidia je še zmer top of the pops al bi raj AMD 2x?

Mindfactory še pošilja k nam al raje kak computeruniverse? vzelo se bo na firmo budget za kišto je pa tam okol 1,5k 

 

neki sm že gledu za i5 pa rtx 4070ti to bi mogl bit kr ok?

Povezava do prispevka

Na splošno... Če bi govorili o tem, da moraš pridobit dovoljenja, da produkt sploh prodajaš na nekem trgu, so valda zakonodajne cake. Ko maš enkrat ta dovoljenja, ki jih MS gotovo ima, pa ne vem, kako je državi pomembno, po kakšni ceni se ta prodaja, če ne gre za izkrivljanje/omejevanje konkurence na trgu. 

Glede EULA... Za zagotavljanje pravic potrošnikov, itd., do neke mere res.. Ampak eno so jamstva, garancije, itd., drugo so pa prodajne cene oz. licence/licenčni pogoji.

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 3 urami:

za bratranca (10 let) rabim eno kišto pa monitorje, miško itd in sem že malo ven iz tega pa me zanima kakšno konfiguracijo bi vzel? intel + nvidia je še zmer top of the pops al bi raj AMD 2x?

Mindfactory še pošilja k nam al raje kak computeruniverse? vzelo se bo na firmo budget za kišto je pa tam okol 1,5k 

 

neki sm že gledu za i5 pa rtx 4070ti to bi mogl bit kr ok?

je budget 1,5 k€ samo za kišto ali kišto+monitor? Če je slednje, boš z načrtovano 4070ti zelo težko prišel skozi v tem budgetu.

Povezava do prispevka

Za 10letnika, kupiš nekaj sestavljenega.

 

Naročiš to:

https://www.cyberport.de/?DEEP=1137-0QF&APID=14

 

kar je 50% ceneje, in je a faking steal. Jest bi takoj kliknil buy preden zbrišejo..

 

lp

mr. Hardware

 

Zdej se pa vsedem nazaj in naredim kokice ter poslušam, kako bo premade komp hišo zažgal.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...