Skoči na vsebino

Nakup novega računalnika


amnesia

Priporočeni prispevki

Sadako reče pred 8 minutami:

A poznate kake opcije, ki ponujajo dobre deale za black friday? Sem namrec v fazi nakupa novega računala. 

na alternate.de in na amazon.de se black friday deali začnejo 17.11. Jaz bi počakal še te dva dni in potem videl, kaj se ponuja. Na mimovrste je black friday že od konca oktobra, deali so pa nikakvi.

Povezava do prispevka
Morski reče pred 15 urami:

i7 14700k je top zadeva v srednjem razredu?
Nisem vedel da je že nova serija zunaj:rofl:

saj je samo refresh, ista arhitektura kot 13. generacija

 

je pa en softverski feature, ki je samo na 14. generaciji

 

 

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

i5-12400 170

ASUS Prime B760M-K D4 100

Crucial Pro RAM 32GB Kit (2x16GB) DDR4 3200MHz  55 

Crucial P3 Plus 2TB M.2 PCIe Gen4 84

jaz bi to poklikal, malo več kot 400e imaš res hiter pc z 2tb ssd pa 32 rama, procesor lahko nadgradiš na 14th gen v prihodnosti

 napajalnik pa ohišje pol v miru nekaj najdi

Povezava do prispevka
Sadako reče pred 48 minutami:

Fora je ker sem totalni n00b in sploh ne vem kaj gledat. Rabim nek obicen komp, ne za gejmat. 

 

Lepo prosim za kaksen predlog. 

Lahk reces kolk bi rad zapravu pa se nardi kaka primerjava kaj vse se za tak denar dobi.

Bendeho-tov predlog je kar okej in bi znal se lep cas sluzit.

 

Povezava do prispevka
DaMachk reče pred 1 uro:

Lahk reces kolk bi rad zapravu pa se nardi kaka primerjava kaj vse se za tak denar dobi.

Bendeho-tov predlog je kar okej in bi znal se lep cas sluzit.

 

 

Pojma nimam :) A je 500 € ok?

 

Bi pa mel ze sestavlenga ce se le da, ker se mi ne da se s tem ubadat. 

Povezava do prispevka

jap, nikjer ni res dobrih dealov. Sem in tja se najde kak produkt, ki ima res dobro ceno, a takoj gre. Tudi na amazon.de so deali večinoma brezvezni. Bolj zanimivi so na strani alternate.de . Mi je pa čudno, zakaj ne sprejemajo naročil, kjer naročiš dostavo na dom? Trenutno je možen le prevzem v skladišču...

Presenečen sem, kako nikakvi za deali tudi v ZDA (newegg), čisto nič bolje kot pri nas.

In dvojno presenečen: zelo podobna konfiguracija, ki sem jo sestavil na amazon.de z black friday deali vred, je na funtechu dražja le za cca 6-7%. Pa nimajo nobene black friday akcije! Na koncu bom res vzel komplet pri njih (edino rami in SSDji so znatno dražji, ostalo pa kar primerljivo s tujino).

Trenutno ogledana konfiguracija, za katero se še odločam, ali res želim toliko vložit v komp - ker ga v resnici ne rabim, samo kaj, ko me že nekaj mesecev drma želja po novem...in če bo nov, naj bo konkretna nadgradnja starega...

Sem na funtech še pisal, če so mi na nakup pripravljeni dati kak dodaten popust, ker je kar konkretna vsota...toliko, da se približajo amazon.de, ki je cca 150-200€ cenejši ob skoraj identični konfiguraciji...

 

 

funtech.jpg

Povezava do prispevka
cashman reče pred 9 minutami:

jap, nikjer ni res dobrih dealov. Sem in tja se najde kak produkt, ki ima res dobro ceno, a takoj gre. Tudi na amazon.de so deali večinoma brezvezni. Bolj zanimivi so na strani alternate.de . Mi je pa čudno, zakaj ne sprejemajo naročil, kjer naročiš dostavo na dom? Trenutno je možen le prevzem v skladišču...

Presenečen sem, kako nikakvi za deali tudi v ZDA (newegg), čisto nič bolje kot pri nas.

In dvojno presenečen: zelo podobna konfiguracija, ki sem jo sestavil na amazon.de z black friday deali vred, je na funtechu dražja le za cca 6-7%. Pa nimajo nobene black friday akcije! Na koncu bom res vzel komplet pri njih (edino rami in SSDji so znatno dražji, ostalo pa kar primerljivo s tujino).

Trenutno ogledana konfiguracija, za katero se še odločam, ali res želim toliko vložit v komp - ker ga v resnici ne rabim, samo kaj, ko me že nekaj mesecev drma želja po novem...in če bo nov, naj bo konkretna nadgradnja starega...

Sem na funtech še pisal, če so mi na nakup pripravljeni dati kak dodaten popust, ker je kar konkretna vsota...toliko, da se približajo amazon.de, ki je cca 150-200€ cenejši ob skoraj identični konfiguraciji...

 

 

 

Ne bi pobrisal osebnih podatkov?

Povezava do prispevka

Previewing changes in Windows to comply with the Digital Markets Act in the European Economic Area

https://blogs.windows.com/windows-insider/2023/11/16/previewing-changes-in-windows-to-comply-with-the-digital-markets-act-in-the-european-economic-area/

 

zgleda da v EU ne bomo dobili AI featurse

 

Q: What is the Copilot in Windows feature, and will it be available in the EEA?
A: The Copilot in Windows feature is currently in preview for Windows 11 and will not be available in the European Economic Area (EEA) due to compliance considerations.

https://isp.page/news/heres-how-microsoft-will-change-windows-to-comply-with-eu-laws/#gsc.tab=0

 

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
maksi reče pred 43 minutami:

vzami 12400F, če ne rabiš integrirane

Dej maksi ne seri... zdej da bo 20€ pršparal bo vzel cpu brez graafične. Da se karkoli zgodi, da mu grafa crkne, da jo menja, proda... bo potem brez kompa al kaj... Proc brez grafe je soo 2015...

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...