Skoči na vsebino

Nakup novega računalnika


amnesia

Priporočeni prispevki

Istvan reče pred 7 minutami:

Vem da CPU ni uravnotežen z GPU. Ideja je nabavit čim boljšo osnovo, GPU pa že zamenjam po potrebi. 
Je pa glede na cene verjetno res boljš nabavit 12th gen + DDR4 kombinacijo. 

 

 

ja to itak, sam pol ko bos kupoval gpu ne bos moral tako dobrega kot ce imas 13th

13th generacija je sekar dobra ;)

jaz bi kupil 13th generacijo in ddr4 rame in plato.. pa plato ce ne mislil OC kupi B690 ddr4 ne Z690.. sam bios bos moral flashat za 13th ma ni problema

 

pol cez dve leti si upgrejdas GPU na 3080, 3080 ti, 3090 al 4060 ti 4070 recimo, ne vem kako bo performance in cena

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

iz zgornjih parih postov dob vn najcenejše stvari okol 13600k v paru z 3080ti od onega somn3čarja. 

Ti ne bo žal.

Bv gledat za neko hudo osnovo okol 13gen, ker tko al tko 14gen ne bo mel supporta na teh platah. Pa tud če boš mel hudo "osnovo", bo čez 5 let i5 - 16/17generacije hitrejši kot trenutno 13900k.

Spet nisi nič naredil če tko gledaš.  

 

Na koncu te bo pršlo lih tkaj kot če bi svojo ponudbo kupu, samo da boš boš v tem primeru dejansko 2k@120hz ready, ne pa dumb 3060ti overpriced ready. 

Povezava do prispevka
Dono reče pred 13 urami:

Že neki cajta sem te roke za monitorje gledu, ta teden sem jo pa tudi končno naroču.
Super zadeva (morm še kable zdej vse zamenjat za kak meter daljše - so že naročeni).

 

Gre za ta model:
https://www.amazon.de/gp/product/B08B8X4KBV/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s02?ie=UTF8&psc=1

 


image.thumb.jpeg.f7d5d641c17bef61fb08822a4807caf9.jpeg

 

 

Mam isto firmo, sam dve roki. Dela super.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...