Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

Karim reče pred 2 urama:

Prestop Maguaierja padel v vodo, ker hoce vzet vecji loyalty bonus od Uniteda :lol:


Pove vse o recruitmentu Uniteda zadnjih 10 let, predvsem o tem kaksne karakterje se je vozilo. 
 

Cloveku visi na nitki pozicija v repki in tip hoče par mio več...

Povezava do prispevka
kemik reče pred 17 minutami:


Pove vse o recruitmentu Uniteda zadnjih 10 let, predvsem o tem kaksne karakterje se je vozilo. 
 

Cloveku visi na nitki pozicija v repki in tip hoče par mio več...

8M vec zeli :D me zanima, ce ga hoce kaksnen arabski klub, verjetno ne. 

Povezava do prispevka

Pizda ker klošarski muve harrija res. Za 8 dodatnih miljonov bo:

 

- ustvaril do konca toksično vzdušje med njim in fani (trenutno je del fanbasea res šel čez mejo, drugi del pa sprejema dejstvo da je čist uredu dec samo United zanj ni dober fit)

- zajebal klub pri ustarjanju okolja ki ga hoče trener, torej praktično zajebal napredek. Z Pavardom je bilo namreč že skoraj vse zmenjeno, tip je še komentiral neke objave posameznih igralcev uniteda po tekmi z Wolvesi

- povedal, da mu je več mar do teh 8 mio kot pa do igranja v prvi postavi

- postavil na kocko repko 

 

Razen, če je denar samo izgovor in ubistvu noče downgrejda v West ham in iskreno misli, da ima šanso za konkreten play time v Unitedu, kar je noro glede na to da je pred njim še Shaw, predvsem pa je noro če misli da bo po tem backlashu sposoben narest solidne predstave. 

 

Najboljši move bi bil, da United vseeno pripelje menjavo zanj in ga benchajo v 3pm. Takoj ko se upokojil Jones dobimo novega. :lol:

Povezava do prispevka

Tak mu ze davno ni kaj ugleda ostalo. Če skoraj vedno ko igra nastane nek meme. Itak, da samo še denar mu ostane.

 

Klub bi pač moral pripeljati Pavarda v vsakem primeru in mu dat vedet koliko je ura. Čene pa bo Phil Jones do 2025. 

 

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Po poškodbi Mingsa se mu pa imo ni treba bati za igranje v reprezentanci. Plus to, da je bil na SP v prvi kljub temu, da je v klubu že sedel na klopi (?)

Pisarne Mančestra Junajteda so pa polne nespotov in bo tako ostalo dokler ne dobimo novih lastnikov. Prestopi so prepočasni. MacAllister je bil poolov igrač pred koncem sezone. Nkunku je bil dogovorjen s Čelsijem že prejšnjo sezono. Haaland?
Najbolj vroča fucbal žemlja je bil od Citya pred koncem sezone. Mi se pa za 20mil več, kot je City (uradno) zmetal za Haalanda skeširamo za enega mulca, ki bi ga lahko marca dobili za 15. Češnja na torti je pa to, da je poškodovan
Sančo in Rašford vlečeta po 700k+ na teden :rofl: Slednji je sicer, kot Hazard, ki je imel v Čelsiju vsako drugo sezono slabo. Sam, da je v tej slabi sezoni bil vpleten pri 20+golih. Raši pa vleče neke PSG pogodbe iz riti in se med driblanjem zaletava v nasprotnike.

Zadeve okoli Greenwooda so pa tut za kozlat. Ma da bi bil SAF še vedno trener bi ga odpikal po tistem sranju, ko sta s Fodenom kurbice jagala med pripravami za EP. Ali pa do tega nebi prišlo, ker bi mu tastar razbil pičko. Nešteto mladih bolj talentiranih mulcov ni in ne bo imelo nikoli take priložnosti.
Jaz si ga ne želim več v klubu.

Povezava do prispevka
kemik reče pred 13 urami:

Pizda ker klošarski muve harrija res. Za 8 dodatnih miljonov bo:

 

- ustvaril do konca toksično vzdušje med njim in fani (trenutno je del fanbasea res šel čez mejo, drugi del pa sprejema dejstvo da je čist uredu dec samo United zanj ni dober fit)

- zajebal klub pri ustarjanju okolja ki ga hoče trener, torej praktično zajebal napredek. Z Pavardom je bilo namreč že skoraj vse zmenjeno, tip je še komentiral neke objave posameznih igralcev uniteda po tekmi z Wolvesi

- povedal, da mu je več mar do teh 8 mio kot pa do igranja v prvi postavi

- postavil na kocko repko 

 

Razen, če je denar samo izgovor in ubistvu noče downgrejda v West ham in iskreno misli, da ima šanso za konkreten play time v Unitedu, kar je noro glede na to da je pred njim še Shaw, predvsem pa je noro če misli da bo po tem backlashu sposoben narest solidne predstave. 

 

Najboljši move bi bil, da United vseeno pripelje menjavo zanj in ga benchajo v 3pm. Takoj ko se upokojil Jones dobimo novega. :lol:

Na eni strani 8 miljonov v zep, na drugi cast in ugled kluba manure s katerim nimam nic razen tega da so mi pred 4 leti dali ful preveliko pogodbo

Odlocitve odlocitve

Res ne vem kaj bi na njegovem mestu naredil

uredilo bitje G.T.I.
Povezava do prispevka
G.T.I. reče pred 1 uro:

Na eni strani 8 miljonov v zep, na drugi cast in ugled kluba manure s katerim nimam nic razen tega da so mi pred 4 leti dali ful preveliko pogodbo

Odlocitve odlocitve

Res ne vem kaj bi na njegovem mestu naredil


A si nepismen, ne zapravlja casti in ugleda (rofl?) uniteda ampak svojega

 

Obrnita kakor hočeta v vsakem primeru je neokusno, teh 8mio pa predstavlja majhen del tega kar je v karieri zaslužil in še bo

 

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Neumnosti pišeš, Erry je prestop v velik klub dobil pozno. Osem milijonov zato še zdaleč ne predstavlja majhnega deleža vsega, kar je zaslužil, ker so plače v manjših klubih res drastično nižje. Bi prej rekel, da lahko govorimo o desetih odstotkih - vsega, kar lahko pričakuje, da bo dobil v karieri kot nogometaš. To pa so že res visoke številke.

Povezava do prispevka
kemik reče pred 8 urami:


A si nepismen, ne zapravlja casti in ugleda (rofl?) uniteda ampak svojega

 

Obrnita kakor hočeta v vsakem primeru je neokusno, teh 8mio pa predstavlja majhen del tega kar je v karieri zaslužil in še bo

 

 

 

oh noes, ta vlak je že zdavni odpelju, 8 miljonov pa še pride. prav ma, sej si ni sam dal take pogodbe, justice for harry

Povezava do prispevka

itt navijači drugih klubov želijo da herri ostane v unitedu, shocker

 

Sej ne, da se pogovarjamo o 8 mio in v nogometu. Športu, kjer ti razni še starejši olupki podpisujejo za saudijce za tok miljonov na dan, mi pa tukej moramo razglabljat o tem, da: ja seveda je 8 mio precej denarjev, ni pa to lifechanging denar za harrija predvem pa je to zelo mala vsota za šport: nogomet. Bo tako bolje?

 

Pizda če bi uporabil več kot 2 možganski celici in bi se mu res šlo za denar bi lahko razmislil iz druge smeri: grem v west ham po 1 ali 2 dobri sezoni, potem pa kontaktiram saudijce in tam dobim pravi keš, ker me bodo mogoče celo vzeli. 

 

Jaz res mislim, da je pussy in da ga je strah da bo West ham zadnji dokaz da ni bil problem klub ampak njegova mentaliteta. 

Povezava do prispevka

jap, @BlueSan

 

Saj mislim, da še bere, samo piše ne več redno.

 

 

Nodi reče Dne, 16. 8. 2023 at 9:59:

Doku v City naj bi bilo kmalu uradno

 

Malo presenetljivo, ni ravno tip wingerja za trenutni Pepov sistem. Kul igralec, ampak injury prone. 

 

rage reče pred 13 urami:

 

Torej:


Liverpool se s Stuttgartom pogaja za prestop Watara Endōja.

 

Ha ha ha 😂

 

Saj se zanimate tudi za Gravenbercha in Kamara-ja iz Ville. Imo se bi pa morali stegnit za Sangarejem. Sem presenečen, da je pri skoraj 26. letih tip še vedno v PSV. Mislim, da ima klavzulo nekaj čez 30m..

 

Endo je ok, kolikor sem ga gledal v reprezentanci, je pa verjetno bolj za rotacijo kot pa starter. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 urama:

itt navijači drugih klubov želijo da herri ostane v unitedu, shocker

 

Ojoj, kera glupa. Koga boli kurac, kje je Erry, nobene razlike ne naredi.

 

Ti pa osnovnošolska matematika pove, kakšen delež njegovih dosedanjih zaslužkov predstavlja 8m funtov. Vse skupaj je pred prihodom v United zaslužil tam okrog 8m.

Povezava do prispevka

Od kod je sploh teh 8 milj prišlo? Je to tista loyalty klavzula, ki bi jo zgubil, če bi podpisal za West Ham. Ali je sem tudi všet ves pay-cut, ki bi ga moral narediti ko bi podpisal za West Ham. 2025 ima pogodbo v Unitedu. Plačo bi moral kar krepko znižati za West Ham.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 urama:

itt navijači drugih klubov želijo da herri ostane v unitedu, shocker

 

Jaz upam, da ga prodate in potem vržete 60m za Todiboja, da tudi Barca pokasira svoj delež. ;) Drugače mi pa dol visi, kje je Magajver.

 

Bo pa 99% igralcev med denarjem in "ugledom" izbralo prvo. Tudi tisti, ki so v karieri zaslužili veliko več. Saj vidiš, kako brez problemov in slabe vesti vsi odhajajo v SA. In to ne samo igralci na zatonu kariere kot CR in Benz (čeprav slednji bi še lahko brez problema naprej zabijal za Real), ampak tudi nekateri v svojih prime letih kot Kessie, Ruben Neves, Malcom pa še marsikdo se bo verjetno odločil za to. 

 

Prej kot se vsi skupaj sprijaznimo/te s tem, da so vsi igralci plačanci, ki jim je (z redkimi izjemami, ki jih je iz leta v leto manj) vseeno za to, kaj si navijači mislimo o njih boljše bo. Harry ni ne prvi ne zadnji, ki hoče dobit, kar misli, da mu pripada in mu je vseeno, če se bo s tem komu zameril. Tudi ne bi bil ne prvi ne zadnji, ki je dovolj utopičen in verjame v svoje sposobnosti, da si bo priboril minutažo, čeprav so mu vsi v klubu rekli, da ne računajo nanj. 

 

Te pa povsem razumem. Barca ima vsako leto podobne probleme, ker so povprečni igralci (tako kot pri Unitedu) na nenormalnih pogodbah, ki jih ne bi dobili nikjer drugje in se jih je praktično nemogoče znebit. 

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 42 minutami:

Od kod je sploh teh 8 milj prišlo? Je to tista loyalty klavzula, ki bi jo zgubil, če bi podpisal za West Ham. Ali je sem tudi všet ves pay-cut, ki bi ga moral narediti ko bi podpisal za West Ham. 2025 ima pogodbo v Unitedu. Plačo bi moral kar krepko znižati za West Ham.

 

United bi v obeh primerih plačal Harriju ta del plače ki manjka do njegove sedanjšnje, WH si tega itak ne more privoščiti. Kaj so pa loyalti bonusi pa nimam pojma, vem samo da ima v pogodbi zadeve kot so povišanje plače če se ekipa uvrstu v CL, najbrž hoče to in podobne bonuse. 

 

@ronaldinho kar spremljam harrija ne vem, če mu je lih vseeno kaj si folk misli o njem. On je daleč od "fuck you" odnosa in od tega, da bi kdaj prevzel odgovornost za karkoli. Štekam preostanek posta, ni to bistvo. Bistvo je, da se kregamo če je 8mio DANES dovolj da gniješ nekje na klopi. :D

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 20 urami:


A si nepismen, ne zapravlja casti in ugleda (rofl?) uniteda ampak svojega

 

Obrnita kakor hočeta v vsakem primeru je neokusno, teh 8mio pa predstavlja majhen del tega kar je v karieri zaslužil in še bo

 

 

Jah nevem, prvi dve tocki ki si jih napisal se direktno nanasajo na klub (prva navijace, brez katerega klub itak ne obstaja, druga pa da fundi za druge transferje ne zna manu pricarat ker noce si zmanjsat placo za polovico vsaj - pomoje tezko spi zaradi tega, jaz bi), tako da ne vem kaj bi po tvojem med vrsticami moral prebrat

 

Pa lol at majhen del, govorimo o harry magvajerju, ne o ronaldu, 8 mio ne potegne ven iz levega zepa, pa tud savdijci ne bodo zdej vsakega ki zna brcnit zogo kupili, se posebej ce bo igral v nekem west hamu, ni to mr captain iz Liverpoola ki pac ne more vec tempa drzat ampak nek random ne prevec lep in marketabilen hlod, west ham se lahko komot sfizi in potem je se na slabsem, v savdski ligi ma pa verjetno priblizno iste sanse za repko kot ce sedi na klopi v manure pa obcasno kako miki miska pokal tekmo zaigrat.

 

Skratka, ne vem kaj jamras kot da se dela neka huda krivica ker ima vsak klub take primerke ki vlecejo place pa ne naredijo nic (recimo Pepe je nas primer ali pa turek par let nazaj), niste zdej vi neke zrtve, nam je pa dejansko vseeno a je maguire pri vas ali ne, ker na tekmah itak ne bo igral, tako da kaksna je razlika za nas.

 

Ce potegnem crto imam raje x + 8 milijonov v zepu kot x + manj milijonov v zepu, ce jih pametno vlozi je lahko s tem set for life, ker kariera skripa ze konkretno, cez par let jo je pa itak konec.

Povezava do prispevka

Wataru Endo?

Ne vem kok ste kej spremjal Bundesligo al pa Japonsko reprezentanco ampak ja Endo je legit. Jaz sem osebno sicer malce skeptičen glede tega prestopa.

Wataru je "lastnoročno" spravu Stuttgart iz "pogroma" nazaj na mapo in je srce in motor te ekipe hkrati pa 2 sezoni tut kapetan ekipe. Je tudi kapetan državne reprezentance. To ti pove dovolj o tem kako se ponaša na in izven igrišča. Je leaderski tip igralca ki bo izvajal naloge ki mu jih zada trener v nulo, hkrati bo probal skrbeti, da jih tudi celotna ekipa. Skratka tip igralca, ki je mentalno izjemno močan in ne bo klonil pod pritiskom in podlegel nihanjem v tekmi. .
Jaz sem 100% da je Poolov športni direktor Schmadtke dobr vedel po koga je šel Liverpool in ker je Klopp trener me to vsaj malce pomirja, glede tega kako vlogo mu bo Liverpool namenil (seveda odvisno tudi od njegove igre) 30. letniki pač ne bodo dobili toliko potrpljenja in priložnosti kot neki 20 letni wonder kidi.
Endo ima manjšo fizično prezenco ampak je dobesedno stroj. Morte vedt, da je tip fighter od kar je začel igrati profesionalni nogomet in da kamorkoli je šel so ekipe z njem v vrstah napredovale.
Prvo je igral za Shonan Bellmare kjer je mim grede imel drugačno vlogo in je šopal tudi gole. Z Bellmare-om se je prebil v Japonsko 1. ligo in potem ga je pohopsala Urawa Red Diamonds (Reds heh) ki so Japonska verzija Manchester Citya (pač najbogatejši klub) pol je letel šele pri 25 letih v Belgijo (Japonski sistem oblikovanja igralca - ne boste vidl veliko 20 letnikov leteti v Evropo). Iz Belgije v Nemčijo v 2. ligo k Stuttgartu in potem napredovanje v prvo in kapetanski trak za Stuttgart. Res je zelo dober DMC kokr lahk objektivno to rečem. Edina stvar k bo malce zanimiva pri Stuttgartu je dosti igral v DMC duo sistemu pri Liverpoolu bi moral vrjetno bolj solo, tko da bo ta dinamika zanimiva, drugače pa jst nimam nobenega dvoma da ne bi Wataru Endo navdušil. Toliko sem prepričan v njega.

Tip je mali DMC model ki dobiva zračne duele, ima največ tacklov v celi Bundesligi pa še en cel kup drugih statistik če greš gledat, bo pokazal na to da, je Wataru Endo the real deal in ker je bil še na zadnjem letu pogodbe za Nemce in je 30 ste ga dobili še za dirt cheap. Pomoje boste orto zadovoljni z njim.

 

Jst pa bom gledal mal več tekem Liverpoola letos :D

uredilo bitje BlueSan
  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 3
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...