Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

rage reče pred 11 urami:

Nemalo ironije je v dejstvu, da sta Newcastle in United tako zelo odletela iz Lige prvakov, da nista prišla niti v evropaligo...

Kazati tukaj s prstom na Navigrad je res dick move glede na kako skupino so imeli.
Zdaj pa k temu še dodaš poškodbe + vosu od Tonalija...

Koga bi se znebil pri Lolčestru? Debeli Rašford bi odletel hitreje, kot so pa v Gazi prosili za premirje

Povezava do prispevka
Levitan reče pred 14 urami:

 

A da so banal v Evropi vse angleške klube zaradi Heysela je bilo tudi pravično? 

 

Sam to je bilo res wtf iz današnjega vidika, če ozko gledamo problematiko. Liverpool in Juve naredita pizdarijo, gremo zraven kaznovat še United, Everton itd. :rofl: Verjetno so vsi Angleži redno delali pizdarije po Evropi, to je bila le pika na i. 

Povezava do prispevka
K-man reče pred 20 urami:

Pa pejt že tisto lig kap trofejo proslavljat naprej, pa seveda uvrstitev v elitno CL, kjer ste si nardil nerealne brukice.

Veri saksesful sizn!

Še miljontič, meni osebno je veliko več pomenil, da se je igral proper fuzbal, pa da so bli do konca v boju za naslov.

Kar Arsenal že doooolgo časa ni bil.

Kot pa nek pokal, ki ga živ bog ne jemlje resno, no razen vi. Isti kemik bi leta 2010 na primer za ligaški pokal mel dost drugačno mnenje, ampak ok :D

Ampak vsakemu svoje. S čim se boš pa letos tolažil?

 

Drugač pa letos ma Arsenal že trofejo.

FA Community Shield winners!!!!!!!

Kaka nora sezona!

 

 

 

ni mi glih jasno, zakaj ne bi mogu hkrati met mnenja, da je league cup najbolj joke trofeja (community shielda ne štejemo za trofejo sploh), hkrati še pa vedno večji uspeh, kot bit brez trofeje

Povezava do prispevka

Sej je mal shady vse skupaj. 

Kot, da hočejo example nardit iz njega.

Sploh tale rumen za proslavljanje je bil cherry on top.

Sploh glede na Pepovo obnašanje proti taistem Lutonu, ki se je seveda pometlo pod preprogo.

Zanimivo, da za tiste komente proti Njukaslu ni dobil nič.

Ker je vsem prekleto jasno, kako so zafukali z odločitvijo.

Še Willock je rekel, da je bila njemu žoga ven :D :D

 

Drugače sem mnenja, da se nebi smelo take cenzure it. Če so lahko na udaru vsakega kurca igralci, trenerji.

 

A trenerji in igralci pa o sodnikih ne smejo nič konkretnega povedat, ti so pa svetinja.

 

Povezava do prispevka

Jaz bi tudi imel sindikat kot ga imajo očitno sodniki. Lahko delaš kar hočeš, zajebeš tekme kar za sabo potegne škodo pri miljardnih poslih, nobene odgovornosti, nobenemu ni treba nič razlagati, vsi ostali udeleženci imajo dobesedno prepoved, da komentirajo kakršnekoli napake in kraje... Če narediš ogromno napako v najslabšem primeru počivaš kak vikend potem pa nazaj soditi kot da ni bilo nič. 

Povezava do prispevka

Jaz bi var odjebal tja od koder je prišel. 

Pač prej si razumel, da so zajebal, ker se res hitro dogaja.

Zdaj pa kindly fuck off.

Ne vem kako je z VAR-om drugje, gledam večinoma PL pa kako tekmo CL.

Sam v PL se mi zdi da je v obupnem stanju vse skupaj.

Naj bo nek sistem za offside, to je pa to.

A je penal al ni penala, naj se sodnik na igrišču odloča.

Če bo Arsenal takrat oškodovan bom lažje prenesel, kot pa zdaj, ko je vse na dlani, pa še zajebejo odločitve.

Lani so recimo pušnili 2 piki, ker so Brentfordu priznali gol, ki so ga dali iz ofsajda, ker so asi pač pozabli narisat črte, pa niso dojel.

Opravičilo potem je bilo vredno vsaj 3 pike, gotovo. 

 

 

Povezava do prispevka

Kere izjava. Isto bi lahko zate napisal, nehaj smetit z glupimi posti, ker pol vse postaja kot random goran gnoj tema.

 

Meni je pa to zanimivo. Itak se pa tud sam šport spreminja v vedno bolj usmerjeno zadevščino. Te analize v vseh športih konec koncev pripomorejo k boljšim rezultatom, po drugi strani pa ga siromašijo genialnosti posameznikov.

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Problemi s statistko ter podobnimi idiotskimi xG statsi je da jih vedno vec ljudi jemlje dobesedno.

Potem pa poslusas razne pundite ter sportne novinarje kako bluzijo kaj se je zgodilo z Rashfordom,

ko pa je bil lani neverjeten - po statistki sklepajo to, ceprav je ta neverjetnost trajala

dobra 2 meseca.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...