Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

Avtošola Šiš reče pred 22 minutami:

Bellerin je 25 star in že 5 ali 6 let v prvi postavi. Iz njega ne bo nič. FM talent.

+1 

 

Pa še tale zanimivost :w00t:

 

Navedek

There have been a total of 16 foul throws in the top-flight this season.

And five of those have come from Arsenal right-back Bellerin.

That is more than any other player in Europe's top five divisions.

 

Ajde, da je to v 4. slo ligi še nekako razumeš, samo na tem nivoju..... :sick:

Povezava do prispevka

Kaj se zgodi? 

 

United, Arsenal, Liverpool - trije klubi, ki so dolga leta v kurcu, dokler ne pride ena oseba in jo potegne iz govna. Razumem, da ni dejansko samo 1 človek, ima ekipo, po možnosti nastavi tudi skavte, pa precej je od ŠDja odvisno, ampak tile trije klubi rabijo točno določeno osebo, da jih potegne ven. 

 

Pri unitedu bi se lahko kdo zgovarjal, da bi kdo od prejšnjih trenerjev uspel z boljšim ŠDjem, ampak realno dvomim, da zares bi. Kvečjemu bi mu samo mal podaljšal staž. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 urama:

United, Arsenal, Liverpool - trije klubi, ki so dolga leta v kurcu, dokler ne pride ena oseba in jo potegne iz govna. Razumem, da ni dejansko samo 1 človek, ima ekipo, po možnosti nastavi tudi skavte, pa precej je od ŠDja odvisno, ampak tile trije klubi rabijo točno določeno osebo, da jih potegne ven.

 

Se strinjam, čeprav neki temelji so bili pri Liverpoolu postavljeni že prej; tudi ekipa, ki fura prestope, in celovit plan, kako razviti klub... Ampak potegniti potem tudi v igri na naslednji nivo, je nekaj čisto drugega. Kot sem omenjal že prej, je Rodgers čisto ok trener, vendar so bile tiste omejitve, ki jih je imel, povsem dovolj, da tega najbrž nikoli ne bi naredil. Mogoče bi sedaj pri kakšnem drugem klubu uspel. Ampak težava je že pri renomeju, ki ga nima, in bi bil problem pri res velikih igralskih imenih.

 

...In v resnici je težko dobiti trenerja, ki ima tako karizmo, kot sposobnost in vizijo, da je sposoben celovito in dolgoročno obrniti delovanje kluba. Ferguson je očitno bil takšen trener, Wenger in Klopp... Tudi Pep je, ne glede na vse.

 

Čisto jasno mi je, koliko je star Bellerin, ampak je že v preteklosti pokazal, česa je zmožen. Koliko je bil v končni fazi star Robertson, da je začel igrati v prvi postavi v Liverpoolu? 24, če se prav spomnim. Bellerin bi ob res dobrem projektu in taktično izpiljeni igri bil po moje še najmanjši problem v tej ekipi.

uredilo bitje rage
Povezava do prispevka

Ne vem, zakaj se je šlo z 3mi CBji v tekmo in Shawom na wingbacku. In menjava spet bolj za CBja kot RBja. Na sredini sami defenzivci. Dobesedno prepad med McFredom in potem Pogabjem z ostalimi. James itak, da ga je menjal. Vmes sem že pozabu, da je McTOminay v igri. Freda itak vidiš, ker nekaj zajebe. Cavani in Pogba razen podaje za gol, čista nula. Na koncu valda deflection za 2-2.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...