Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

Možno, nekaj berem da so neki mladi kvalitetni ampak to je meni še vedno Liga Europa ekipa max. Tisti ki bi morali delati razliko je ne, kot so Xhaka, Lacazette, Pepe, Ceballos, Willian, David Ruiz, ampak so na koncu glavni krivci za gole oz. manjko njih. Odegaard tudi ne vem kako igra

uredilo bitje Kamahl
Povezava do prispevka
Navedek

"In recent days we have noted media speculation regarding a potential takeover bid for Arsenal Football Club," read a statement released by Kroenke Sports & Entertainment (KSE).

"We remain 100 per cent committed to Arsenal and are not selling any stake in the club. We have not received any offer and we will not entertain any offer.

"Our ambition for Arsenal remains to compete to win the biggest trophies in the game and our focus remains on improving our competitiveness on the pitch to achieve this."

Arsenal owners Stan Kroenke and Josh Kroenke insist they 'won't sell any stake' in Premier League club amid Daniel Ek takeover talk | Football News | Sky Sports

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Jaz mislim, da je opravljal pri njih fantastično delo. V taki ligi s toliko dobrimi klub res težko kaj več narediš,da ne pozabim, da so bili za velike klub res zelo neugoden klub. 

 

Zdaj po mojem mnenju to razumem, če je mel željo it kam drugam in je na pol že zmenjen s kakšnim klubom. Če pa so ga odpustili, ker mislijo, da bi mogli bil boljši,.... So pa res bebci.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
reder reče pred 1 uro:

Če je njihovim pravim navijačem všeč, da so postali C reprezentanca Portugalske me ne moti vendar dvomim v to.

Pretiravaš. Govoriš kot, da jim je tipson vozo krafl od krafla. 

 

Praviš C reprezentanca?

 

Ruben Neves, gre na Evropsko zraven Portugalske

Nelson Semedo gre na Evropsko zraven Portugalske

Daniel Podence gre na Evropsko zraven Portugalske

Rui Patricio gre na Evropsko zraven Portugalske

Joao Moutinho gre na Evropsko zraven Portugalske

 

Ostali trije igralci ko so njegovi clienti v Wolvesu pa sta dva itak na posoji (Vitinha, Nouri), ki se izteka. Pedro Neto pa ni vpoklican bil.

 

Večina teh igralcev sploh nebi pristala nikoli v Wolvesih brez Mendesa. Pa so za Wolves več kot kvalitetni igralci.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...