Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

Kaj se se po vašem dogaja? Mislim, da poškodbe že dolgo niso več izgovor, precej ključnih igralcev je bilo vedno na voljo. Poleg tega so zmagovalne ekipe premagovale nasprotnike tudi z obrambo fletcher-carrick na CBju, pa raphael na boku itd... :D 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:

Kaj se se po vašem dogaja? Mislim, da poškodbe že dolgo niso več izgovor, precej ključnih igralcev je bilo vedno na voljo. Poleg tega so zmagovalne ekipe premagovale nasprotnike tudi z obrambo fletcher-carrick na CBju, pa raphael na boku itd... :D 

SAF je bil pragmatik, Klopp je trmast in bo vztrajal pri svoji gegenpressing taktiki do konca, tudi če ne funkcionira

 

proti Čelsiju je visoka obrambna linija to kar nasprotnik hoče, in točno to so dobili, totalna taktična nefleksibilnost

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Sej sem rekel par izjem. Bi se strinjal s Salahom, Van Dijkom, Alexander- Arnold, Wijnaldum.

 

Delno se strinjam s Thiagom. Top igralec samo za Liverpool ni pokazal pol tega kar zna.

 

Absolutno se ne strinjam s Firmonom. Top 3-5 na svoji poziciji v Premier ligi? Nikoli razen, če se po novem edino garanje šteje, da si smatran kot top 3-5 na svoji poziciji.

 

Mane, Jota sta super tu bi dodal še Alissona.

 

Potem bi rekel, da sta okej Henderson in Fabinho. Tu je še Robertson ampak ima isti problem kot Firmino vsako sezono bolj pada (oba spadata sem). Milner mi je tudi okej sam je že star. 

 

Keita, Matip in Gomez niso za nivoju Liverpoola. Za povrh so pa vsi trije steklenkoni tako, da niti resno nanje ne moreš računat.

 

Origi, Shaqiri, Oxlade, Adrian vprašanje, če bi začenjali za kakšen klub, ki se bori za obstanek v Premier ligi.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pač sicer je pa res. Ko pogledaš top klube mata edino City (valda) in Chelsea boljšo klop. Tottenham, Man United, Liverpool bi se dalo debatirat celo noč kira klop je boljša/slabša so vse tu-tu. Bi dal še Arsenal Coj totih treh, da majo tak-tak klop sam niso več top klub že nekaj časa.

 

Chambo zna bit kul menjava ja samo prej ko slej spet bolniška pride. Že v Arsenalu ga je jebalo.

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 36 minutami:

Tottenham, Man United, Liverpool bi se dalo debatirat celo noč kira klop je boljša/slabša so vse tu-tu.

 

No ja, united ma kar dobro klop, sploh kadar Pogba ni zlomljen, bolj je problem da sta 2 ključni poziciji dost kreč z Martialom in Lindelofom kot prva izbira. 

 

Pomoje preveč zaslug za slabe predstave pripisuješ kadru, ne razpadu sistema. Kok je liverpoolova ekipa sploh drugačna od lanske? Razumem, da poškodbe zjebejo flow ekipe in da so zato letos daleč od naslova, ampak to kar se trenutno dogaja je že nov level  tankanja, ne samo da so daleč od naslova. 

Povezava do prispevka

Da niti ena ekipa nima takšne krize s poškodbami je neizpodbitno, niti blizu ni. Nekateri igralci so skurjeni, ampak skurjeni so tudi zato, ker pač morajo ves čas igrati, ker so vsi zlomljeni. Potem pa so tukaj še specifike igranja v epidemiji. Najbrž gre oboje lepo skupaj s psihološko izčrpanostjo.

 

Na neki točki je pač vse razpadlo, ampak se bodo že pobrali. Najslabše bi bilo, če bi se sedaj šlo delati neke prenagljene poteze in da bi tudi pravi navijači in klub začeli delati črto čez kakšne igralce. Kolikor spremljam, se to itak ne bo zgodilo. Kakorkoli že: to je vseeno skupina, ki je osvojila Ligo prvakov in prvenstvo z neverjetnim izkupičkom točk, in to po tem, ko so prav tako s točkovnim rekordom prvenstvo izgubili za eno točko. Ne vem, če je kakšna ekipa na svetu, ki se lahko pohvali s tem. Jaz jim lahko samo ploskam, in to bi delal tudi, če bi izpadli. It's that simple.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 22 urami:

Veš kaj me zanima - kaj je z Origijem? A je skos poškodovan al je samo tok izven forme?

 

Dve levi nogi. Tako katastrofalno igra, da je skoraj tako, kot bi bil brez nogometaša na igrišču. Včeraj je celo nekaj pokazal v Ligi prvakov, ampak drugače je v zadnjem letu res katastrofa - na žalost. Dobival je sicer drobtinice, ampak tudi gola ni zabil že kakšno leto, se mi zdi.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Jaz mislim, da ne. Če ga Tottenham zdaj odpusti mu mora plačati vsaj 30M funtov. Kar pa vemo, da je Levy preveč škrt,da bi mu.

 

Je pa bla novica, da če ne pride v Evropo, da bi ta odškodnina bila veliko nižja. A small price to pay for salvation.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Tijuana reče Dne, 12. 4. 2021 at 12:53:

Jaz mislim, da ne. Če ga Tottenham zdaj odpusti mu mora plačati vsaj 30M funtov. Kar pa vemo, da je Levy preveč škrt,da bi mu.

 

Je pa bla novica, da če ne pride v Evropo, da bi ta odškodnina bila veliko nižja. A small price to pay for salvation.

 

 

r/agedlikemilk

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...