Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

Ratcliffe naj bi se dejansko dobil z Glazerji, ampak do prodaje ne bo prišlo ker židje nočejo prodati. So pa baje zelo prijazni in pravi gentlemani. :) 

 

Tako da bo najbrž investiral v Nico. Škoda. Itak ne vemo 1% kaj se dogaja v teh krogih, ampak od zunaj izgleda kot dober match. Anglež in močan navijač Uniteda, najbrž bi znal kak evro vložit tudi v Old Trafford. 

Povezava do prispevka
K-man reče Dne, 10. 10. 2022 at 18:15:

Me pa zanima kaj je s Salahom letos? Ozil sindrom po podpisu res hude zadnje pogodbe?

Najbolj fascinanten pokazatelj njegove forme mi je bila tekma proti Bournemouthu, ko so zmagali 9:0, igral je celo tekmo, udeležen pa pri nobenem zadetku. Nerealno res.

 

 

Težko ocenjevati, vsekakor mu ni vseeno, da ne zabija in da igra precej slabo. Ob prvem golu danes proti Rangersom se najprej sploh ni pretirano veselil, izgleda precej zgonjen.

 

Forma mu je drastično padla že po neuspehih z Egiptom, ne šele po podpisu pogodbe. Že v zadnjem delu prejšnje sezone je deloval tako fizično kot mentalno čisto zgonjen.

 

Težko je ocenjevati na podlagi današnjega hattricka, ampak je že kdaj prej šel skozi sušno obdobje. Mogoče ta odmor med svetovnim prvenstvom ne bo tako slab zanj.

Povezava do prispevka

Moja napoved za vikend: Liverpool nabije CIty 8:3, kar sproži serijo 29 zaporednih tekem nepremaganosti v ligi do konca sezone. Klopp igralcem pove, da je včasih boljše spušiti kot remizirati, kar jih psihološko povsem sprosti in skoraj vse izmed teh 29 tekem zmagajo. Remizirajo samo tekme, na katerih Henderson metaforično ali ne zabije avtogol, ampak tega je malo, ker ne igra, saj se Thiago do konca sezone ne poškoduje več in hoče začenjati vse tekme. Fabinhu se povrne volja do življenja in dejansko začne tekati po igrišču, Van Dijk pa potegne glavo iz riti iz znova igra kot najboljši obrambni na svetu.

Povezava do prispevka

Ronaldo dropped za Chelsea. Ten Hag res vleče pravilne poteze, popuščat 37 let staremu descu, ki se obnaša kot nedonošenček, bi blo ful slabo za njegovo držo. Če mu popusti ima precej za izgubiti in ne pridobi skoraj nič, če iz njega naredi primer pa lahko v teoriji pridobi ogromno.  Poleg tega Ronaldo nima  popolnoma nobenega aduta - ne zadeva več golov, je iz forme, ekipa igra bolje ko ga ni. 

 

Kako lahko v tej situaciji, pri 2:0, narediš kej takega mi ni jasno, ampak očitno je popolnoma deluded. Pri meni je imel kar nekaj kapitala, je pa včeraj zapravil še tisto malo, kar je ostalo. Če bi bil realen bi si lahko priznal, da je Old Trafford kar primerno mesto da se poslovi od nogometa na najvišjem nivoju, publika ga ljubi in skandira viva ronaldo tudi če ne zadane gozda, ob sebi ima dva pajdota iz Reala, ampak ne dej gremo bit pička. 

 

Niti nisem mislil pisat o njegovi potezi ampak me je zdej poteza Uniteda tok navdušila, da sem moral. :D. Tole da v perspektivo tudi errija mguajerja, mislim da imamo končno trenerja, ki mu ne bo ščitil danke. Ker pomoje erri še vedno misli, da ga je trener droppal za eno tekmo, potem je pa ekipa slučajno začela igrati bolje. Pa človek je še kapetan :lol:

 

Drugače pa kapo dol za včerajšnjo predstavo. Totenham so sicer redne stranke, ampak tole je blo pa močno posilstvo. Borba na vsaki žogi, vsak segment ekipe je deloval odlično (Varane & Licha kombo:worship:), Bruno končno bruno :worship: Smejal sem se sicer Fredu, človek da rebound gol in podajo po pomoti, drugače pa v marsikateri situaciji še vedno izgleda kot da je invalid, potem pa v recimo naslednji situaciji z borbenostjo takoj popravi svojo napako. Meni izgleda kot nek pitbull z polovico možganov, ampak če ga bo ETH znal umestiti v sistem zna bit konkreten squad player. 

 

Zadnje čase podrobno spremljam pundite, folk na netsih, tudi tule gor recimo, in mi je res presenetljivo koliko ljudi ne opazi napredka, ki ga dela United. Drugi polčas proti Newcastlu je bil odličen, pa ni bilo napadalca ki bi dal žogo v mrežo, proti ciprčanom so podirali rekorde v strelih, isto, medtem ko city na slab dan realno lahko nažge 6:1 kogarkoli. Mislim, da bi bil outlook Uniteda z konkretno špico popolnoma drug, škoda ker je Martial pullal klasičnega Martiala in po dveh dobrih tekmah spet staknil aids. 

 

 

Povezava do prispevka

Tole včeraj je bil največji približek ETHjevi filozofiji do sedaj, jaz nisem videl neke povezave z Ole ballom. Ole ball je namreč nekaj, kar izgleda kot taktika, ampak ubistvu ni, medtem ko se ETHjeve ideje kažejo iz tedna v teden (kontrola v igri, gibanje z in brez žoge, presing - in to z ekipo, ki tega ni vajena, razen prišlekov ajde). 

 

Pa tudi če je res daleč od filozofije, še bolje? Pokaže, da se zna prilagajat ekipi, predvsem pa da zna počasi in vztrajno gradit in problem solvat (vsaj zaenkrat) preden se mu vse poserje v faco. To je United, kjer se hišica iz kart sesuva iz tedna v teden, ETH pa je podedoval kar precej petardic ki jih mora taktično man handlat. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Nisem pisal za včeraj, to je bilo dobro, ampak Cunte na teh tekmah po navadi postavi na kontre in potem lahko igraš kakor hočeš. Na večjih tekmah je Ole pač igral low-block pa protinapadi, legit, ampak prejšnje stoletje ali/in za underdog ekipe. Proti Arsenalu in Liverpoolu je bila taktika ETH skoraj identična.

Povezava do prispevka

Ko je včeraj Liverpool dobil gol, sem vedel, da lahko igrajo še deset let in imajo sto priložnosti, pa ga ne bodo kucnili. Jebiga.

 

Kar se poškodb tiče pa sezona vse bolj spominja na tisto, ko so na koncu potem za mišjo dlako ujeli Ligo prvakov. Letos jim bo po moje še to ušlo, ker so ekipe, ki se borijo za njo, bistveno boljše.

Včeraj so manjkali Matip, Konate, Keita, Thiago, Melo, Jota, Diaz, Darwin in mladič Gordon. Iz poškodbe se je vračal TAA, Ox pa je igral prvič po kakšnega pol leta, kar se je tudi videlo, ker je izgledal, kot da še ni igral nogometa.

Povezava do prispevka

Pri Unitedu pa skoraj najslabša možna poškodba - Varane. Zaenkrat je edini info njegov jok, upam da je v afektu pretiraval. V vsakem primeru se je vedelo, da če gre na SP bo imel zlomljeno sezono, meni je predvsem fascinantno to, kolikokrat se poškoduje sam. :D

 

Drugače sem pa zjutraj nekje prebral, da je od 11 nasprotnikov Uniteda kar 9 od njih v zgornjem delu lestvice (top11). Če je to res (najbrž je), potem gre za enega težjih razporedov od vseh ekip, ker jim je kraljičina smrt padla lih v obdobje na papirju lažjih nasprotnikov. Me zanima, kako bodo oddelali do SPja s temi nasprotniki, upam da ne bo pretiranih neumnosti v obrambi zdej ko Varana ni. 

Povezava do prispevka

S tem ko bo United igral 2 dodatni qualiy tekmi za EL je PL v zadregi, saj ima United zapolnjene popolnoma vse vikedanše in mid week slote do 4.4.2023 in nimajo kam dati zaostalih tekem z CP in Leedsom. 

 

Po 4.4. imajo na voljo po 1 slot mesečno med tednom, ampak ta slot je načeloma za FA in Carabao pokale. Torej PL rabi da tako United kot CP ali Leeds izpadeta iz pokalov do takrat, drugače nimajo termina za tekme. 

 

United je edina ekipa s to zadrego, vsi ostali bodo odigrali tekme februarja in marca. 

 

Čarobne stvari se dogajajo, ko daš svetovno prvenstvo sredi lige. :wub:

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...