Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...

Malce United novic. 

 

- klub išče napadalca, lahko se sicer zgodi da nebo nobenega. Prva opcija je Gakpo, želi si prit v United, je tudi prva opcija EtHja. PSV hoče club record, mislim da je to okoli 50 milj. Še en od teh, ki bi prišli za 25 poleti in bodo sedaj enkrat dražji. Zanimali naj bi se tudi za tega iz Benfice, amapk to se mi zdi noro (100 milj)

 

- na trgu je še ena poletna tarča Uniteda, Felix. Glede na to da je šlo 100 v Antonija ne vidim realne možnosti, razen če si Glazerji rečejo kaj pa je še dodatnih 100 milj kredita na klub, ki ga bo potem plačal nekdo drug 

 

- Glazerji si prvič odkar so prevzeli niso izplačali divident, ker jih baje ni od kje vzeti. Club cash balance sheet metrike sicer ne poznam preveč dobro (verjetno je to samo neka številka, ki se jo da računovodsko zapeljat kakor hočeš), je bilo pa poleti gor okoli 150 milj, sedaj pa 24 milj :D Lahko pa da ne bodo vzeli ničesar, ker jih v kratkem čaka par biljonov... 

 

- klub in teamviewer naj bi predčasno prekinila sponzorstvo

 

- glede prodaje nič novega, en od židov je na svetovnem prvenstvu dal izjavo v stilu, da ne gre nujno za prodajo ampak partnerstvo. Vseeno modelček dobro ve, da prodaja top kar se tiče valuacije, sploh glede na strošek ki ga bo kmalu zahteval Old Trafford

 

- en od igralcev Uniteda bo ziher svetovni prvak, like a trophy :D

 

- Sancho že skoraj en mesec trenira ločeno od kluba, mislim da nekje na Nizozemskem, pod Unitedovim vodstvom. Cilj je da se ga sestavi mentalno in fizično, je pa tolk v kurcu da ga ni bilo niti na pripravljalne tekme prejšnji teden. Sezono je začel dobro, po seriji slabših rezultatov in predvsem po izpadu iz repke pa je popolnoma poniknil. Glede psihe mi zgleda Rashford tip igralca, ko je v glavi fit lahko da ogromno, v nasprotnem primeru ne obstaja. Baje se mu to vleče že od lani, ko sta bla s Sakajem na polno abjuzana zaradi prvenstva. Del tega, da se sestavi, je tudi popoln blackout vseh social media platfrom, upam da mu to ostane tudi po tem, ko se sestavi. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 8 urami:

Malce United novic. 

- Glazerji si prvič odkar so prevzeli niso izplačali divident, ker jih baje ni od kje vzeti. Club cash balance sheet metrike sicer ne poznam preveč dobro (verjetno je to samo neka številka, ki se jo da računovodsko zapeljat kakor hočeš), je bilo pa poleti gor okoli 150 milj, sedaj pa 24 milj :D Lahko pa da ne bodo vzeli ničesar, ker jih v kratkem čaka par biljonov... 

Problem je v tem, da je funt blazno padel. Dolg je narasel iz 470 na 570 mio funtov samo zaradi tega.

Valda so vsi krediti v dolarjih.

 

Mogoče jim pa tisti frankovci lahko kej pomagajo. Pa rečejo, da niso vedeli za valutna tveganja.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

A ni bil kao že done deal z Unitedom? 

 

Dober nakup drugače imo, čeprav sem vedno skeptičen glede napadalcev iz Eredivisie, prav tako kupovanju igralcev na podlagi WC hype-a. No, to slednje niti ni razlog pri Gakpoju, ker je bilo pač samo vprašanje časa, kdaj in kam bo šel. 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Ni bil done deal, je bil pa zelo linkan. 

 

Težko rečt v teh časih kaj je res in kaj ne, sploh pri nizozemskih igralcih, ki so itak vsi linkani z Unitedom zaradi ETHja. Vse kar je 100% jasnega je to, da ETH hoče strikerja, ampak v smislu nr 9, kar Gakpo ni. Iz tega so se potem razvile teorije, da človek lahko igra tudi tam, je pa kot napadalec odigral res zelo malo tekem. Drugo jasno dejstvo je, da je primarna pozicija od Gakpa skoraj edina, ki je res res dobro pokrita v obliki trenutno in form Rashforda, pa Sancha ko preboli AIDS, pa potem še Garnača... tako da vprašanje, če bi bil dober fit. 

 

Ostalo je samo noise in backlash proti lastnikom (kao da so imeli zeleno luč od Gakpoja, da hoče prit k EtHju, pa board ni potrdil transferja). 

 

Je pa tale človek (BBC) že cel čas pravil da je Gakpo to United buča, mi je pa smešno da je bil popolnoma zapeljan Fabrizio, mislim da je on največ poročal o United in Gakpo situaciji. 

 

image.thumb.png.9d7090d326660dc77e64999413ec34de.png

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Ne samo Romano, kar precej drugih resnih virov je tudi poročalo, da je PSV sprejel ponudbo. Ni nemogoče, da se je preprosto Gakpo odločil za Liverpool, United je pač shitshow zadnja leta, v Poolu pa ima tudi Van Dijka, s katerim sta očitno frenda…

 

Kakorkoli, kot je napisal Ronaldinho - tile prestopi v Nizozemske se v zadnjih letih na žalost le redko res izkažejo. Upam, da bo tale kaj drugačen, sem pa precej zadržan.

Povezava do prispevka

Ima pa kar gužvo v napadu Liverpool, verjetno Firmino odhaja poleti? Pravilno, da se ne spi in se menjava zlato generacijo v pravem času, bi bil pa bolj logična kaka okrepitev v vezi. 

 

Felix se pa omenja v povezavi z Chelseajem. Ne vem a oni resno mislijo pokupit vse te precenjene kvazi na pol napadalce/na pol 10ke/na pol krila na svetu. Tak tip igralca imajo že kot blata. Mount, Kai, Pulišić, Zijech, Sterling (ok zadnja dva sta bolj klasični krili) in očitno še Felix.

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka
rage reče pred 59 minutami:

Ne samo Romano, kar precej drugih resnih virov je tudi poročalo, da je PSV sprejel ponudbo. Ni nemogoče, da se je preprosto Gakpo odločil za Liverpool, United je pač shitshow zadnja leta, v Poolu pa ima tudi Van Dijka, s katerim sta očitno frenda…

 

Kakorkoli, kot je napisal Ronaldinho - tile prestopi v Nizozemske se v zadnjih letih na žalost le redko res izkažejo. Upam, da bo tale kaj drugačen, sem pa precej zadržan.


Spremljam precej podrobno in nisem nikjer zasledil, da bi PSV karkoli sprejel. Romano je porocal, da je igralec za prestop v United in da se caka official bid. To podpira tudi trenutno zgodbo ki pravi, da United bida sploh ni poslal. 
 

Kakorkoli, v tem trenutku precej bolj zaupam nakupom liverpoola kot uniteda, tako da bo ziher ok podpis.

 

edit

 

 

Slowpoke or just broke 😀

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
rage reče pred 14 minutami:

Takšno gužvo ima Liverpool v napadu, da je včeraj moral Ox igrati na levi, po tem ko ni igral že 100 let :ninja:

 

 

Saj veš kaj mislim, ko je večina zdrava je ofenzivcev več kot dovolj. Ne vem, saj o njem se že dlje časa govori a gledal sem ga le na SP kjer je imel neko prosto vlogo napadalca, berem pa da je primarno levo krilo. 

Povezava do prispevka

Ja, saj je res. Problem je, da so glede na dosedanje izkušnje neprimerno več poškodovani kot je bil trio Salah-Firmino-Mane. Nekje sem prebral neverjetno statistiko, da sta do jeseni bila Nunez in Diaz že več poškodovana kot ti trije skupaj v prvih ne vem koliko sezonah (mislim, da je bila statistika za njiju). Skratka, kaj ti pomagajo številke, če jih je pol ves čas poskodovanih… Salah je na primer do sedaj bil praktično mašina.

Povezava do prispevka
reder reče pred 49 minutami:

Se ne spomnim, da bi bi bil kdaj resno poškodovan (in suspedniran ampak to je druga zgodba :rofl:). Real večino Casemirovega časa tam praktično ni imel alternative na tem mestu, ker je praktično vedno igral. 

ni bil nikoli resno

 

mogoče je manjkal kakšno tekmo sem in tja, ampak bolj kot ne zarad kartonov :D

 

mi je pa zanimivo kok folk hitr skače na CaseTrain, pred tem pa kurcanje 

 

po človeku k je osvojil 5 kant CL 

 

fuzbal navijači :rofl:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...