Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

OMG, Tuchel jokcal včer nad vsem. Ni Leeds dobr igral ampak se je Chelsea sam premagal. Pustmo to, da so ble napake Čelze plod Leedsove igre :D

Ta model mi je kar ogaba, pa let so skenslal in je mogel coaching staff it z busom, to je bil seveda en ključnih razlogov za poraz. Aja pa igralce že po tretji tekmi pod bus pometal. 

Good job :D

Povezava do prispevka
K-man reče pred 9 minutami:

OMG, Tuchel jokcal včer nad vsem. Ni Leeds dobr igral ampak se je Chelsea sam premagal. Pustmo to, da so ble napake Čelze plod Leedsove igre :D

Ta model mi je kar ogaba, pa let so skenslal in je mogel coaching staff it z busom, to je bil seveda en ključnih razlogov za poraz. Aja pa igralce že po tretji tekmi pod bus pometal. 

Good job :D

 

Govoriš same dobre stvari. 

 

Newcastle pa izgleda ful opasan. Simpatična igra, vrhunsko vzdušje, šejki pa kljub temu, da so bogati čez vse možne meje našega razumevanja gradijo ekipo umirjeno in sistematično. 

 

Aja, pa jesus GOAT prestopnega roka. Dobr je ati zrihtal sinetu igralca

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Meni je sicer Tuchel ok, verjetno malo precenjen ampak še vedno dober trener. Bi bil pa zagotovo že bivši, če ne bi takrat srečno zmagali v LP, rezultati in igra od takrat naprej so daleč od pričakovanega glede na vložek. Meni se celoten njihov napad in krila (Kai, Pulisic, Ziyech, Mount) zdi izjemno precenjen, so neki wannabe hipster izbire ampak daleč od top nivoja in tudi zelo dvomim, da bodo kdaj top igralci kljub temu, da so še mladi. Letos jih ne vidim v top 4 in če se to uresniči bo verjetno Tuchel itak odletel. 

 

City in predvsem Liverpool nista preveč prepričljivo začela sezoni. Haaland res izgleda kot nek tujek v napadu Citya, meni so bili lani bolj všeč in mislim, da so naredili napako z Jesusom in Sterlingom. Prvič po 5 letih imam občutek, da bi mogoče lahko kdo drug razen Citya in Liverpoola lahko prišel blizu naslova čeprav mislim, da bo na koncu Cityeva kvaliteta presodila, dvomim pa da bodo šli spet čez 90 točk. Spursi zaradi Conteja in Arsenal bi znala biti nevarna. 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 3 urami:

 

sem ti ustrezno popravil

mah united niti približno nima nekoga ki bi v eth-jevem sistemu bil primeren diktirat igro. igralca takega profila enostavno nimamo, tudi če se vsi čez noč vrnejo v najboljšo možno formo. še najbližje temu je eriksen, i guess, ampak zanašat se na nekoga ki je to vlogo igral približno 4 mesece v brendfordu, po eno letnem premoru zaradi infarkta, je tak nesmisel da se še za united zdi precej glupo. ostalo so na razpolago razni am-ji ki igrajo zelo visoko, b2b-ji, ki dlje od 2m žoge ne podajo in zdaj casemiro  

 

 

 

 

uredilo bitje Daffy
Povezava do prispevka
reder reče pred 3 urami:

Meni je sicer Tuchel ok, verjetno malo precenjen ampak še vedno dober trener. Bi bil pa zagotovo že bivši, če ne bi takrat srečno zmagali v LP, rezultati in igra od takrat naprej so daleč od pričakovanega glede na vložek. Meni se celoten njihov napad in krila (Kai, Pulisic, Ziyech, Mount) zdi izjemno precenjen, so neki wannabe hipster izbire ampak daleč od top nivoja in tudi zelo dvomim, da bodo kdaj top igralci kljub temu, da so še mladi. Letos jih ne vidim v top 4 in če se to uresniči bo verjetno Tuchel itak odletel. 

 

City in predvsem Liverpool nista preveč prepričljivo začela sezoni. Haaland res izgleda kot nek tujek v napadu Citya, meni so bili lani bolj všeč in mislim, da so naredili napako z Jesusom in Sterlingom. Prvič po 5 letih imam občutek, da bi mogoče lahko kdo drug razen Citya in Liverpoola lahko prišel blizu naslova čeprav mislim, da bo na koncu Cityeva kvaliteta presodila, dvomim pa da bodo šli spet čez 90 točk. Spursi zaradi Conteja in Arsenal bi znala biti nevarna. 

top 4 arsenal, brighton, newcastle, leeds

 

 

Povezava do prispevka

Za 14. mesto na lestvici je dovolj velik, ja… Slow clap.

 

Sicer pa, če kdaj, je ta tekma lep pokazatelj, da je včasih boljše spušiti kot pobirati neke glupe remije, ki prikrivajo, da je nekaj precej narobe - pa še kot motivator bolj težko delujejo.

Povezava do prispevka

Baily v OM, loan do konca sezone in must buy klavzula če pridejo v ligo prvakov. Odličen igralec s preveč poškodbami in precej neumnimi odločitvami na tekmo, slednje bi verjetno lahko zmanjšal z več igralnega časa. Srečno! 

 

Me zanima kaj je blo z bidom Chelsija za Mguajerja, precej čuden move, me zanima koliko so ponudili, ni pa noben zanikal tako da očitno je bilo res nekaj na tem, mogoče so samo tipali. 

 

United naj bi kmalu znova pristopil do Antonija, okoli 100 miljonov. Absurdno preveč denarja za igralca njegovega kova, imo je tole tip igralca ki ima največ možnosti, da se zelo slabo prilagodi na angleško igro. Sigurno bi bil statement move, vprašanje pa, če Glazerji še vedno rabijo ta move - do tekme z Liverpoolom so ekspresno zaprli Casimerota in pošiljali bide Ajaxu, po zmagi je vse popolnoma tiho. Vseeno pa raje 100 za njega kot pa 40 za Gakpoja, kakorkoli se to čudno sliši. 

 

V tekmi za vikend bomo zvedeli marsikaj o EtHju - to da zna benchat key playerje je odlično, bomo videli če bo pri tem tudi ostalo. Iz kavč komentatorskega vidika bi gladko obdržal isto zasedbo, vsak kar se tiče obrambe, na nek način je tekma proti sotonu precej bolj pomembna kot ta proti Liverpoolu. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
ronaldinho reče Dne, 26. 8. 2022 at 22:50:

Fofana očitno le v Chelski, dražji od Herija Magajverja. :w00t:

 

 

aja, pri Antony sagi ne vem, kdo je bolj nor. United, da daje takšne ponudbe zanj ali Ajax, da ne sprejme. No, razen če pač mislijo, da bodo iztržili še več, kar je čisto možno. :D 

 

Sem kar pričakoval to. :D Nov 100 milijonski flop skoraj sigurno. 

Povezava do prispevka
rage reče pred 11 urami:

Noro, Ajaxu se mora mešat

 

Trenerju in ekipi se meša bolj zato ker so izgubljali igralce, verjamem pa da je marsikdo tudi vesel ja. Vprašanje kok je v tem TWju Ajax rabil še dodaten keš glede na to, koga so že vse prodali v zadnjih letih. 

 

'Everything is about money' - Schreuder disappointed as Antony nears Man Utd move

 

https://www.sportsmax.tv/football/item/104870-everything-is-about-money-schreuder-disappointed-as-antony-nears-man-utd-move

 

edit: je pa Ajax precej zapretiraval celotno situacijo. Antony je baje že v štartu rekel, da gre za 2 letni projekt (pogodba, vem...), o tem da hoče dalje jih je pa obvestil že februarja, medtem ko je poleti pushal samo ManUtd move. Ni lih uno, da se modeli niso mel časa zrihtat menjave, vprašanje je bilo samo a bo 70-80 al 100 miljonov. 

 

Iskreno ne vidim problema s tem transferjem razen če bo model flop, je pač tak profil igralca, price tag pa primeren situaciji. Ne pozabit, da so se mesec dni nazaj pogajali s 50mio za šeška :)

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
kemik reče pred 55 minutami:

Trenerju in ekipi se meša bolj zato ker so izgubljali igralce, verjamem pa da je marsikdo tudi vesel ja. Vprašanje kok je v tem TWju Ajax rabil še dodaten keš glede na to, koga so že vse prodali v zadnjih letih. 

Ja, Ajax je sedaj prodal več ali manj vse nadarjene mladce v ekipi, ostal je samo še Timber. Bi znali imeti problem v ligi, ker je PSV tudi precej močan letos. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...