Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

Svizla reče Dne, 12. 10. 2023 at 17:00:

Na EGS free Blazing Sails in Q.U.B.E. ULTIMATE BUNDLE do 19. oktobra

QUBE sm vzel, Blazing Sails pa tko nam igral tko da ga nism. Sem se odločil, da ne bom jemal več teh iger, ki jih vem, da jih nam igral, tko da nam mel tok ogromen library za brezveze. Ker zanč, sem zagnal epic, sem rekel, bom ker špil inštaliral in igral in sem ugotovil, da mam tok enih iger, ki jih nikol nam igral, razni tycooni, neke mini igrice itd itd. 

Povezava do prispevka
keba reče pred 10 urami:

Jaz jih sploh več ne claimam, ker itak razen ene sploh niti inštaliral nisem. Brezveze itak nimam časa niti interesa za vse.


Skoraj tako kot jaz. Čeprav se je tu in tam vseeno našel kak biser. Telltale serije so bile na Epicu recimo za đabe, pa  Deponia komplet;  to sem vse claimal in preigral. 
Plus to, da so bili ne Epicu vsi Fallouti, Death Stranding, Prey, Kingdom Come, cel kup Lego iger, Tomb Rajderke itd. Celo GTA5 je bil free nekaj časa, haha.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Hajvan reče Dne, 17. 10. 2023 at 12:45:

Trenutno je na Aliexpressu znižana ročna retro drkalica RG35XX:

 

https://www.aliexpress.com/item/1005005741355651.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.5.21ef1802eDqCJE

 

Cena velja za novo registrirane člane, obstoječi vpišite kodo "OT6". Dobite jo za dobrih 40 ojrov.

 

Video o retro drkalici:

 

 

:sorcerer:

Sem kupil moji nedavno, edino kar je smotano je cel vmesnik, ker je treba najprej vse naštimat. Igre sicer delajo super.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...