Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

Ethan reče pred 19 minutami:

Katero državo imaš Apple Id? Slovenija? In PSN tudi? Jaz imam oboje Slovenija. In na Apple računu moraš imet vezano eno veljavno plačilno sredstvo. :happy:

 

Vse to imam isto urejeno. Preveril sem tudi payment method in Je veljavna kartica. Preden snamem app piše naj izkoristim 6 mesecev, ko pridem notri pa ne ponudi več nič, ampak me vrže direkt v glavni meni. 

 

Sem mislil, ker mogoče nimam PS+ naročnine, ampak je Ćamir tudi nima pa pravi, da je redeemal.

Povezava do prispevka
AMF reče pred 30 minutami:

To je men kr neki!

"Zastonj" lahko gledaš samo od applea, vse ostalo je pa plačljivo. Jaz bi gledal vse ostalo, ker me za ifilme boli kurac.
Isto ma amacon. :mellow:

 

To pa sploh nisem vedel :D Itak sem že prej obupal... pa na koncu tak ne bi gledal nič kot zelo malo gledam tudi ostale service, ki imam (HBO, Netflix in Disney+). Še največ pogledam kaj na HBO.

Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Severance in Silo sta baje top.

 

ne baje, bo kar res

 

no, silo nekje vmes malo zabluzi (imo), je pa konec ravno prav cliffhangerski, da pricakujem naslednjo sezono

 

severance je pa mindfuck in nadcarska estetika, top igralci, ogled obvezen

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 37 minutami:

25 špilov prednaloženih.. Kaj smo rekli, se da še kake špile gor pol fliknit, al je to zapečeno in basta?

Tole je nalepljeno na škatli

 

image.png.e4e4af5f6e2724cc3b250b0997c9a1b9.png

 

Jao, pomoje vseeno ne bom kupil. Boljšo izkušnjo mi ponujajo domači emulatorji in romi. Vseeno imam emulatorje že tako potweekane, da laufajo 10x boljš kot karkoli, kar bodo ti momci nasneli na njihov hardware. Sicer je pač res mega nostalgično, ker kot rečeno, prvi hardware kos, kjer se je dalo gejmat, v naši bajti, ampak bom že preživel. Itak je tipkovnica nedelujoča in mi nismo imeli joypada ampak joystick, tako da whatever

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...