Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

Gogy reče pred 19 minutami:

Tnx za info. Tudi jaz bom pass. Na Amigi bi špilal Superfroga, Super Cars II, Dogs of War in to je to. To pa že imam zemulirano na pc...


Najmanj dodaj vsaj še James Pond 2, Rick Dangerous (1 in 2), Traps 'n' Treasures, Alien Breed in pa seveda King of Chicago.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pa The Great Giana Sisters, Bubble Bobble, Rainbow Islands, Toki, International Karate, Pang, The New Zealand Story, Hybris, Seven Gates Of Jambala, Dayna Blaster, Apidya, Baby Joe Going Home, Nicky Boom in še in še. Mam še vedno delujočo Amiga500 pa 1mb rama. Moje otroštvo 😍

uredilo bitje Matija Cestnik
Povezava do prispevka

Nba League Pass za 1 leto se lahko preko Turčije dobi za:

 

- League Pass za 16,34 € (469,99 TLR)

- League Pass Premium za 21,03 € (599 TLR)

 

Primerljive cene za EU so 89,99 € za standard in 109,99 € za Premium opcijo.

 

Kaj storiti:

 

Apple

 

Tu mislim, da bi moglo iti preko Apple Pay opcije. VPN za Turčijo, naložiš NBA uradno aplikacijo iz App Store in skleneš naročnino.

 

Android / PC

 

Meni je uspelo na naslednji način:

 

  • ustvariš NBA ID (sam sem imel obstoječega že od prej, na njem nisem imel nobenega plačilmega sredstva). Če ste že kdaj prej imeli sklenjeno naročnino potem je plačilno sredstvo že vezano na račun in samo preprosto preko VPN-ja sklenete naročnino s TR cenami.
  • uporabil sem Revolut Viso, na njej nastavil 5 € mesečnega limita in "sklenil" mesečno naročnino na League Pass po redni ceni 13,9 € za Slovenijo.
  • Naročnina ne bo uspešno sklenjena, račun ne bo bremenjen, ker naročilo presega vaš limit. S tem dosežemo, da se je plačilno sredstvo vezalo na naš NBA račun, to lahko preveriti v NBA profilu. Tam bo zdaj vidna vnešena kreditna kartica.
  • vključiš TR VPN
  • preko brskalnika (Chrome na PC ali Android bo OK) odpreš NBA spletno stran in najdeš Season Pass
  •  izbereš želeno opcijo in skleneš naročnino, zadeva bi morala delovati

 

Za Android sem probaval tudi z Google Pay ampak mi ni uspelo, ves čas sem dobival napako plačilnega sredstva.

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 12 minutami:

letos je 37 jar, očitno je padu tečaj :D jst sm tud jar team sam se mi izteče oktobra in bi rajš plačval 21 :D

 

Zakaj 21? A rabiš na dveh napravah hkrati da boš vzel premium? Sej mene tud mika šaltat na Turčijo sam s tole ceno me mal skrbi da naujo šaltal na obvezen VPN za gledat česar pa ta prihranek seveda ni vreden.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

 

Zakaj 21? A rabiš na dveh napravah hkrati da boš vzel premium? Sej mene tud mika šaltat na Turčijo sam s tole ceno me mal skrbi da naujo šaltal na obvezen VPN za gledat česar pa ta prihranek seveda ni vreden.

Premium je na do 3 sočasnih napravah, vidim da si Nemci te račune na polno delijo za nižje stroške.

uredilo bitje reaper
Povezava do prispevka

Na EGS free 911 Operator do 21. septembra

 

also na Fanatical-u free Crumble - Steam Game (deal ends in cca 5d 22h)

To celebrate Bundlefest, grab your copy of Crumble! Simply subscribe to our email newsletter and link a valid Steam account to pick up your Steam key. Enjoy!

Plus when you complete your order, you’ll get a 10% voucher off Mystery Bundles.

Got a friend who might like this game? Let them know by sharing the link to this page with them. 

To claim the game simply add it to your cart and continue to checkout. 

You must link a valid Steam account, and subscribe to Fanatical email to claim the giveaway.

Your Steam account must have been used to make a purchase before.

Only one game key per Fanatical account can be claimed.

Povezava do prispevka
reaper reče pred 23 minutami:

A, ok, hvala za info. Sem še enkrat zdaj bral pogoje in videl, da je samo za naročila v DE ja. Sem prej spregledal. :blink:

lahko vedno naročiš na mailboxde pa ti oni prepošljejo v SLO za kakih 10 evrov, tako, da te pride okoli 130 evrov. Ne vem pa, če potem koda za igro velja pri nas ali se rabiš povezati skozi kak VPN. Pa, če boš moral uveljavljati garancijo mislim, da bo potrebno na svoje stroške miško poslati nazaj. Ker, če se ne motim, Amazon krije poštnino le do naslova kamor je poslal robo.

uredilo bitje Žvrkljotron
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...