Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

Enka ima sfukano težavnost, ker je naslednja mapa tezja ce prejsnjo naredis predobro. Tako da vcasih prides v nemogoco situacijo, resitev pa je da loadas prejsnjo mapo in si nakoncu ubijes enote kar meni brejka immerison.

 

Dvojka je baje OK ampak nisem še probal, samo enko ter tisti vmesni del ki se ne dogaja v vesolju.

Povezava do prispevka

"Ponudbo je mogoče izkoristiti le enkrat za vsako konzolo PS5 in enkrat na posameznega naročnika na Apple TV+. Ponudbo morate izkoristiti do 31. julija 2023. Ponudbo lahko prevzamete na začetni strani predstavnostnih vsebin PS5. Igre niso vključene. Za izkoriščenje ponudbe niso zahtevane igre ali igranje iger. Velja za nove in obstoječe naročnike na Apple TV+ v Slovenia."

 

Danes je zadnji dan... Niti jaz ne najdem tega. Ponudbo lahko prevzamete na začetni strani predstavitvenih strani PS5. Nimam pojma kje je to. Drugače mi ob serijah tudi ponuja samo 7 dni free. Tega niti ne bom redeemal. 

Povezava do prispevka

 

Ta video prikaže čisto drugače kot se pojavi pri meni. Jaz po namestitvi aplikacije moram takoj vnesti Apple ID, če ne ne pridem nikamor dalje... Tu je jasno označena reklama za 6 months free kot piše tudi v drobnem tisku za promocijo. Še v življenju (do danes) nisem imel na kontroli Apple TV aplikacije, tako odpade to, da ne bi imel prvič. Jebi ga, ni tako pomembno. Bi pa sprobal, če je glih bla možnost.

Povezava do prispevka

How do I redeem my Apple TV on my PS5?
To redeem this offer, all you need to do is find the Apple TV app on your console (you can not redeem this offer on a PC or mobile), download it and follow the instructions on the screen. The offer can only be redeemed once per console.

 

https://www.eurogamer.net/playstation-5-owners-can-claim-a-six-month-apple-tv-trial-three-month-offer-available-for-ps4#:~:text=To redeem this offer%2C all,be redeemed once per console.

Povezava do prispevka

V tem je problem. Nobenih navodil ni. To vidim tudi v videu, ki sem ga prilimal. Jaz sem snel aplikacijo in me takoj vpraša za Apple ID. Ne morem naprej, če ga ne vnesem. Ko ga vnesem pa me vrže direkt v aplikacijo in odpre seznam filmov/serij... Tam pa ni več nikakršnih navodil, ne kakega okenca za klikniti... Ampak samo watch in pa ob tem gumbu možnost 7 dni free. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

jop jaz imam čisto isto kot tomažek

 

downloadal, poskeniral s fonom, vpisal s starim apple IDjem, pokaže mi teh 7 dni

 

pederji

 

also, v lajfu še nisem kliknil na apple +, niti subscribal na karkoli drugega od appla

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...