Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

Haha, jaz sem še hujši. Nabavil na pašnikih switch verzijo, 'sam da sprobam', pa se mi zdej velik zdi dat 30 na skonto PSN. Mal zarad žida bolj pa zarad tega, ker sem že skor na konc špila in ne bi še enkrat igral na PS5. :D:blush:

 

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka

Saj jaz ne bi bil tako zloben do Thiefa 4, če ne bi developerji med razvojem dobesedno žalili izvirnikov (sem poslušal intervjuje pred izidom, ker sem bil zelo hyped, in so pribijali not, kako ima izvirnik outdated, zastarele mehanike, nezanimive gimmicke itd.)

 

Mislim WTF

 

Na eni strani sublimni igri za vse čase, ki bogatita življenje, delata iz tebe boljšega človeka z bolj razdelanim okusom za lepo in estetsko, presežni izkušnji, ki jih bodo aspiring game directorji še desetletja študirali in se učili na njih

 

Na drugi strani pa poenostavljen 6/10 AAA trash, ki ga je javnost pozabila dva tedna po izidu

 

Pač iz enih stvari se ne norčuje. Ne norčuje se iz lastne mame. Ne norčuje se iz oriđiđijev, katere rimejkaš. Ne norčuje se iz Tysona, če si musliman. It's that simple 

  • Račka +1 4
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

js ne vem, ce to semle pase, tko da @DaMachk pls zbrisi, ce ne

dobila nek popust za PECE games na Amazon.de, ker sem lih eno Cherryjevo misko narocila.. tko da, ce kdo slucajno nuca

 

 

Navedek

Your promotional code: CZD5-66LLL2-76XPBR

 

Congratulations! Get 33% off PC Game Pass (3 months) with your PC/gaming accessories order.

 

How to redeem your code to get PC Game Pass 3 months for just €19.99 (instead of €29.99):

1. Go to the PC Game Pass 3 month product page: https://www.amazon.de/dp/B08F821G2Q

2. Click on “Place an order” When you get to the Review & Buy page, you'll see a box: " Coupon and Promo Codes ".

3. Enter your code in the box below and click " Redeem ".

4. Complete your purchase before June 30, 2024 In the overall overview before sending the order, you will see the promotional voucher shown at the top right when setting up the invoice amount, i.e. deducted from the total amount.

 

Povezava do prispevka

Če koga zanima prodajam metal case zbirateljske ps4 igre. Notri so tudi špili, niso sam case-i.

 

Re4, phantom pain, ghost of tsushima, death stranding, horizon 2, elden ring, god of war, red dead 2, batman arkham knight, ffxv, sekiro, dark souls 3, horizon 1, uncharted 4.

 

še najboljše da kupi sam en da se ne zejbavam z vsakim posebej :) 

 

shoot the price. 

 

lahko prinesem tudi v Lj

 

ne vem zakaj mi obrača fotko :D IMG_7303.thumb.jpeg.c31d7987a61dbc35e8b93f3b9fee101a.jpeg

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka

Edge mi je zaradi neke napake poslal 3 iste številke revije Edge. Sem jim pisal in so odgovorili, da je napaka na njihovi strani pa da naj potalam naprej, če poznam koga, ki bi ga zanimalo. Evo, potalam. Vrhunska revija za igre, ampak tako, malo zahtevnejša za branje, ni toliko flashy easy fun. Za sladkokusce. Če koga zanima, naj napiše in mu dam/pošljem

 

17124000473081704901078264336602.thumb.jpg.d52569e38fd4a19ec4815dd56e3b23b9.jpg

 

Cifra je februar 24

 

Še en ostaja

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...