Skoči na vsebino

[multi] Avanture / Pustolovščine

Priporočeni prispevki

@DaCapo ja nameravam. Vsekakor bom pa pred tem GK3 preigral, v spominu jo imam kot zelo vredu zgodbo, toda tisti 2000 slab, okoren 3d pogon. Pa eno zelo zajebano uganko imam še v spominu z nekimi laserji v vili, ne vem pa če se prav spomnim.

Povezava do prispevka

@Dejch: GK3 ima super odlično zgodbo (če si kdaj bral The Holy Blood and the Holy Grail, potem še toliko bolje; precej let kasneje je tudi Dan Brown osebno črpal iz tega materiala v svoji megauspešni Šifri). Ampak ja, tisti 3D pogon je igro dobesedno uničil. Evo, to bi morali naredit nek fancy remake. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

hecno. GK3 imam jaz ful v dobrem spominu, tudi preigral sem ga vsaj 2x. In ravno način igranja, torej premikanje kamere z tipkovnico in premikanje Gabriela in Grace z miško mi je ful naredil špil nekaj posebnega in ga ločil od klasičnih avantur. Rekel bi da je to edini (oz. vsaj zelo redek) primer, ko je 3D koristil pustolovščini. Razen grafika, ta je bila že za 1999 bolj slaba, postarala pa se je katastrofalno.

In vem, če se bo delal remake bo večina želela, da bo klasični 2d špil, ampak js bi res obdržal tak 3D način samo da bi bilo vse lepše ;) aja pa tisti "real time" je bil tud zelo kul (ko si nekaj naredil pa se je premaknila ura - in so se ljudje premikali drugam, postala je noč,...).

Povezava do prispevka

Ja, ampak GK3 je imel celi kup nekih problemov. Kamera v 3D enostavno ni najboljše delovala, liki so v poligonih izgledali dokaj slabo, najbolj pa so zajebali z zaklljučnim delom (ampak to so itak zajebali v vseh GK avanturah). Da ne bo pomote: GK3 mi je še danes res všečna igra, vsaj glede zgodbe. "Real time" je pa bil res samo v narekovajiih in po eni strani mi je bilo to čisto OK. V bistvu v stilu Cruise for A Corpse. Ali pa stare Sierrine Colonel's Bequest, kjer se je ura tudi premaknila ob določenem napredku. Po drugi strani imaš pa  zajebanca The Last Express v kao pravem real time. Ki pa ga skorajda ne moreš igrat z največjim užitkom oz. ga vzet na "easy", čeprav je res kultna igra. 

Povezava do prispevka

Ta vikend sem ponovno preigral Cruise for a Corpse (od Delphine Software). Še vedno všečna igra in ena mojih omiljenih detektivščin, ampak vsakič ko jo preigram žal tudi opazim vse več pomanjklivosti. Kaj bi dal za nekaj podobnega in sodobnega z določenimi izboljšavami. Uf.,

Cruise_Odcepnik.thumb.jpg.2b65022d54eff3e41adfe114ceffa995.jpg

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

• Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
  • Ustvari novo...