Skoči na vsebino

[SD] STEAM DECK


Priporočeni prispevki

Moj se končno vozi k meni, baje bo tu še danes.

 

EDIT:  Evo, prispel. Kakšni dve urci kasneje, kot bi sicer naj. Nič zato. Sem v naprej razšraufal starega in vzel ven SSD - 1TB dual boot z winsi. Ko je koncno prispel SDO, je bil valda ledeno mrzel in ga je bil kar challenge odpret, brez da ga poškodujem. Luckily, je vse šlo brez težav. Uspelo mi kje default boot nastavit na Steam, Winsi pa me ne spustijo noter, ker so zaznali spremembo kompjutra, povezat na net se ne morem, ker nimam pravega wifi drajverja, bom kasneje poskusil z dockom. Verjetno ne danes.

Tudi na starem SD se je sistem normalno vzpostavil po par rebootih in je zdaj v njem devičnih 512 gb ter gre v prodajo. 

uredilo bitje MaTiCeK
Povezava do prispevka

Jst sem ga tud dobil. Sicer moj prvi Steam Deck in bom fural samo špile prek Steam zaenkrat. Potem pa se lotil EmuDeck pa mogoče dual boot in šraufanja večjega diska. Prehod iz Switcha na tole je res občuten, sem zelo zadovoljen z močjo mašince. Zaslon je tudi čudovit, ampak ga ne morem primerjat s prejšno verzijo. Če pa ga primerjam s Switcom (Lite), pa je kot bi primerjal čučkalico proti ogrevanem japonskem sekretu

Povezava do prispevka
Ne me jeb reče Dne, 23. 11. 2023 at 17:26:

ne da se mi vsega brat, a je kdo povezal steamdeck na tv pa je zadovoln s sliko, odzivnostj

Men dela čisto v redu, kadar dela. Mam ofišl docking station, a vseen enkrat dela, drugič ne. Sem mal gledal po netu, majo tud drugi težave. Drgač pa nisem nič opazu, da bi kej zamujal, pa slika je tud čist kul. Ampak jes nism zahtevna stranka, nimam neki hi-tech zaslonov, 4K in podobno. Men sta slika in odzivnost štimala in to je to. Sem prklopu še ločen kontroler in se je tud fajn igral.

Povezava do prispevka
Preotet reče Dne, 28. 11. 2023 at 12:39:

Men dela čisto v redu, kadar dela. Mam ofišl docking station, a vseen enkrat dela, drugič ne. Sem mal gledal po netu, majo tud drugi težave. Drgač pa nisem nič opazu, da bi kej zamujal, pa slika je tud čist kul. Ampak jes nism zahtevna stranka, nimam neki hi-tech zaslonov, 4K in podobno. Men sta slika in odzivnost štimala in to je to. Sem prklopu še ločen kontroler in se je tud fajn igral.

ma kaj to pomeni kadar dela?

 

mislim sej lih to je proiblem k sem kr neki googlal pa se mi zdi da ma ful ljudi probleme in nekak nimam filinga a se to sam oglasa manjsina ki ima probleme al je to dejansko ornk problem

 

pac skesirat skor 700e da bi pol to ne delal mi je mal tko.

 

In ja sej razumem da je misljen bol kot prenosna naprava, sam jst bi mel neki tud tko da loh prklopim na tv in ce bi steam ponujal konzolo bi jo nabavu. Sam nocem se kesirat za PS5 sploh k so pol vsi spili sam dodatna investicija. Sploh ce  bi hotu igrat kar ze mam na steam

 

 

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Ampak kot tablice ja zadeve ne bi uporabljal, ker je zelo jasno dizajnirana za igračkanje in ne branje stripov, PDF-jev, brskanje po forumu ali karkoli že

 

Če maš dnar za Decka, imaš realno tudi za eno semi-proper tablico, da un PDF in forum prebereš kot človek, ne pa z gobicami v faco

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...