Skoči na vsebino

[hi-fi klub] Zvočniki, slušalke, gramofoni, DACi in ostala elektronika


Slinch

Priporočeni prispevki

DaMachk reče pred 1 uro:

Ena stvar k je ne maram glede streama je da nikol ne lastis muzke... Recimo mas rad avsennike, pa bi rad poslusal, sam streaming service rece "eh za avsenike ne bomo podaljsal pogodbe" in zgubis ves dostop do muzke...

Al pa ce ti ISP je*e in ti glih nadgrajujeo centralo in nimas interneta, niti mobilnih podatkov.

Pr fizicnem mediju ga mas dokler ga mas/se ga da prebrat... Al pa ce si naredu legitimni backup... iykwim.

Lahko zamenjas streaming servis. Ma jz raje neham poskusat glasbo kot da niram iskat cdje pa jih menjat pa rippat pa prenasat po napravah. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 9 urami:

Jst bi se pridružil prošnji, samo da me bolj zanimajo slušalke za single-player gayming (torej brez mikrofona). Lahko tud v razredu 200-300 € pa pač upat, da bodo kaki proper popusti za BF...

 

Sam uporablam tole https://www.amazon.de/-/en/Razer-BlackShark-Pro-HyperClear-Microphone/dp/B0BXLWCLZN/ref=sr_1_2?crid=17TOU9VMMZKGJ&keywords=razer+blackshark+v2+pro&qid=1699251957&s=computers&sprefix=razer+blacks%2Ccomputers%2C104&sr=1-2

in so mi top shit. 

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 11 urami:

 

Enkrat sm rabu ene wireless slušalke na hitr in sm glih te nabavu v bigbangu. Tok ogaben zvok in mikrofon, da sm jih pol kar nečaku šenkal. :D

Povezava do prispevka
erted45 reče Dne, 5. 11. 2023 at 19:07:

Pobje, a imamo kakšno priporočilo za over-ear zaprte slušalke, primerne za elektronsko glasbo za nekih 100-200 eur?

Pred časom so precej pohvalili Audio Tehnica M50x, so še vedno dober nakup?

 

Na koncu sem naročil 80 ohmske Beyerdynamic 770 Pro. 154 eur s Thomanna.

Upam, da bodo kul :)

Povezava do prispevka
Galko reče pred 18 minutami:

mah sej bolj ko berem, bolj tužno izgleda vse skupaj

 

očitno nove konzole sploh ne jebejo bluetooth povezave. Tko, ne dela sploh. Ali imaš "gayming" slušalke preko radijske povezave, ali old school kabel čez celo dnevno, ali pa nič. Res random no.

A na TV pa nimaš BTja, jaz jih imam preko TVja priklopljene.

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...