Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Zdaj pa špekulirati, kaj točno mislijo z velikostjo Limgravea. Če sem štejejo vse od gradu Stormveil, pa dol do Morne, potem je to kar zajetno (in tako ali tako pravijo, da bojo nabasali notri več vsebine). Bom presenečen, če mi ne uspe iztisnat 40 ur igranja.

Povezava do prispevka
Karanin reče pred 22 urami:

Zdaj pa špekulirati, kaj točno mislijo z velikostjo Limgravea. Če sem štejejo vse od gradu Stormveil, pa dol do Morne, potem je to kar zajetno (in tako ali tako pravijo, da bojo nabasali notri več vsebine). Bom presenečen, če mi ne uspe iztisnat 40 ur igranja.

Ne pozabi da je Miyazaki rekel da bo elden ring 30h spil preden je izšel.

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 2 urama:

Ne pozabi da je Miyazaki rekel da bo elden ring 30h spil preden je izšel.

Pozabil je dodati za closed network testing ;). Jaz drugače pri RPGjih vedno uživam še v ambientu sveta in večkrat hodim naokol in čvekam z ljudmi, če imajo karkoli novega za reči. Si že planiram glavni dopust za junij. 

Povezava do prispevka
Karanin reče Dne, 24. 2. 2024 at 16:01:

Zdaj pa špekulirati, kaj točno mislijo z velikostjo Limgravea. Če sem štejejo vse od gradu Stormveil, pa dol do Morne, potem je to kar zajetno (in tako ali tako pravijo, da bojo nabasali notri več vsebine). Bom presenečen, če mi ne uspe iztisnat 40 ur igranja.


Zaki downplaya količino vsebine, kot navadno. Sigurno ima mapa več nivojev, pa glede na količino novih bossov in biomov kere so pokazali, izgleda Land of Shadow kar razgiban. 
 

Dve leti so pacali DLC, keri so pri njih navadno kar velik procent originalne igre - pa te izdajajo v cca pol leta.

Povezava do prispevka
Karanin reče Dne, 24. 2. 2024 at 16:01:

Zdaj pa špekulirati, kaj točno mislijo z velikostjo Limgravea. Če sem štejejo vse od gradu Stormveil, pa dol do Morne, potem je to kar zajetno (in tako ali tako pravijo, da bojo nabasali notri več vsebine). Bom presenečen, če mi ne uspe iztisnat 40 ur igranja.

Bolj dense bo vse skupaj, se pravi ne bo veliko praznih delov pa še Weeping Peninsula se tud šteje pod Limgrave. Pomoje se ni za bat, da ne bo to kar konkreten DLC z čist preveč vsebine. 

Povezava do prispevka

Razmišljam, da bi se nalevelal na 200 iz 150, da pure INT buildu dodam še kak faith buff, pa me zanima če je kak bolj optimalen endgame XP farm od spak pri Moghwyn palacu? Zdej je že malo počasno to vse skup.

 

Vse mam ščiščeno razen zadnjega bossa, nekaj sem farmal Haligtree in Azulo, pa ni tu nekih gainov, sploh pa lahko umreš če greš nobrain farm.

Povezava do prispevka

To je dobra fora, zato tudi razmisljam o level 200. Pa ko naletim na kake kul incantatione bi jih rad sprobal, tko da extra 50 pik bi slo 10 v VIT, da bo 60, pa 40 pik v FTH. 
 

Pure STR buildi me ne interesirajo, pure DEX se pa itak igra isto kot moj battlemage s tem da na začetku fajta prleti v faco Rannis Dark Moon, to je edina razlika v bistvu. 
 

Fora je, da če bi šel po Cowboyevo, bi rabil vsaj še 80 levelov extra za softcapat Dex in Arcane. To pa mi se niti ne da, pa tudi kaj pa je problem respecat. Treba tudi nekaj pustit za ponovna igranja.

Povezava do prispevka

 

Weraziel reče pred 19 minutami:

Exactly. Moj tretji run bo Arcane/INT/STR kombo :D kao healer-barbarian-mage varjanta

 

mi je pa Faith/DEX vrhunski, najbolj optimalno zame


Kero orožje pa uporabljaš? Jaz sem v Faith buildu uporabljal powerstancane greatsworde, ker ni bilo nekih kulerskih faith dex orožij. Nekaj časa sem abusal River of Blood v Arcane buildu, pa nekaj Malenijino katano v Dex buildu, Faith Dex pa res ni blo nekih presežkov.

 

Povezava do prispevka

Fanti so disfigured spake z rogovi in kremplji, ki lurkajo po kanalizacijah mega mesta, kjer skrivajo deep secret znan samo njim in potujočim trgovcem / entertainerjem, katere so ljudstva pravtako redno izganjala. 
Eni teh fantov naj bi bili v poziciji moči, nekateri celo trdijo, da en njih na skrivaj vodi celo kraljevstvo. Drug fantov je znani pedo, ki je dobesedno ukradel tujega boga za svoje nefarične cum-potrebe in da bo s pomočjo njega uvedel new world order. 

Kaj je Miyazaki hotel povedati s tem?

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...