Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Ni šans, da bo to navaden DLC. 
 

Prvo, rekli so da so združili dva expansiona skup.

Drugo, FROMovci rabijo za normalen DLC relativno malo časa sodeč po datumih izzida.

Če je za ER v prvo igranje z neko normalno količino raziskovanja tam 100–120ur špil, bom reeeeeees presenečen, če Erdtree ne bo 80ish. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 4 minutami:

jaz bom zadovoljen že če bo ene tok contenta kot oba Dark Souls 3 DLCja + približno taki bossi

 

vse kar bo več od tega (se pravi več kot 30-40 ur contenta (itak bo dost dodalo raziskovanje okolice)) bom presenečen in vesel

 

predvidevam 50 eur drag DLC


Ni pogojev, da so dve leti pacali pet bossov in aren. 
 

Ta motherfucker je open world, bodisi bo nov del mape ali ista mapa ampak v kakem drugem času.


Jaz pričakujem, da bomo tepli Gloam-Eyed Queen, Miquello/Trino, Margita ene 4x in karkoli je tisto, kar je poslalo Astel in ostale ščurke. 
 

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 31 minutami:

Pičko mater, da sem kot fukjen čakal zadevo... zdaj pa sploh nisem nekaj extra hyped. Pa 5x sem ziher obrnil ER. Ampak sem v nekem obdobju, ko sem drugim projektom dal prioritete in nimam tolko časa (in volje) za gejmanje :( Backlog pa se kar veča in veča. 

Zresni se! Tega ne bomo poslusal :D

 

Jaz sem hyped. Zelo faking hyped!

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 36 minutami:

Pičko mater, da sem kot fukjen čakal zadevo... zdaj pa sploh nisem nekaj extra hyped. Pa 5x sem ziher obrnil ER. Ampak sem v nekem obdobju, ko sem drugim projektom dal prioritete in nimam tolko časa (in volje) za gejmanje :( Backlog pa se kar veča in veča. 

Sounds like skill issue.:D

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 2 minutama:

Itak ni nobenega pravega hypa med uporabniki, ker se je od objave dogodka v ranih jutranjih urah in do zdaj nakucala ena sama uboga stran postov. Moralo bi jih biti ene 30.

Pozabljaš, da je večina uporabnikov Mn3 plešavih senilno-dementnih dedcev.:D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...