Skoči na vsebino

[meta] FORUM - komentarji, težave


Slinch

Priporočeni prispevki

Paljo se ruga reče pred 16 urami:

tnx serifpedr, ki mi je zbrisal poaste in me dal med govnace, da ne morem vec na gnoj

 

upam, da se fuknes po stengah

 

ni ti mogu šerif

 

Sadako reče pred 3 urami:

Zakvaj ne morem na gnoj, ce sem pa tak pridno 200 nastancal?

 

201 je magična številka

Povezava do prispevka
Paljo se ruga reče pred 17 urami:

tnx serifpedr, ki mi je zbrisal poaste in me dal med govnace, da ne morem vec na gnoj

 

upam, da se fuknes po stengah

Ne me jebat

A si kj tazga pisal da si uzalu febota

A ni govnac lahk na gnoju sj to je point govnaca ce ze

Kolk ti pa manjka postov zdj do 201?

Povezava do prispevka

Sporočila nekaterih so očividno vredna manj. Resnici na ljubo bi morala biti sporočila nekaterih točno ničvredna, a dvomim, da je forumski algoritem tako zmogljiv, da bi znal ločiti kakovostna sporočila od namenskega mlatenja prazne slame. Če mi uporabnik pošlje baranje s konkretnostmi, bo komisija ob naslednjem sestanku vpogledala v primer. Kajpakda, ako je doniral za premijsko podporo.

 

Mimogrede, pogoja za vstop v gnoj sta dva!

Povezava do prispevka
The Mothership reče Dne, 9. 6. 2020 at 12:47:

lej model, tko je, kot je.

 

če se greš igrat na gnojišče, se ne pritoževat, če prideš ven od dreka umazan.

 

Videl si, da je gnoj pobrisan in si na svežem odpru temo o tem, kako stare teme gledaš. Isto kot "vsako prcanje zadnjih 1x-ih let, ki si ga izvajal na gnoju". Takrat ti je čisto ustrezalo, da se ne ve, kdo je zares brisal teme, ker si lahko zavit v tančico skrivnostnosti dražil gnojno bratstvo.

 

Ko si dobil tvoji temi, izbi in trenutku ustrezen odgovor, si pa začel backtrackat "nisem bil jaz nisem bil jaz" in "šerifi nismo javni zavod, nikomur nismo dolžni računov polagat".

 

 

To je del večnega plesa, gadni šerifi gadno šerifujete, nemočna raja se usaja in žali vsevprek na gnoju. Če ti to ni všeč, ali odloži značko ali pa ne hodit na gnoj, ne se pa tukej nekej sprenevedat kako in kaj. vemo kako in kaj: tako in to.

 

@DaMachk stari ce je tole res (k se mi ne lub brat) pa ce sm te po vseh teh letih uspela dojet prov, ti lahk sam cestitam, da ti je znacka stopla  v glavo. Skoda.

Ce ni, sori pol.

 

 

chinasky reče Dne, 10. 6. 2020 at 8:29:

teme so na gnoju ker folk hoce da so na gnoju

 

ne, teme so na gnoju, ker se folk zaveda, da na javnem bi ble benane

 

Kastor reče Dne, 11. 6. 2020 at 7:04:

Mobiliziraj gnojne brate in začnite protestirat da se ukinejo modi na forumu, blm pomoje vas rade volje vzame pod svoje okrilje :D

cin cin!

 

Flosar reče Dne, 11. 6. 2020 at 13:44:

 

a smo mal nepismeni

 

ni problem BRISANJE, problem je ker si par cringelordov jemlje pravico odločat o tem kaj je za brisat in kaj ni

 

brišite vse, al pa ne brišite ničesar

 

da o tem dosadnem premikanju tem iz gnoja v ostale izbe niti ne govorim

 

folk z razlogom odpre temo na gnoju, ker si želi sproščene free for all debate, dejte nehat utrujat folku no

 

dobesedno edino stvar, ki je ta forum delala drugačen od razne navlake ala slo tech ste uspeli uničit

sori sam takele izjave po fseh totih letih so men res smesne ze

k sm 7 let nazaj prsla gor mi je blo lepo povedan kako se obnasa dolocen folk

(dolocen, ne pa razne tecne picke in smrk)

mislm da pricakujes da se bo kak serif kej spremenu je mal iluzorno a se ti ne zdi? 

 

sj valda ja, potezis ("potezis) da folk opozoris, da unicuje debate in onemogoca necenzurirano debatiranje

ampak ce smo/ste tle se zmer po vse tezenju, te noben ne jemlje resno

 

pa upam da ne bo zj padu komentar "aveeeeeeeeeees kok folka je blo nekoc kle gor" 

k vidm kaj dela folk na FB in sori, smo v stoletju k zivi od lajkov in slikic brez vsebine. in propagande za vsako ceno. in I want to believe but don't want to believe in your God tip ljudi. in pac fuck it. folk je glup. nobeno necenzurirano moderiranje ne bo tega odpravlo. folk hoce vidt hrano, pogovarjat se o fitnesu in lajkat kosilo.

 

ok je pa res pedrsko, da so pravila, ki niso pravila.. sam to so bla skoz taka pravila, ki niso bla pravila

pac tko kot sm ze na starem mn3 enkrat v eni public temi prbila: V diktaturi ni demokracije. 

pa ce je zj kak serif uzaljen, pa nej bo. itak sam neumn folk zna prebrat besedo "diktatura" z samo negativno, na hitlerja aludirajoco konotacijo

 

 

banana reče Dne, 11. 6. 2020 at 21:19:


a sm js to ze takoj rekla d bo eno sranje vse skup

 

a sm rekla puste gnoj na mir, ker je z razlogom vse tam not in ne v nekih faking izbah

 

ampak ne

 

edin kar mi je zol je da ne vidm silc topica

 

a je silc topic

 

a mamo loh silc topic v troli alpakej, konc koncev so to zgodbe, ki jih pise zivljenje

 

apropos praznoglavju: silc tema je smisel zivljenja. bo-la-no.

uredilo bitje lizz
Povezava do prispevka

Ne vem no, kr neko random premikanje v druge skupine in brisanje postov brez obrazlozil.

 

Kot da bi hoteli, da folku forum dopizdi in odjebe vseskupaj.

 

Na koncu bo ostal circlejerk Febota in desetih serifov.

 

Pa kako je lahko sloves neko merilo za vstop na zaprte dele foruma.

 

Potem se dva zmenita, si lepo talata pluske in evo ti dostop.

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 2 urama:

Ta drugi je bolj sidequest. Sloves mora biti dovolj visok. Saj nočemo praznoslamnih delinkventov na gnoju, mar ne?

Koga hoces ti na gnoju, febo? Ker ne hodis na gnoj, ne bi takih odlocitev raje prepuscal ljudem ki pa?

Ne vem no, men se zdi da je trenuten gnoj dost manj kul kot prejsnji. Pa ne zato ker je bil prejsnji toliko odlicen, ampak ker je blo vec ljudi.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
gorančuga reče pred 20 minutami:

Ja res je, sam tam ni nbenga na gnoju razen camira pa sovice, onadva sta pa donirala, sem.zihr

 

Jaz imam dostop do gnoja, sam ga ne obiskujem ... Odpiram sam konzolec pa belo tehniko zdaj včasih, čeprav tud to končujem

Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 9 urami:

Sporočila nekaterih so očividno vredna manj. Resnici na ljubo bi morala biti sporočila nekaterih točno ničvredna, a dvomim, da je forumski algoritem tako zmogljiv, da bi znal ločiti kakovostna sporočila od namenskega mlatenja prazne slame. Če mi uporabnik pošlje baranje s konkretnostmi, bo komisija ob naslednjem sestanku vpogledala v primer. Kajpakda, ako je doniral za premijsko podporo.

 

Mimogrede, pogoja za vstop v gnoj sta dva!


a to naj bi kao odgovoril na moje vprasanje al kaj

Povezava do prispevka
chinasky reče pred 2 urama:

ne.

 

 

 

kaj ne? sej mas Razpaljota naprej k ga moti premikanje tem

pa moderiranje po luninih menah

 

na gnoju pac napises kar se ti sprdne

neoziraje se na brisanje postov (ala ponyo zbrise legit post k cloveka navduseno prosim da mi pove kaksna se mu je zdela knjiga v temi, kjer se debatira o knjigah.. razn ce je namen teme, da se monologizira o prebranem)

medtem k izven gnoja se mors pa lepo obnasat

Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 3 urami:

Ta drugi je bolj sidequest. Sloves mora biti dovolj visok. Saj nočemo praznoslamnih delinkventov na gnoju, mar ne?


a si kdaj pomislu, da takle attitude odvraca folk od tega, da bi doniral tistih par ficnikov


also

 

zadnjic si izjavil, da ne ves, kdo je turboman

 

zdaj impliciras, da gres kdaj na gnoj

 

resno

 

Povezava do prispevka
chinasky reče Dne, 12. 6. 2020 at 11:30:

gnoj je z leti postal center dogajanja tko da ne mors zadeve tko nonsalantno trivializirat 

vsiljuje ti pa cisto nihce nic

sploh pa ne na nacin kot ki ga ti opisujes

sori sam gnoj je center dogajanja? 

 

more like paralelno sta se razvila dva svetova 

in nekateri ostajajo v tistem svojem svetu k jim sede

Povezava do prispevka
gorančuga reče pred 2 urama:

Ja res je, sam tam ni nbenga na gnoju razen camira pa sovice, onadva sta pa donirala, sem.zihr

 

Dosti nas je takih, ki smo donirali pa se gnoja ne taknemo, kljub dostopu od prvega dne. Res sem po vsem jamranju, ki ga tu preberem ene par krat razmišljal nekaj. Manjka vas vedno več baje in ne marate nobenega moderiranja in vmešavanja v debate. Zakaj se ne zmenite, odprete free forum gnoj in štepate tja brez vseh omejitev? To pa dandanes res ni problem, če ste tolko složni. Nobenih modov, adminov, omejitve postov... Meka in Medina.

 

Dokler pa gostujemo pri nekom (namerno gostujemo in ne gostujete), pa bo nehče bdel nad nami in krojil svoje ideje in to je to.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Dosti nas je takih, ki smo donirali pa se gnoja ne taknemo, kljub dostopu od prvega dne. Res sem po vsem jamranju, ki ga tu preberem ene par krat razmišljal nekaj. Manjka vas vedno več baje in ne marate nobenega moderiranja in vmešavanja v debate. Zakaj se ne zmenite, odprete free forum gnoj in štepate tja brez vseh omejitev? To pa dandanes res ni problem, če ste tolko složni. Nobenih modov, adminov, omejitve postov... Meka in Medina.

 

Dokler pa gostujemo pri nekom (namerno gostujemo in ne gostujete), pa bo nehče bdel nad nami in krojil svoje ideje in to je to.

Cak

Napisem da od unih k spamate po igrovju (navezuje se na paljotovo opazko o spamanju za 200 posotov)) sta samo sovica in camir tud na gnoju pa da sta tud donirala tko da ni razlog 200 naspamanih postov

 

uletis ti in zatezis kako ti ne hodis na gnoj

 

Haha 

 

Ok

 

 

Pa ce se zahteva narocnina za gnoj in se placa, potem tole tvoje ni glih logicno a ne

 

Pa se nekj, bod vesel da se ti gostilne ne zacne moderirat bos hitr spremenu mnenje

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...